Josef Homola, gynekolog Praha

MUDr. Josef Homola

Gynekolog Více

115 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bašteckého 16/2542, Praha
Praktický lékař - gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
115 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař - gynekolog

Najit dobreho gynekologa je dnes hodne tezke,spoustu doktoru leci odhadem a to je spatne,vzdy by se mela vzit kultivace.Pan doktor Homala je opravdu doktor,ktery pomaha a zalezi mu na tom,aby jeho pacientky byly zdrave!Mela jsem opakovane problemy s kterymi mi nekdo nepomohl,vzdy jen odhadovali bez kultivace,az pam Homola dukladnou kontrolou a testy zjistil pricinu.Pani Homolova je take super,vzdy mila,vsechno vysvetli,poradi,vzdy pomuze,dokaze podporit v tezke chvili.Ta pece,pristup je proste dokonala!!Jsem ochotna si na nej vystat hodiny,jelikoz vim ze takoveho doktora bych tezko nekde jinde hledala.Dekuju za peci,kterou mi davate!


S
Ověřeny pacient

Tohoto lékaře bych nikomu nedoporučovala, pokud chcete vyřešit svůj jakýkoli problém co se týče této profese. Kdykoli jsem k němu přišla na kontrolu tak mě neustále nutil do antikoncepce. Když jsem měla zánět vaječníku tak jediné co tento lékař udělal , bylo to ,
abych si nahřála poklici od hrnce a dala si jí na břicho, to je vše a nic víc,
nakonec jsem byla nucena jít k jinému lékaři, který se zeptal : Proč jdu k lékaři tak pozdě?, když jsem řekla , že už jsem s tímto problémem u lékaře byla a řekla i podrobnosti ,
tak nechápavě zakroutil hlavou a řekl ,
že je dobře , že jsem přišla a začal můj zdravotní stav řešit.
JESTLI SE CHCETE OPRAVDU LÉČIT , NECHOĎTE K TOMUTO LÉKAŘI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Bezvadný pan gynekolog. Na jeho návštěvy se vždy moc těším a ikdyž tam někdy čekám třeba 2 hodiny, tak za tu spokojenost mi to stojí. Moc mi vyhovuje, že se nemusím objednávat a můžu tam přijít, kdy se mi zachce. Paní Homolová je taky moc milá a úplně super. Jsem s nimi opravdu moc spokojená. Umí jednat s lidmi, jsou ochotní a opravdu jentak nic nezanedbají. Ikdyž musim dojíždět opravdu z velké dálky, neměnila bych.


M
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Navštěvuji pana doktora již 13 let. Za tu dobu jsem pod jeho dohledem prodělala operaci děložního čípku a porodila dvě děti. Nedám na něho dopustit a i po přestěhování mi stojí za to jezdit přes celou prahu.


G
Ověřeny pacient

S přístupem lékaře i zdravotní sestry jsem maximálně spokojená. Lékař je profesionální, příjemný, podá potřebné informace, nestresuje, stejně tak sestra - ochotná, vstřícná, spolehlivá, podá potřebné informace srozumitelnou formou. Oba jsou velmi pečliví. Jsem v jejich péči již 20 let a za celou dobu nedošlo k jedinému problému s diagnostikou nebo léčbou. I péče v těhotenství (3x) bezchybná. Děkuji.


M
Ověřeny pacient

Já jsem pacientkou pana doktora již 13 let a za tu dobu jsem neměla sebemenší problém, že by něco zanedbal atd.Jeho paní je nejen ůžasná sestřička ale i člověk,pokud mi nebylo v těhotenství dobře a pan doktor mě prohlížel,laskavě mě hladila po vlasech a uklidňovala a to samé pan doktor,ten mi pro změnu vypravěl vtipy.JSOU TO ŮŽASNÝ LIDÉ!!! a všem tohoto skvělého doktora doporučuji.Michaela Ulrichová-Příbram (ani po přestěhování z Prahy mě nenapadlo si najít jiného gynekologa,raději dojíždím)


M
Ověřeny pacient

Dobrý den všem, hledám jsi gynekologa v okoli prahy 5,6 a co tak ctu tak prevazne jste ze svym doktorem spokojeni tak se chci zeptat jaky je k doporuceni teda v pripade pokud nabiraji nove pacientky.dekuji monika.k.


M
Ověřeny pacient

Nebudu to již více komentovat. Jen chci říct, aby ste mě kdokoli z vás také nehodnotily, nevíte o mě nic a že posloucháte jen vašeho úžasného dr a jeho úžasnou ženu, je vaše věc ale mě nemáte co soudit, protože p.Homolová akorát lže a hází na mě špínu také.. Že jsem kvůli ní málem potratila, to vám neřekla, že? Taky proč, když umí házet špínu jen na druhé a sama svou chybu neuzná... Toť vše.. Mám svůj názor a ten mi nikdo nevezme.. Teď nehodnotím p.doktora po soukromé stránce ale po té, co se ke mě jako k pacientce nezachoval správně a kdyby mu náhodou vzali licenci, tak se nedivte..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Pan doktor i sestricka jsou velmi slusni lide a vytecni ve svoji praci. Nehodnotte lidi spatne, kdyz se sama neumite chovat.


J
Ověřeny pacient

Je mi ctí být již 19 let pacientkou pana doktora a sestry Homolových. Moc jim děkuji za úžasnou péči nejen v těhotenství, lidský přístup, neskutečnou ochotu být nápomocen i mimo ordinační hodiny! Domnívám se, že malou čekárnu a dlouhou čekací dobu (která myslím vypovídá o velkém zájmu o ně) vyvažuje rodinná atmosféra, vřelost, pečlivost, profesionalita a schopnost naslouchat. S přáním všeho dobrého, Jana Pužmanová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti