Praktický lékař gynekolog
Chelčického 12, Ostrava

Umístění: Praktický lékař gynekolog prevence

odborník optimista opatrně ošetřuje a vyšetřuje odolává pomluvám na internetu ohodnotím na 1*** a sestra skvělá a ještě bývalá spolužačka a ničeho se tam nebojím a když jsem ve 40 letech konečně otěhotněla, hlídal mě jak oko v hlavě Mičulková Jana

Umístění: Praktický lékař gynekolog kontrola v těhotenství

Pan doktor má výbornou a hodnou sestřičku. Díky ni jsem si dávala pozor na tlak a pečlivě vše zapisovala, jelikož jsem ho měla vyšší. Pan doktor na můj vyšší tlak nijak nereagoval, zdál se mu být v normě (změřené hodnoty jsem měla nechané v těhotenské průkazce, kde je viděl jiný lékař v nemocnici a nechápal, že mě pan doktor s tímto tlakem nechával přes měsíc normálně chodit do práce a neposlal do nemocnice dříve). Rovněž jsem měla velké otoky a dost přibrala.Vše mu přišlo, že je v pořádku. Bohužel tomu tak nebylo. Díky jiným lékařům jsem přežila já a i moje malé nedonošené miminko, které se narodilo v 28. týdnu. Pan doktor mě zklamal i lidsky. Když partner šel vyřizovat za mě papíry k panu doktorovi, řešil vše se sestřičkou. sestřička řekla panu doktorovi, že jsem porodila dříve... Reakce byla, že se pouze zavřel k sobě a neřekl nic. Už bych k němu nikdy nešla.

Pan doktor je dobrý lékař, ale jen pouze, když je Vaše dítě zdravé po celé těhotenství, mě zanedbal preeklampsii těžkou formu, i když jsem ho upozorňovala na vysoký tlak, otoky i velké přibírání na váze. Hodně jsem uvažovala, že přejdu k jinému gynekologovi, když jsem zjistila, že nemá mezinárodní atestaci na screening, ale kamarádka mě ukecala, že je fakt dobrý. Ve 26.týdnu mě teda poslal do nemocnice s tlakem s tím, že miminku nic nechybí má dost vody v placentě a je zdravé, když jsem dorazila do nemocnice s tlakem 167/111 okamžitě mě hospitalizovali a po ultrazvuku mi oznámili, že jdu za pět minut dvanáct, dítě nemá dost vody v placentě a umírá, bohužel i když měl být 26týdnů starý byl ve vývoji zpožděný o měsíc takže váha pouhých 480g, nešlo ho už zachránit s takovou váhou měl 2% šanci, že přežije, takže jsem šla do nemocnice se zdravým miminkem a vracím se sama bez dítěte a s porouchanou psychikou, nebuďte jako já a choďte k opravdovým odborníkům, tak jsk píše většina z Vás pan doktor Buchta si tád za vše nechá zaplatit nehorázné peníze, ale péče veškerá žádná!

K panu doktorovi jsem chodila cca 15 let, nyní jsem se konečně rozhodla gynekologa změnit. Vadí mi, že při každé návštěvě vybírá 150 kč jen tak napsané na lístečku - bez dokladu o zaplacení. Přece za mé vyšetření mu platí pojišťovna. Za jednorázové zrcátko 20 Kč to beru, ale u jiných gynekologů se nic víc neplatí.

Vřele doporučuji, úžasný lékař, jsem spokojená nejen s vybavením ordinace, ale i s lidským přístupem, který se u lékařů často nevídá.Pan doktor je nejen odborník, ale profesionál každým coulem a navíc velice ochotně rád vše vysvětlí, pokud se člověk zeptá.Při současném stavu naší společnosti a zdravotnictví se nedivím že občas pár korun požaduje,vždy je to v zájmu pacienta a jedná se symbolické částky.Ráda si zaplatím za jeho péči a šetřit můžu na nedůležitých věcech.

K panu doktorovi Buchtovi, jsem přešla když mi začaly potíže. Jelikož můj předešlý doktor byl asi dosti starý na to aby mi poradil natož mě vyléčil. Pan doktor Buchta mi byl doporučen jako zkušený a velmi dobrý gynekolog. Bohužel ale mé zdravotní problém, se kterými sem si myslela že si hravě poradí trvají již několik let a pokaždé když přijdu řekne : "Já už nevím co s vámi" když mi předepisuje léky zeptá se mě co mi má napsat co mi zatím nejvíce pomáhalo...(kdyby mi něco pomáhalo tak tam nejsem co 3 týdny). Takže předpokládám, že pan doktor je buď líný mě doporučit lepšímu odborníkovi, nebo vážně nedokážu konstatovat jeho nezájem při mé léčbě. Pořád se ptám jestli třeba nemám jíst něco co by mi pomohlo,jestli ještě nejsou jiné léky....nic...Momentálně čekám už asi dva měsíce na vakcínu a uvidíme dále. Takže já z doktorovy péče vážně nadšená nejsem.

Tady snad hodnotí samé slepice. Vy snad považujete 150 kč za nehorázný poplatek ? Vspamatujte se holt za profesionála se musí "nehorázně platit" ta stovka za návštěvu jednou za půl roku vás zabije a 50 kc za slíčko to je teda síla že ? :-D je to rozhodně hygieničtější než aby sterilizoval sklíčka zvlášť na každou pacientku, takže za to si ráda zaplatím. Hold kdo se neptá neví nic , takže se nebojte otevřít pusu pan Buchta vás určitě nepokouše a na to aby o vašem problému vyprávěl povádky na to určitě nemá čas v čekárně čeká spousta dalších pacientek hodně ženských se na nic nezeptá a pak si stěýují že nic nevá ,ale jak zde píšete musíte vysedět hodinu v čekárně, protože má hodně pacientek a protože je jeden s nejlepších v Ostravě. Chodila jsem k nemu celé těhotenství a věe podrobně kontroloval a pečlivě na 3D , dělal mi různá vyšetření a to že jsm během těhotenství na koze byla jen jednou je snad normální .. plod se sleduje ultrazvukem...já si myslím ,že pan Buchta je skvělý doktor nikdy jsem s nim neměla žádný problém a výdy když jsem se zeptala poradil... jak pani pise ze mela problém s kojením měla se obrátit na laktační poradkyni a né gynekologa , ten ji asi s takovou věcí moc nepomuže

C

K panu doktorovi chodím asi 3 roky a zatím jsem spokojená.

Nerada hodnotím nějak špatně,vím,že každý má něco,ale... Vadí mi poplatky u něj a také jsem si místo v nemocnici nechala dělat NT vyšetření u něj v ordinaci. Neříkám,že je to jeho chyba,to nemohu vědět...ale nyní mám doma downíka. Nikomu vinu nedávám,ale vyšetření bych si tam asi nenechala dělat a radši šla na specializované pracoviště.

S panem doktorem jsem velmi spokojená,znám ho už od doby co mi porodil mé první dítě. Byla jsem u hodně gynekologů,ale nyní jsem u MUDr. Buchty a neměnila bych. Kdykoliv jsem měla zdravotní problém, vždy mi vyšel vstříc a dobře mi poradil. Můžu opravdu všem doporučit!