MUDr.

Katarína Poláčková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• J

Dobrý den chtěla bich moc poděkovat paní doktorce moc mi pomohla moc vám děkuji paní doktorko vaše pacientka Jana

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Václav Tomášek
    Václav Tomášek
    Soukalova 3355, Praha
    Pan doktor je naprosto vynikající odborník, se skvělým přístupem k pacientům. Při první návštěvě mi podal ruku… Více

Marcela Tymichová
    Marcela Tymichová
    Soukalova 3355, Praha
    Paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé, paní doktorka je moc hodná a s dětmi to umí, bez stresu a strachu je… Více

Jitka Klinderová
    Jitka Klinderová
    Soukalova 3355, Praha
    Příjemná, pacienta vyslechne, patřičně vyšetří, navrhne odpovídají léčbu, doporučí i jiná vyšetření. Více

Naděžda Pagáčová
    Naděžda Pagáčová
    U Národní galerie 476, Praha 5 - Zbraslav, Praha

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Katarína Poláčková- v současnosti jsem zařazena do specializačního vzdělávání v oboru neurologie. Pracuji na neurologickém oddělení Nemocnice Na Františku. V INEPu péče pracuji od roku 2015 a zaměřuji se především na diagnostiku a léčbu Parkinsonovy nemoci a třesu.

• neurologie

Nemoci

Služby

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

Křižíkova 264/22, 186 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín
    Bolesti hlavy
    Bolesti zad
    Poruchy hybnosti
    Epilepsie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi prijemna lékařka. Konzultace probehla naprosto v poradku. Profesionalni pristup, lidske jednani, sve profesi rozumi.Jen doporucuji.

• A
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem 10.12.2015 na konzultace u doktora Kataríny Poláčkové. Je to moc dobrý specialista. Přejemné jednaní. Profesionální přistup. Jsem úplné spokojen.Doporučuji.
      S úctou A.Sorokin