Ke Stáčírně 607, Praha
Neurologická ordinace

Vítězná 12, Praha
Neurologická ordinace

Umístění: Neurologická ordinace Vyhrezla plotenka

Paní doktorka je naprostá profesionálka, která se o své pacienty vážně zajímá, zodpoví veškeré dotazy, snaží se skutečně lidským přístupem pomoci. Dále díky přístupu naprosto báječné sestřičky, jsem se dostal na vyšetření dříve a tím se mohli mé problémy začít řešit. Těžko bych hledal někoho, kdo se mi snažil opravdu pomoci a řešit můj problém z komplexního pohledu! Tímto děkuji paní doktorce a sestřičce za jejich úžasný přístup!

Paní doktorka Dumbrovská je výborná doktorka a fajn člověk, vždy pomůže, ve svém oboru je jedna z nejlepších.

Nejlepší neurolog a diagnostik. Vždy mi rychle pomohla k návratu do normálního života. A ta úleva od bolesti! V akutních případech mne nikdy neodmítla, přesto, že jako výborná lékařka má plnou ordinaci. Sestřička je taky prima. Jsem moc ráda, že mi jí můj známý doporučil, jsem mu vděčna za kontakt na tak skvělou lékařku.
Mária Mihinová

Lékařka pečlivá , pac posílá na vyšetření , lidský přístup , zachránila mi život

Každému pacientovi se pečlivě věnuje a sleduje ho komlexně. jediná vada je, že díky její odbornosti a přístupu k pacientům má dlouhé čekací doby.

JA DOPORUCUJI PANI DOKTORKU DUMBROVSKOU KAZDEMU.Je velmi pecliva a ochotna.vzdy mi pomohla.Ke kazdemu pacientovi je vstricna.Vsichni co k ni dlouhodobe chodi si ji vazi.A K NI CHODIM PRAVIDELNE UZ 18 LET.I SESTRICKU MA MOC HODNOU.

Je to nejlepší lékařka v tomto oboru co jsem poznala a že už jsem jich prošla dost.Za vše hovoří to, že mi tato paní doktorka stojí za to abych kvůli jejímu léčení a přístupu k pacientovi jezdila přes celou republiku.Jsem z Opavy a do Prahy je to 350 km.

Bohužel já máms paní doktoukou pačné zkušenosti. A dobrý lékař rozhodně není.
Když jsem žádala rentgen, tak prý mám nárok jednpo za 5 let. Dál radši nebudu
rozepisovat její "kvality".

Velmi dobrý diagnostik a človek ,lidský přístup,řeší problémy rychle

MUDr. Jitka Dumbrovská je první lékařkou, která mi po dvaceti letech problémů s krční páteří opravdu dokázala pomoci. Moc jí děkuji a přeji jen to nejlepší.

Iveta Hrůzová, Praha