Hotovost

Individuální psychoterapie • od 600 kč

Partnerská psychoterapie • od 600 kč

Psychologické poradenství • od 600 kč +1 Více

Psychoterapie • od 600 kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Psychoterapeut, psycholog. kouč. Poskytuji psychoterapii individuální i párovou a rodinnou. Psychologické poradenství a diagnostiku. Rychlé objedna...

• emocionální bolest
  • poruchy spánku
  • poruchy příjmu potravy

Individuální psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Psychoterapie, klinická psychologie

Paní doktorka Kroupová mi velmi pomohla s mými problémy. Hodnotím hlavně její citlivý přístup ke klientům a snahu jim co nejlépe pomoci, což mi u některých jiných psychologů chybí. Její služby můžu všem doporučit.

Paní magistra Kroupová má velmi profesionální a současně citlivý přístup ke klientům. Každý problém se snaží efektivně vyřešit a pomoci což se u mnohých terapeutů nestává. Návštěvu mohu doporučit.

Velmi dobrá terapeutka, pomohla mi s OCD poruchou a úzkostmi, konečně můžu fungovat. Nikam jinam bych neśel.

Mgr. Johana Kroupová

Děkuju pane Tobiasi, jsem moc ráda , že vaše úzkostné stavy téměř ustoupily a dál se zlepšují stejně jako OCD. Je to vaše snaha ,velká píle i trpělivost, která vám pomáhá.Především jste chtěl s problémy něco aktivně dělat a ne jen brát antidepresiva a to se vám povedlo. I já mám z toho radost.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen, pomohla mi změnit se ve vztahu moc děkuju. Všem vřele doporučuji.

Mgr. Johana Kroupová

Děkuju pane Ladislave, především vy sám jste si pomohl - pokud jsem vám jen trochu pomohla při při vaší změně chování ve vztahu, jsem moc ráda a držím palce.

Paní magistra je velmi zkušená, klidná a trpělivá. Má velkou dávku empatie. Pacientům rozumí a pomáhá.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám osobní problém. Týká se neustálého sledování porna. Někdy ho sleduji i třikrát denně. Docela mi to blbne hlavu, protože když přijdu na veřejnost a vidím sympatickou slečnu, mozek, jako by sám automaticky spouštěl fantazii a scény podobné pornu. Cítím se z toho dost nesvůj, občas z toho mívám studený pot na zádech a i tehdy, když jsem s přítelkyní, protože bych nerad, aby mě tohle napadalo. Vím, že mozek funguje něco jako takový počítač a pokud se dívám na porno, asi mi občas vyvolává negativní pocity s přítelkyní a možná i negativní myšlenky. Prosím o radu.

S pozdravem Miroslav

Dobrý den, pokud vám to způsobuje více negativních pocitů, jde možná jen o určitou.závislost. Nebo i při úzkostech se objevuje takové chování, nadužívání porna..Jinak je možné na tom pracovat osobně při sezení. Různými metodami. I hypnoterapií. Přeju hodně síly změnit, co teď nejde. Johana

Mgr. Johana Kroupová

• Dobrý den. Je OCD v dětském věku nějakým způsobem nebezpečná a na životě ohrožující pokud v životě nedělá až zas takové problémy? Musí se řešit pokud se s ním pacient zkouší vypořádávat sám? Děkuji.

OCD je velice nepříjemná porucha. Patří do úzkostných skupin. Je dobré ji řešit, má tendenci se “ zvětšovat”. Je i biologicky, geneticky podmíněná, žádné trauma není zapotřebí, u dětí je velmi častá...

• emocionální bolest
  • poruchy spánku