Adresa

Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
12 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Pan Doc. MUDr. Karl Citterbart je opravdovy odbornik.
Je klidny,vstricny,ma prehled,dovede uklidnit.
A opravdu poradit tak,ze to sedi.Me bylo nesmirne pomozeno a jsem mu nesmirne vdecna.Mohu ho po odborne strance na 100% doporucit.


B
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto skvelý.
Po naprosto blbé zkušenosti s jinými gynekologi, kteří mi stále předepisovali jen ATB, na choroby, infekce, které nebyly ničím prokázané, je komunikace s panem Citterbartem naprosto skvělá.
Pan dokrot se snaží hledat problem, který následovně řeší!


I
Ověřeny pacient

Pan doktor patří mezi to nejlepší, s čím jsem se během běhání po gynekologiích setkala. Čekám páté dítě a protože se mi od odchodu z Mokré ztratil, hledám ho přes vyhledavač a ten mne zavedl sem.

Pana doktora jsem upřímně zbožňovala a na každou prohlídku se těšila. Vždy zvolil nejlepší a hlavně efektivní řešení jakéhokoliv problému. V několika záležitostech bych se nebála použít slovo zázrak. Nemluvě o jeho nadšení pro nás profi matky. :D U ostatních gynekologů budím zděšení a na těhotenské poradně mi vnucují letáky o kontracepčních metodách, případně na mne mluví jak na retardovanou, neb jsou přesvědčeni, že jsem po dvojnásobné lobotomiii, když rodím jedno za druhým. U pana doktora jsem měla pochopení a podporu, k současnému doktorovi se s pátým těhotenstvím na férovku stydím jít. Nemluvě o 3,000 za "nadstandartní těhotenskou péči", kterou měl pan doktor Citterbart v ceně ročního poplatku tenkrát cca 600 kč.

Pan docent je rázný, má unikátní smysl pro humor a je kapacita v oboru ( je autorem učebnic gynekologie). Víc doktorů, jako je on!


P
Ověřeny pacient

Ani já nějak nemohu pochopit, že by pisatelky níže psaly o stejném gynekologovi, ke kterému chodím i já. Přešla jsem k němu po létech u obvodní doktorky na JM, kdy mi neustále dokola prodávala prášky na výtoky a moje trpělivost byla u konce, když mě řízla při vyšetření zrcadlem. Pan docent mě z výtoků dostal prvním předepsaným lékem a troufnu si říct, že od té doby mám od výtoků prakticky klid. Přesto, že mi táhlo již k čtyřicítce, neřešil, že chci ještě dítě a i přesto, že jsem měla dost problémů, podporoval mě v tom a mé problémy jsme vždy řešili a zvažovali nejlepší řešení. Po odchodu z Chodova, jsem jen jednou navštívila lékaře, který přišel po něm a okamžitě opět vyhledala doktora Citterbarta. Sice se nyní při každé návštěvě platí 350 Kč, ale to není vina doktorů, ale zdravotnického zařízení. A já to ráda zaplatím, protože za tu péči, která se mi od pana docenta dostává, bych dala i víc. Nyní jsem už na dítě opravdu stará a tak jsem na podzim požádala o doktorem dlouho navrhovanou operaci a v lednu mi byla provedena. Jsem spokojena a vždy všude tvrdím, že gynekologická prohlídka je jediná, na kterou se opravdu vždy těším. Jen mám už teď strach, kam budu chodit, až pan docent opravdu přestane "dělat", ale věřím, že mi doporučí někoho stejně fajn jako je on. Jeden tip už mám :)


L
Ověřeny pacient

Doufám, že budu mluvit o doktorovi, kterého mám na mysli. Chodila jsem k Doc. Mudr. Karlu Cittebartovi CSc. do Gynstom Chodov. Byl skvělý, milý, hodný a vždy mi pomohl. Vyléčil to co ti před ním přehlíželi a říkali, že je to normální. Vždy mě chtěl vidět na kontrolu a perfektně vše vysvětlil. Tři sta korun se u něj platilo, to je pravda, ale netýkalo se to studentů, což jsem v té době byla. Navíc v dnešní době třista korun za rok není nic hrozného. Po jeho odchodu jsem sháněla nového doktora a částky se běžně pohybují mezi 800-1000 Kč za rok.
Chodily k němu u dvě moje známé a spokojené jsme byly všechny!Navstevuji ho již 22 let a je to nejlepsi lekar jakeho jsem kdy poznala po strance
odborne a take lidske.


Ověřeny pacient

nerozumím a nechápu zkušenosti předešlých pisatelek. U pana docenta se léčím řadu let a moje maminka k němu chodí ještě od doby, kdy pracoval v nemocnici v Londýnské. Před třemi lety jí zachránil život. Oceňuji jeho vstřícnost a ochotu nabídnout pomocnou ruku, když klientka potřebuje.


Ověřeny pacient

Bohužel musím souhlasit s negativním hodnocením ostatních bývalých pacientek. Také jsem byla ze začátku velmi spokojená, pan doktor byl milý, také mi ukazoval obrázky a vysvětloval. To byl ovšem začátek. Postupně se jeho konverzace se mnou změnila pouze na to, že při prevenci musím zaplatit 300,- Kč (prevence je přece hrazena pojišťovnou) a to bez jakéhokoliv potvrzení. Nenosila jsem bonboniery ani lahve alkoholu, protože nebyl důvod a žádné problémy jsem neměla. Jakmile se však vyskytl problém, sestra mne odbyla po telefonu, že mohu rovnou do nemocnice, že by mne tam stejně poslal. Po zákroku v nemocnici mně nikterak nepoučil, pouze kontrola za 3 měsíce. Po návštěvě jiného gynekologa odborníka, podstoupím hysterktomii vzhledem k mé diagnoze diabetika a dalších komplikací, které by se mohly s přibývajícími roky dále zhoršovat. Pana doktora opravdu nedoporučuji, pokud se vyskytnou vážnější problémy!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana docenta Citterbarta rozhodně nedoporučuji. Chodím k němu již několik let stále se stejným problémem a potíže stále přetrvávají, přestože mi pan doktor (respektivě sestra po telefonu, když si volám na výsledky) vždy sdělí, že je vše v pořádku. Potíže s výtoky svěděním atd. mi však opravdu již několik let znepříjemňují život, proto jsem se již opravdu rozhodla pana doktora opustit a přejít k jinému gynekologovi.

Nehledě na to, že mi pan doktor nikdy neprovedl testy na vhodnost antikoncepce, ani mi nikdy neprohmatal prsa, nikdy se mnou ani toto téma neprobíral. Ke všemu mi vždy dá pouze leták s návodem, jak o sebe dbát.

Jediné pozitivum tohoto lekáře je ultrazvuk přímo v ordinaci, který Vám provede při každé návštěvě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jestli chcete poznat ignoranta,kterého celkem zodpovědná práce vůbec nebaví,jste na správné adrese.Doporučovala bych panu doktorovi skládat uhlí,tam je vcelku jedno,jestli se mu valník vysype.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti