Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

S panem doktorem jsem spokojený,vždycky se mi věnuje (minimálně 40 min.) A mohu potvrdit že nemá jednoduché pacienty, dělá i psychologické posudky pro policii či soudy. Tento doktor vám vše řekne do očí a narovinu. Když jsem k němu šel po propuštění z PLB tak mě přivítal slovy ,, ty jsi ten toxikoman. Vůbec mi to nevadilo.

O panu Dr Stibralovi muzu rict v superlativu! Na jeho doporuceni jsme ,tezkeho srdce, jako cizinci emigrovali do USA kvuli postizenemu klukovi. Po 11-lete zkusenosti v Americe uplne chapu jeho usili ze se prestehujem sem. Jeho prace se vubec ne lisi od doktoru zdejsich a vsude ho pochvalovali.
zdravim Begicovi

K panu doktorovi jsem se dostala na základě doporučení od mé obvodní lékařky. První návštěvy byly celkem v pohodě, ovšem jen do chvíle, kdy jsem si dovolila s panem doktorem nesouhlasit - léky které mi psal nezabírali a on mi nevěřil. Nakonec napsal jiné po kterých jsem celkem 2* skončila v nemocnici s těžkou alegickou reakcí a jednou na pohotovosti. Reakce pana doktora? Jsem simulantka (po těch lécích se to nemůže stát, to jsou léky "nové generace", co si to zas vymýšlíš) a ošetřující lékaři blbci, kteří to nepoznají. Teď jsem již několik let v péči jiného lékaře a jsem naprosto v pohodě.

K panu doktorovi mě vyloženě dotáhla moje přítelkyně ve stavu, kdy mi bylo jedno ke komu jdu a co bude. Pan doktor mi nikdy nic nevnutil, pouze nabízel řešení a bral vždy na vědomí, jak na to reaguji já. Všemožně se mnou hledal, a zkoušel jak se zbavit bolestí hlavy a jiných problémů.
Mrzí mne, že se tu o něm píše, jak píše, ale ani se nedivím, když vidím v čekárně různé lidi, spíše ještě děti, co mají problémy i s drogovou závislostí, a takové, co se řeší i soudně. A on musí rozhodovat v zájmu jejich i okolí. Je to určitě nevděčná práce.
Opravdu si nemohu na nic stěžovat, snažil se mi vyjít vždy vstříc a nikdy neváhal změnit léčbu, pokud se mi zdálo, že mi nesedí. Nikdy neopoměl doporučit, kde bych léky sehnala co nejlevněji a jak by se drahé daly zaměnit za dostupnější.
Někdy se divím, že pan doktor vydrží co vydrží. Není jistě lehké se všem zavděčit, zvláště, když k němu chodí "problematické" děti s rodiči. Chápu jejich rodiče, že to pro ně není lehké, ale proto si ještě tento doktor nezaslouží to, co se tu píše.
Sestřička je moc hodná a ochotná. Mohu jen poděkovat, cítím se u nich dobře.

Vynikající na drogové závislosti

K panu doktorovi jsem byla odeslána od své praktické lékařky (dala mi seznam několika doktorů) a já si vybrala zrovna tohoto.
No, už vím, že pokud se u mě znovu objeví nějaké psychické problémy, k panu doktorovi nepůjdu. Ke své sestře se opravdu nechoval hezky, přišlo mi až, že ji ponižuje a opravdu mi ji bylo líto (tento typ doktora by snad měl vytvářet příjemné prostředí, ne?).
A nejvíce mi vadilo, že mi nevěřil, že neberu žádné drogy. Zeptal se několikrát, poté volal někam dál, radil se a tam vyloženě pronesl velmi pochybovačným tónem, že prý nic neberu.
Z ordinace jsem po první návštěvě odcházela zdeptanější než jsem tam přišla. Celkem jsem se tam odhodlala asi 3x, na poslední kontrolu, protože se mi naštěstí změnila situace k lepšímu v práci i ve škole a prášky zabraly, jsem už nešla, protože jsem panu doktorovi prostě nevěřila.