Gynekologická praxe
Kapitána Stránského 999, Praha

Gynekologická praxe
Slavětínská 8, Praha

Paní doktorka je ze staré školy. Všechny, kdo přijdou do ordinace, podstivě vyšetří a je moc milá. Všechny vyšetření ohlídá, člověk se nemusí o nic starat.

Nevím, kam budu docházet, až paní doktorka Ždichyncová, přestane ordinovat . Je nejlepší ze všech gynekologů, které jsem poznala. Děkuji za ni. Kollmanová Ladislava

Prostě nejlepší doktorka :) Je to fakt třída, návštěva u ní je radost :) Všem jí moc doporučuji !

S paní doktorkou jsem byla velmi nespokojená, šla jsem k ní jako vystrašené
16ti leté kuře, její vyváření zrcadel v době úmělohmotných jednorázových nebudu komentovat, sestru která Vám kouká až ,,tam,, a bez studu raději také ne, ale že mi nasadila s velkou slávou antikoncepci aniž by mi udělala po jejím používání jaterní testy to se komentovat musím, posléze jsem prodělala težký zánět vaječníku!! Kamarádka má kůli ní zkažené játra celkově, neustále musí chodit na testy a sona. Takže pokud chcete mít hodně gynekologických problému zajděte k ní!!!! Jsem ráda, že sem dávno pryč z její ,,péče,,!!!

K paní doktorce jsem chodila od svých 17 do 27, doporučila mi ji maminka. Byla jsem s její péčí vždycky moc spokojená, ale to čekání! Do čekárny se vždycky vyplatilo vzít si knížku a pití.

Paní asistentka mi tedy taky moc nepřirostla, s mamkou jsme pro ni měli přezdívku "bachařka". Navzdory drsnému přístupu je ale paní asistentka odbornice, to se musí nechat. Kdybych se nepřestěhovala, chtěla bych k paní doktorce chodit dál.

Je to nejlepší paní doktorka u které jsem kdy byla. Je hodná,příjemná a hlavně vždy pomůže.A moc bych si přála, aby ordinovala ještě minimálně 20 let. Než jsem se dostala do její péče, tak jsem vystřídala docela hodně gynekologů, ale ona byla první, kdo mi dokázal pomoci a za to jí moc děkuji.

K paní doktorce chodím 28.let. Už ji několik let navštěvuje i moje dcera. MUDr. Ždichyncová je výborná lékařka a za nic na světě bych ji nevyměnila. Je to profesionálka a lékařka na svém místě.

Paní doktorka Ždichyncová je nejlepší gynekoložka kterou jsme já i moje mamina měli.A že se dýl čekalo??no a co..kdo čeká ten se dočká.
Pavla L.

POZOR !!!
Ordinace v Klánovicích,Slavětínská ul.č.83,byla na základě vypovězení nájemní smlouvy k 31.12.2008 ukončena.

Svým pacientkám sděluji, že od 9.ledna 2009 ordinuji v nové ordinaci na adrese: MUDr.J.Ždichyncová-gynekologická ordinace, Práha 9-Újezd nad Lesy, Živonínská 1630/budova Zdravotního střediska Rohožník/ a to v úterý od 14.00 - 18.00 hod. a v pátek
od 9.00 - 13.00 hod. Tel.: 281972713.

Přeji svým pacientkám hodně zdraví v novém roce 2009
a těším se na další spolupráci

MUDr.Jitka Ždichyncová

Svým pacientkám sděluji, že od 1.ledna 2009 ordinuje v mé dosavadní ordinaci Kpt Stránského 999, Prha 9 MUDr.Radka Vetešníková.-Koubová,do jejíž laskavé péče Vás předávám.
Děkuji za 15 let Vaší přízně MUDr.Jitka Ždichyncová

P.S.Pro pacientky z oblasti Klánovice-Újezd nad Lesy ordinuji od 9.1.2009 v nové orninaci na adrese: MUDr.J.Ždichyncová-gynekologická ordinace, Práha 9-Újezd nad Lesy, Živonínská 1630/budova Zdravotního střediska Rohožník/ a to v úterý od 14.00 - 18.00 hod. a v pátek
od 9.00 - 13.00 hod. Tel.: 281972713