Prof. MUDr.

Karel Vondra

Kontaktní informace

• Endokrinologický ústav

Národní 8/139, 116 94 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• M

Pana profesora doporučuji.Ne proto,že je profesor, ale proto, že jdu k němu na vyšetření vždy bez obav a s tím, že se mohu spolehnout na jeho preciznost a odbornost.Navštěvuji jeho ordinaci asi 20 let a vím,že jeho snaha je mi pomoci, vyposlechnout mé problémy a pečlivě stanovit léčbu.Klidný,bez spěchu.M.L:

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Mária Jiravová
    Mária Jiravová
    Ul.Budečská 33, 1.patro, ordinace G 2, Praha
    Jsem rád, že v jistých rukou -a Caravaggio mě dnes omluví- stále platí: „Medicína je nepochybně nejšlechetnější… Více

Jiří Jenšovský Csc.
    Jiří Jenšovský Csc.
    Mezibranská 21, Praha
    Profesionalny, ale zaroven ludsky pristup. Pan doktor ma velmi prijemne prekvapil a som mu hlboko vdacny. doporocujem… Více

Marta Klementová
    Marta Klementová
    Diabetolog, Endokrinolog
    Na Bojišti 1950/2, Praha
    Paní doktorka má velice lidský, a přitom profesionální přístup. Jsem velice ráda, že mám to štěstí být v péči paní… Více

Zuzana Solarová

Alexandra Moravcová
    Endokrinolog, Pediatr
    Ke Karlovu 2, Praha

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• Kvalitní a příjemný lékař. Nenechá nic náhodě a je velmi pečlivý. Doporučuji.
      MH

• Skvělý odborník.