Gynekologická ordinace
Lovosická 40/440, Praha

Doktorka Kulhánková byla mým prvním gynekologem. Nyní s odstupem času mohu konstatovat, že horšího lékaře v oboru jsem nepoznala. Používala již dávno překonané metody. Dvakrát mi například "pálila" čípek elektřinou bez odebrání vzorku, aby měl úkon smysl, při tom si pochvalovala, jak jí pálení lidského masa voní...... Vyšetření bez soukromí, čekáni v kabince nechápu do teď. Prostě katastrofa.

Paní doktorku bohužel doporučit nemohu. Ordinace z roku raz dva, vybavení také, a konec konců i paní doktorka má už svá nejlepší léta za sebou - to by ovšem nevadilo, kdyby byla alespoň schopná. Vyšetření probíhá pouze pohmatem (žádný ultrazvuk atd.) a stěry. Chodila jsem k ní několik let, běžné záněty se často i po léčbě vracely. Dokonce se mi několikrát stalo, že vůbec neví, s čím jdu na kontrolu, jakými léky mě již léčila (je schopná předepsat 2x za sebou stejná neúčinná antibiotika), nebo mi nabízí antikoncepci, i když jí již 2 roky hlásím, že se s manželem snažíme o miminko. Je mi 34 (jak starý je manžel neví a nezajímá jí to) a když jsem po roce snažení zažádala o doporučení do CARu, bylo mi řečeno, že jsme ještě mladí a žádné mi nedala. Po dalším půl roce jsem se ptala znovu, tentokrát mi bylo řečeno, že dokud budu mít streptokoka (při první žádosti jsem ho ještě neměla), tak mě nikam nepošle, že je to zbytečné. Uteklo dalšího půl roku a já jsem přes internet zjistila, že se nejspíš streptokoka jen tak nezbavím a protože se mi nechtělo čekat např. do 40 let (až se streptokoka konečně zbavím), obrátila jsem se s tímto problémem přímo na CAR a bylo mi řečeno, že streptokok není vůbec žádný problém a že je to běžná záležitost. Takže jsem s paní doktorkou skončila a radím to i vám ostatním!!!

Chtěla jsem po paní doktorce přejít na nějakou antikoncepci, se kterou bych mohla brát několik plat v kuse a oddalovat si menses. Předepsala mi třífázovou antikoncepci (se kterou takto prodlužovat nelze a tvrdila mi pořád dokola, že lze) Blbost.

Musím "zaklepat", že za paní doktorkou jsem byla pouze pro antikoncepci a na preventivních prohlídkách, a to po dobu deseti let - od r. 2002. Ale byla jsem s jejím přístupem k práci spokojená. To, že se pí. doktorce jedná o zdraví pacientky a ne o finanční zajištění, je možné ilustrovat na mém případu. A totiž od doby, kdy jsem se dověděla o existenci jednorázových plastových placených zrcadel, rozhodla jsem se právě pro ně. Ale jakmile pí. doktorka zjistila, že můj děložní krček je příliš vzadu, doporučila zrcadlo kovové, které je pružnější, přesto, že se za kovové zrcadlo neplatí poplatek.

Nemám s paní doktorkou vůbec žádný problém, vždy mi vše trpělivě vysvětlí, poradí a vyléčí. Odrodila jsem u ní svoje dvě děti a vše bez problémů. Ke mě se chová vždy mile a je mi sympatická. O sestřičce ani nepíšu, u ní je to také samozřejmost - strašně milá, příjemná a ochotná. ;)

K paní doktorce jsem se dostala ve svých 16ti letech, při každém vyšetření mi bylo sděleno, že mám zánět, cpala do mě stále nějaké čípky a prášky (i partnerovi), přitom jsem žádné potíže nikdy nepociťovala. Přetrpěla jsem u ní i těhotenství a hned po 6tinedělí jsem od ní odešla. Se všemi negativními připomínkami souhlasím, nebudu zde znovu vypisovat, co vše je v této ordinaci špatně.
Je zvláští, že od té doby, co mám jiného lékaře, jsou všechny mé výsledky v naprostém pořádku, a po žánětech ani stopa.

Chodím k paní doktorce od mých 15ti let. Pečlivě mi vysvětlila jak užívat správně antikoncepci a na všechny mé otázky odpovídala s trpělivostí a porozuměním. Trpím dost často na mykózy a vždy mi udělá odborné vyšetření a vždy mi dá i něco pro partnera. Sestřička je výborná. Nemohu si stěžovat. Izabela Pecková 18 let

Já mám tedy s paní doktorkou velice dobré zkušenosti.Díky ní se mi přišlo na to,že mám v těle (močový měchýř,pochva atd..strepkokok..)bakterie různého druhu.A díky ní jsem vylečená.A když jsem byla těhotná a špinila jsem okamžitě mě poslala na bulovku na vyšetření..a i tam mi řekli,že se to stává a ,že vyšetření není ani třeba takže si myslím,že to její vinna nebyla.Prostě se to stává.Mě dovedla až nakonec těhotenství se vším všudy skvěle a moc ji děkuji a nadále k ní chodím.

K paní doktorce chpodím již 34 roků, mám s ní nejlepší zkušenosti je vynikající diagnostik s homeopatickými schopnostmi a perfektním přístupem k pacientce. Vřele doporučuji svým nejbližším známím k využití služeb paní doktorky. Jaroslava Sigmundova

U paní doktorky jsem byla jednou v životě a už se tam neukážu. Registrovala jsem se u ní protože byla nejblíže a hlavně díky hodně milé a příjemné sestřičce, která mi sedla a hlavně mi velice ochotně pomohla sehnat tehdy recept na původní moji antikoncepci. Sestřička bombastická. U paní doktorky mě zarazilo, že nemá v ordinaci ultrazvuk, můj první gynekolog ho používal při každé preventivní prohlídce. Ale možná byl někde schovaný. Co bylo horší, že mi vyčetla co to beru za antikoncepci, že to je preparát pro mladé holky a že já jsem ve svých 25 letech ve věku, kdy bych už měla rodit děti, že už jsem v kategorii starší prvorodička a dosavadní antikoncepce mi nemůže hormonálně stačit. Antikoncepce bez problémů fungovala 5 let a ještě na poslední prohlídce u předchozí MUDr. byla v pohodě předepsána. Dost mě psychicky rozložila na několik dní. Předepsala mi antikoncepci jinou, buď to byla psychika a nebo nevim co v tom bylo, ale přestala jsem mít absolutně chuť na sex. Po prvním měsíci jsem přestala prášky brát úplně a je mi fajn. K paní doktorce se už nevrátím, potřebuji trochu jiný přístup, ale třeba tohle někomu bude vyhovovat.