POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ
Kartouzská 6, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá a vstřícná. Vždy jsem se v ordinaci setkala s ochotou a to i při akutním ošetření. Děkuji za péči.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Na paní doktorku jsem se obrátila s problémem ohledně nošení kontaktních čoček (lehké podráždění) s úmyslem si v ordinaci rovnou založit kartu. Avšak už při objednání jsem se setkala s velmi neochotným chováním. Samotná návštěva pak byla mnohokrát horší. Nepříjemný personál, paní doktorka vyšetření sice provedla a napsala recept, ale s takovým přístupem, že kdybych neměla žádný problém, otočím se již v ordinaci a pádím pryč.

Y
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ Jiný

Paní doctorka je moc mílá , a pomaha a take dobře mě poradí , , a take jeji zdravotní sestra , moc krat dík .

s paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy na mě byla milá, je vidět že jí práce baví, ochotná i sestry jsou milé....

Paní doktorka je pečlivá, milá a ochotná. 100% spokojenost. Navíc na objednání se dlouho nečeká, po příchodu do ordinace jdete hned na řadu, sestřičky také milé a ochotné.

Nemůžu říct špatného slova, ordinace paní Vondráčkové je naprosto fantastická, jeden z nejmilejších personálu, co jsem kdy zažil. Nenechává nic náhodě a vždy perfektně vyšetří a vyléčí, můžu skutečně jen a jen doporučit.

Paní doktorka Vondráčková je sice na pacienty velice přísná, ale zároveň výborná lékařka a nic nenechá náhodě. Přešel jsem k ní z nadstandardního zdravotnického zařízení. Paní doktorka neobvykle dlouho a důkladně studovala několik desítek minut předchozí dokumentaci a ptala se mi na každou maličkost. Jsem nyní u ní již pět let - a stejně se občas při kontrolním vyšetření vrací k historickým záznamům a opět se mi pro jistotu ptá i na moji interpretaci, nežli se k něčemu rozhodne. Sestřičky u ní v kartotéce i při vyšetřeních jsou neuvěřitelně vstřícné a laskavé. Troufám si tvrdit, že takto by to mělo vypadat všude. Jinde v soukromých ordinacích často ve skutečnosti velí sestry a lékaři jen lajdácky flákají péči o pacienty, aby je měli co nejdříve ze dveří. Mám náběh na glaukom a věřím, že skvělý a precizní team okolo paní MUDr. Vondráčkové (včetně důkladnosti a přísnosti paní doktorky) je důvodem, proč jsem si jistý, že jsem zatím v pořádku. Určitě bych neměnil a vřele doporučuji!!!

Dobrý den,paní doktorka je velmi dobrá odbornice.Odešel jsem z jedné nejmenované oční kliniky kde se spíše jednalo jen o zisk a ne o zdraví pacientů.Přešel jsem k paní doktorce Vondráčkové,její léčba,starost,ochota,je velmi dobrá,její léčba také.Sám mám oči po několika operacích a díky paní doktorce,se můj zrak zlepšil,nemusím nosit ani brýle.Velmi paní doktorku doporučuji a jsem jí moc vděčný.

To, co se mi dnes stalo je naprosto neuvěřitelné. Mám problémy s bolestmi hlavy, stále se to zhoršuje, tak mě má obvodní lékařka poslala na oční, abychom věděly, co dál. Objednávala jsem se osobně u sestry s tím, že si chci rovnou založit kartu, protože jsem se přestěhovala. Ta se mě ptala, jestli nosím kontaktní čočky. Řekla jsem jí, že ano a že si je kupuji na internetu.
Dnes jsem přišla do ordinace a hned poté jsem byla objednaná ke své praktické lékařce, aby mi pomohla co nejdříve. Když jsem ale přišla do ordinace a doktorka mě vedla do vyšetřovací místnosti, zeptala se mě, jestli nosím kontaktní čočky. Když jsem jí řekla, že ano, tak jsem se dozvěděla, že u nich stojí vyšetření 500 Kč - tedy pokud nosíte kontaktní čočky, které jste si nezakoupili u nich v ordinaci.
Když jsem byla naštvaná a požadovala zpět svojí kartu, ještě se mi sestry i doktorka vysmály.
Nevím, jestli si tento směšný poplatek vymysleli nebo jestli to takto opravdu praktikují, ale každopádně to je nehorázné a toto by si neměli k pacientům dovolovat! Upozorňuji, že se nejedná o soukromou praxi.

Když jsem to potom vylíčila mé praktické lékařce, nevycházela z údivu.. Navíc se teď musím objednat někam jinam a určitě víte, že čekací doba u očních lékařů nebývá zrovna krátká. To, že se budu trápit zase o měsíc déle s neskutečnými bolestmi hlavy milou paní doktorku Vondráčkovou samozřejmě nezajímá.

Takže si na tuto pochybnou ordinaci dejte pozor a raději se jí vyhněte velkým obloukem!!