Jindřicha Jindŕicha 16, Praha
Psychoterapie, klinická psychologie (mapa)

Hotovost

Individuální psychoterapie • od 600 kč

Partnerská psychoterapie • od 600 kč

Psychologické poradenství • od 600 kč +1 Více

Psychoterapie • od 600 kč

Psychoterapeut, psycholog. kouč. Poskytuji psychoterapii individuální i párovou a rodinnou. Psychologické poradenství a diagnostiku. Rychlé objedna...

• emocionální bolest
  • poruchy spánku
  • poruchy příjmu potravy

Individuální psychoterapie

Partnerská psychoterapie

Psychologické poradenství

Psychoterapie

Psychoterapie, klinická psychologie

Paní doktorka Kroupová mi velmi pomohla s mými problémy. Hodnotím hlavně její citlivý přístup ke klientům a snahu jim co nejlépe pomoci, což mi u některých jiných psychologů chybí. Její služby můžu všem doporučit.

Paní magistra Kroupová má velmi profesionální a současně citlivý přístup ke klientům. Každý problém se snaží efektivně vyřešit a pomoci což se u mnohých terapeutů nestává. Návštěvu mohu doporučit.

Velmi dobrá terapeutka, pomohla mi s OCD poruchou a úzkostmi, konečně můžu fungovat. Nikam jinam bych neśel.

Mgr. Johana Kroupová

Děkuju pane Tobiasi, jsem moc ráda , že vaše úzkostné stavy téměř ustoupily a dál se zlepšují stejně jako OCD. Je to vaše snaha ,velká píle i trpělivost, která vám pomáhá.Především jste chtěl s problémy něco aktivně dělat a ne jen brát antidepresiva a to se vám povedlo. I já mám z toho radost.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojen, pomohla mi změnit se ve vztahu moc děkuju. Všem vřele doporučuji.

Mgr. Johana Kroupová

Děkuju pane Ladislave, především vy sám jste si pomohl - pokud jsem vám jen trochu pomohla při při vaší změně chování ve vztahu, jsem moc ráda a držím palce.

Paní magistra je velmi zkušená, klidná a trpělivá. Má velkou dávku empatie. Pacientům rozumí a pomáhá.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Tíží mě taková myšlenka, představa o vypínač i v mé hlavě. Občas si říkám, že by to bylo tak snadné a ulevujici-udelat cvak a vypnout to, ty emoce, city. A najednou by bylo vše lepší. Prostě se vzdát a odejít. Bojím se te touhy zmáčknout vypínač. Protože moc dobře vím, že nejsem člověk, co se jen tak vzdá. Jsem schopna bojovat, rvat se jako lev. Akorát to umím jen ve věcech k ostatním. Co když ta touha zmáčknout to bude silnější než já? Co když nad tou silnou touhou nezvítězí ani me nejvetsi životní dny, cíle a ani lidé, pro které stojí za to žít. A prostě cvaknu, vypnu. Vzdám se a odejdu. Bez boje. Bez emocí. Bez duše. Přestanu existovat. Už nebudu.

Je to velice nepříjemný depresivní stav, který se dá změnit psychoterapií nebo i antidepresivy. Je ale dobré přijít osobně. Jinak vám nikdo nepomůže. Držím place k ohodlání něco s tím dělat..

Mgr. Johana Kroupová

• Dobrý den, mám osobní problém. Týká se neustálého sledování porna. Někdy ho sleduji i třikrát denně. Docela mi to blbne hlavu, protože když přijdu na veřejnost a vidím sympatickou slečnu, mozek, jako by sám automaticky spouštěl fantazii a scény podobné pornu. Cítím se z toho dost nesvůj, občas z toho mívám studený pot na zádech a i tehdy, když jsem s přítelkyní, protože bych nerad, aby mě tohle napadalo. Vím, že mozek funguje něco jako takový počítač a pokud se dívám na porno, asi mi občas vyvolává negativní pocity s přítelkyní a možná i negativní myšlenky. Prosím o radu.

S pozdravem Miroslav

Dobrý den, pokud vám to způsobuje více negativních pocitů, jde možná jen o určitou.závislost. Nebo i při úzkostech se objevuje takové chování, nadužívání porna..Jinak je možné na tom pracovat osobně při sezení. Různými metodami. I hypnoterapií. Přeju hodně síly změnit, co teď nejde. Johana

• emocionální bolest
  • poruchy spánku