Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel nemohu kladně hodnotit přístup pana doktora, proto bych již další návštěvu neabsolvovala. Je opravdu arogantní, povýšený nad pacienta.

Umístění: Ordinace Jiný

Myslím, že recenze píšou převážně nespokojení lidé, a proto jsem se rozhodla, že je nutné to změnit. Pan doktor je odborník na svém místě, šikovný a milý chirurg, navíc hezký jako bonus;) Jeho vysvětlení mé diagnózy jsem si měla možnost ověřit u jedné z nevětších kapacit v tomto oboru a došlo k absolutní shodě v náhledu na můj případ. Už mám za sebou operaci ve Vysočanech a všichni byli moc milí, děkuji. Přeji všem brzké vyléčení a pozitivní mysl

Umístění: Ordinace Jiný

K panu MUDr.Raušovi chodím již několik let a jsem velmi spokojená, je to profík, sám od sebe je v komunikaci stručnější, ale když se ptáte, vše Vám ochotně vysvětlí a řekne.

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem Raušem jsem se setkala poprvé v říjnu 2022 v rámci předoperační konzultace před operací karcinomu prsu v Onkocentru Poliklinika Budějovická . Musím přiznat že jsem před návštěvou tohoto lékaře shlédla i níže uvedené zkušenosti, což mě pořádně vyděsilo a v souvislosti s diagnózou nepřispělo k tak již narušené psychice a strach z operace u mě ještě narostl. Kontakt s panem doktorem mě ale velmi překvapil. Byl velice příjemný, měl při jednání nastudované všechny moje dosavadní výsledky, pečlivě mi vysvětlil, jak bude v rámci operace postupovat. Následně jsme pana doktora viděla před operací a setkala jsem se s ním i při pooperační prohlídce. Vždy profesionální, vstřícný. Jizvu mám skutečně opravdu pěknou a estetickou. Píši hlavně pro všechny, které se můžou po přečtených komentářích cítit stejně jako jako já. Stačí že diagnoza rakoviny prsu nás vystraší dostatečně, není třeba dalších stresů. Pokud se dostanete do rukou pana doktora Rauše, jste ve správných rukách. A i kdyby se pořád neusmíval a měl zrovna "špatný den" nebojte svou práci odvede perfektně. O tom mě přesvědily i pacientky v nemocnici, které s ním již byly v kontaktu a má ošetřující lékařka. Přeji všem pevné zdraví.

Umístění: Ordinace Jiný

V životě jsem se nesetkala s tak nepříjemnou návštěvou lékaře, jako právě u pana Rauše. Je vidět, že na vás spěchá a nevěnuje se vám důkladně, zkrátka jako na běžícím pase, jen aby mohl vzít co nejdříve další pacientku. Sdělí vám, co s vámi je, aniž by si vás důkladně prohlédl nebo si vás vyslechl. Nezajímá ho váš názor a o tom, jak se chová k pacientovi z hlediska nějaké empatie, o tom ani nemluvím. Z návštěvy tohoto lékaře jsem byla hotová ještě dva dny poté a to unesu dost. Pokud máte tu možnost, tomuto lékaři se vyhněte.

Umístění: Ordinace Karcinom prsu

Pan doktor Rauš velmi necitlivě a bez relevantních dat stanovil diagnózu mého stavu, která se později (po všech vyšetřeních) nepotvrdila. Zároveň neměl informace ke všem možnostem léčby (především k následné rekonstrukci prsu).
V podobných situacích je chování lékaře k pacientce zásadní. Panu doktorovi bych doporučila, aby absolvoval na toto téma intenzivnější školení, kde mu bude vysvětleno, jak se v podobných situacích chovat.
Lékaře nedoporučuji jak z důvodu jeho chování, tak kvůli chybějícím znalostem a dovednostem.