Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Poliklinika Petrovice vyšetření kojenců a dětí

Dávám 5 hvězdiček,nebot znám paní doktorku od roku. 1991,tehdy jsem k ní přišla s nejstarším synem.Posleze se mi narodil druhý a oba měli spoustu zdravotních problémů,myslím tedy,že jsem kompetentni k tomu se zde vyjádřit,jak skvělým pediatriem paní doktorka je.Nyni mám jeste10letou dceru se kterou za dr.Snajdrovou od narozeni dojíždím přes celou Prahu a moc děkuji,že se nás opet ujala...Absolutně nemohu souhlasit s názory,že nejste v ordinaci ani 5 minut nebo se zastaralými způsoby atp.Rovnez bych ráda vyzdvihla sestricku,její laskavost je iiz nekolik let nepřehlédnutelná!Jestli jsme někdy měli stesti,tak právě tehdy,kdy jsme narazili na tuto ordinaci!

K paní doktorce jsem chodila jako dite. Nikdy jsem s paní doktorkou neměla problém. Ba naopak. Když opomenu její skvěle chování a vstřícný přístup, tak po lekarske stránce vždy věděla co dělat, poradit, pomoct a samozrejme správně diagnostikovat.
Nyní mám sama dvě deti a po velmi špatných zkušenostech s pediatrem z Střížkova, byla jasna volba vozit sve deti byť přes celou Prahu k paní doktorce. V ni mam důvěru a beru ji jako důležitou součást života svých deti. Nemá problém odpovídat na otázky, i když se netykaji zdravotních problémů mych deti, ale například výchovy. Vždy na ni dam a vždy se mi to vyplatilo a do budoucna i jistě vyplatí.
Proto pokud chcete zodpovedneho, hodného , zkušeného a lidského lékaře pro sve dite, je jím zajisté paní doktorka.
Paní doktorko moc děkuji za vse!

K paní doktorce chodím skoro 18 let, za dva týdny tomu bude naposled co projdu dveřmi její ordinace a musím říci, že mi toho bude i líto. Paní doktorka si mě pamatuje a zná od malička. Nikdy, nikdy za tu dobu se mi nestal nějaký problém, že by něco podcěnila nebo naopak. Sestra je také dobrá.. Musím říci, že pani doktorka odvádí svou práci poctivě a já ji mohu pouze doporučit..

Paní Mudr.zaspala dobu, naučené stereotypy aplikuje, nemá novodobé znalosti vývinu v medicíně, k dětem nemá vztah ani omylem, když jste u ní víc jak 5 min a chcete se na něco zeptat, dává vám najevo že zdržujete, nevysvětluje, vše je pro ní normální, asi i kdyby mělo dítě dvě hlavy, no nemám slov!....pryč pryč od ní a to daleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pani doktorka je sice mila, ale bohuzel mi prijde, ze se by se mela vice zajimat o aktualni pediatricke zalezitosti a neaplikovat naucene stereotypy z doby sveho studia, ktere jsou jiz davno prekonane.. na nase asi trimesicni upozornovani na to, ze se dite v pul roce vubec neotaci na bricho ani na zada reagovala tim ze ho mame davat na bricho a ze to bude dobry.. kdyz jsme ji zaroven pokazde zadali o doporuceni na neurologii, tak tvrdila ze to neni treba.. kdyz jsme ho po tech 3 mesicich nakonec dostali a z neurologie sli na rehabilitaci (kde nam samozrejme hned nasadili vojtovku), tak nam rekli, ze jdeme dost pozde, ze jsme meli prijit pred tremi mesici..

kdyz jsme ted (vek 8 mesicu) popisovali problemy co s nim mame (nezajimaji ho hracky, zajima se spis sam o sebe a ma svuj svet, neni nejak moc kontaktni, nezajimaji ho moc jini lide, nenapodobuje, nema rad zmeny v rezimu, ma stereotypni chovani, neukazuje na predmety, nepredvadi se, atd) tak nam rekla ze mu mame davat MASO co to jako ma byt??? maso mu pomuze s projevy pravdepodobneho autismu???

to i ja uplny laik kdyz jsem si dal tyhle projevy do googlu, tak mi hned bylo jasne ze neco nemusi byt uplne v poradku

od narozeni trochu silha na jedno oko, samozrejme ze to je podle pani doktorky uplne vc pohode a nemame to resit, ze mame pockat do jednoho roku.. cekat na co??? takze jsem nas radeji rovnou objednal na vysetreni do FNKV i bez toho zazracneho papirku, protoze se opravdu nechci na ocnim dozvedet, ze kdybychom prisli pred tremi mesici, tak by se to treba dalo resit lip..

takze zaverem doporucuju rozhodne zmenit lekare, pokud nechcete aby vase dite melo pripadne diagnozy o xy mesicu pozdeji a uz to treba mohl byt problem

Velice skvělá, ochotná příjemná paní doktorka. Vždycky pomůže, vysvětlí a snaží se najít co nejpříjemnější cestu léčby a také co nejúčinější. Nikdy bych neměnila mám jí i jako její 14-ti letá pacientka moc ráda :)

Chodíme k paní doktorce 2 měsíce a zatím jsme spokojení...sestřička milá, doktorka ochotná.

Paní doktorka je sice ochotná, ale jednak mé 2-leté dceři předepsala 2x léky, které nesmí děti užívat, a jednak podceňuje příznaky. Když mi odpoví, že to nebo tamto je u dětí normální, ale já vím, že u mé holčičky to normální není protože sama jí znám nejlíp, tak si nepomůžu.Mele si dokola pořád to svoje a nezajímá jí jaké souvislosti nacházím. Jo a taky podává záměrně nepravdivé informace co se očkování týká.Tvrdila mi, že 2.dávka Priorixu se musí zaočkovat do roka po té 1.dávce, jinak bude nutné očkovat 2x.Já jsem obvolala jiné lékaře a taky výrobce Priorixu a všude (i na příbalovém letáku Priorixu je to) mi bylo řečeno, že je to blbost. Že se sice očkuje ve 2 letech,ale pokud není dítě 100% zdravé alespoň měsíc - dva, nemá se tak dělat. Že to jde odložit i o několik let!! Na Slovensku se to očkuje ve 12, v Americe v 6 letech! Moje dítě mělo z této vakciny febrilní křeče a to se pak nesmí nejméně rok očkovat ničím! A ona mě jen nutila a nutila a byla nervózní, že jí kazím rozvrh a ona si to nebude moct odfajfknout. Každé dítě musí předce posuzovat individuálně!!! Dcerka na to měla očividně alergickou reakci a doktorka jen očkovat co nejdřív (klidně týden po zápalu plic!!!) a tou samou látkou! Nechci si představit, co by tím mému dítěti způsobila!!!! Vážnou nemoc, dokonce i smrt!!! Proto je můj odkaz pro rodiče: Nenechte si všechno líbit s tím, že lékař ví vše nejlíp. NE! Vy jste rodič, vy znáte své dítě nejlíp!!!, hledejte informace předem i dodatečně na internetu nebo i u jiných pediatrů pro porovnání, jinak se může stát cokoliv a co Vám pak pomůže nějaká žaloba, když vaše dítě bude mít trvalé následky kvůli lékařce, co se stůj co stůj drží očkovacího kalendáře.

Jsem VELMI spokojená s paní doktorkou i moc milou sestřičkou. Obě mé děti k ní chodí, u mladší dcery (tehdy byla miminko) včas rozpoznala nepříjemné onemocnění, které muselo být řešeno operací a u kterého nám v noci předtím na pohotovosti řekli, že je to banalita a máme v klidu jet domů...

Velice milá, ochotná a vstřícná doktorka i sestřička. Zodpoví mile jakýkoliv dotaz. Nedám na ně dopustit.