Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pečlivá a příjemná lékařka.

Bohužel nemůžu paní doktorku pochválit, protože mi s mým problémem nepomohla a vypadalo to jako že to, co povídám jí vůbec nezajímá a myslí si svoje. Přijde mi zvláštní, když přijdete s tím, že máte už několik měsíců nepříjemný problém, kterého se nemůžete zbavit a výsledkem je, že jediný problém, který paní doktorka vidí, je ten, že by to chtělo zkontrolovat dioptrie na brýlích, ačkoliv jí pacient tvrdí, že vidí naprosto dobře a že problém má úplně s něčím jiným. Sestřička také není zrovna příjemná.

Velmi dobrá a pečlivá oční lékařka.

Pečlivá a příjemná lékařka.

Velmi dobrá a pečlivá oční lékařka.