Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národní 8, Praha 1, Praha
Endokrinologický ústav

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI.


B
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím léta a jsem velmi spokojená. Z každé kontroly odcházím s pocitem, že jsem byla u skutečného lékaře. Je velmi pečlivá, důsledná, ochotná, vysoce kvalifikovaná, s individuálním přístupem. Kéž by bylo více takových lékařů. Zkrátka skvělá po všech stránkách.


S
Ověřeny pacient

Kdyby byl volen doktor Galén - tak vítěz v oboru endokrinologie je právě na Vašem monitoru.


Ověřeny pacient

K této lékařce chodím sice krátkodobě, ale zdá se mi velmi zodpovědná, pečlivá, erudovaná a její celkový přístup mi vyhovuje (není problém komunikovat e-mailem, vše vysvětlí apod.). Jsem s ní velmi spokojená.


Velmi zodpovědná, výborný přístup k pacientovi, dobrá organizace práce celého ústavu - např. možnost komunikace s lékařkou e-mailem


Musím souhlasit se všemi kladnými hodnoceními této paní doktorky.Chodím k ní krátce, ale opravdu milá, umí naslouchat a vše podrobně vysvětlí ať se ptáte na cokoliv.Velmi si také cením,její snahy přijít na jádro nemoci a nic jen tak nechce odbýt.Mohu jen doporučit, i když vím, že v tomto ústavu je trošku zázrak se tam vůbec zaregistrovat k léčení.Pacientů je mnoho a lékařů bohužel málo.


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem začala chodit v říjnu loňského roku a jsem nad míru spokojená. Je příjemná, ochotně zodpoví všechny dotazy, pečlivá, nic nezanedbá, vždy vyslechne. K pacientovi přistupuje jako k rovnému člověku, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji, což se bohužel často u jiných stává. Takový přístup jako má paní doktorka, znám spíše ze soukromých zdravotnických zařízení, proto jsem byla velice mile překvapena, že i v Endokrinologickém ústavu se někdo takový najde. Jako velký bonus považuji to, že je paní doktorka ochotna komunikovat i přes email, pokud je to samozřejmě možné. Skutečně mám jen samou chválu!


K

Skvělá, vzdělaná široce nad rámec svého oboru, zárověň velmi lidská, příjemná, trpělivě poslouchající, vždycky ochotná pomoci. SKVĚLÁ LĚKAŘKA


C

Dle mého názoru velmi pečlivá lékařka, ochotná a příjemná. Mám pocit, že mě opravdu poslouchá a zajímá jí můj zdravotní stav, což já oceňuji především.


J

Velice dobrá lékařka, velmi velmi pečlivá, snaží se vyhledat problém, příjemná, ochotná.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti