ÚPMD Podolí
Podolské nábřeží 157, Praha

Umístění: ÚPMD Podolí Jiný

Pan doktor se o mě staral od 16. týdne těhotenství v rizikové poradně a také jsem k němu docházela na ultrazvuky po celou dobu těhotenství . Úžasný, empatický lékař a hlavně profesionál. Provedl mě tedy celým těhotenstvím které opravdu nebylo jednoduché . Po sekci kterou mi také dělal on se na mě přišel podívat ještě na JIP a po té i na oddělení šestinedělí. Není den kdybych si na něj nevzpomněla. Díky němu máme doma zdravého syna a já žiju.

Umístění: ÚPMD Podolí Předčasný porod

Přestože mé těhotenství bohužel neproběhlo podle mých představ, jsem vděčna, že jsem na této cestě potkala právě pana doktora Vojtěcha. Jeho přístup byl velmi profesionální a ještě k tomu milý. Ačkoliv obsah jeho slov musel nevyhnutelně bodat jako tisíc jehel, dokázal je formulovat velmi empaticky. Mockrát Vám děkuji za Vaši péči, Adriana K.

Umístění: ÚPMD Podolí Těhotenství a porod

Panu doktorovi Vojtěchovi patří naše velké díky. Měla jsem komplikované těhotenství, deset dní před porodem jsem k němu začala docházet na ultrazvukové kontroly a nakonec zachránil mému chlapečkovi život!! Má velice profesionální a hlavně lidský přístup. Ještě večer po císaři mě přišel podpořit, syn se narodil 3 měsíce před termínem.

Velice profesionální přístup, velmi milé a klidné jednání. Staral se o mne a mé těhotenství dlouhou dobu, nikdy nic nezanedbal. Mohu jen všem doporučit.

Pan doktor se o nás staral na ultrazvuku a oddělení rizikového těhotenství.
Sympatický lékař, velice nám pomohl. Můžeme jen doporučit.

Výborný doktor, vřelý a hlavně lidský přístup, snaží se vše vysvětlit a sdělit i možná rizika.