Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Naprosto skvělý, laskavý a ochotný přístup. Děkuji!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Velice příjemný pan doktor s profesionálním přístupem k malému pacientovi (necelé 4 roky). Vřele doporučuji pro pacienta kazdeho věku.

Pan doktor je báječný.
Operoval mě (nádor na hlasivkách)..
Je mi mnohem líp a hurá,budu žít!!!
Děkuji,pane Traboulsi za Vaše lidskost a profesionalita..
Kéž by všechny lékaři (a nejen)..byly,jako Vy...
Respekt...

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pan doktor je úžasný člověk na pravém místě, nikdy jsem nepoznala tak chápavého, lidského pana doktora. Měla jsem tu čest pana doktora poznat díky mé babičce kterou léčil a choval se k ní jako by byla jeho vlastní babička. Prostě zážitek co hřeje u srdce. Pane doktore, ještě jednou děkuji za práci jakou děláte ale hlavně jak ji děláte. Mirka

Umístění: Nemocnice Na Homolce operace krku

Velmi příjemný člověk, skvělý lékař, s lidským přístupem, operoval mě a před operací vše dopodrobna vysvětlil a i těsně před příchodem na sál si se mnou ještě chvilku povídal. Následná péče byla skvělá, několikrát se u mě pan doktor zastavil, když se stavoval na oddělení i přesto, že už na mě dohlížel jiný lékař, přišel i večer, aby se ujistil, že je všechno OK. Jsem opravdu velmi vděčná za tento přístup a za záchranu, bez něj už bych tady asi nebyla. Děkuji.

Nejlepší, perfektní přístup, okamžitá léčba, péče o pacienta ještě dlouho po léčení. Velmi pečlivý, veselý, milý a přijemný. Takový přistup by měl mít každý