Pro Gyn, s. r. o.
Běloveská 656, Praha

Umístění: Pro Gyn, s. r. o. Jiný

Naprosto nejlepsi gynekolog ,chodim k nemu x let a vzdy sem byla spokojena.Nemenila bych a mohu jen doporucit.

Umístění: Pro Gyn, s. r. o.

K panu doktorovi chodím již 19 let od porodu mého syna a následně i druhého a bez jeho pomoci a jeho sestřiček bych asi neodrodila normálně, ale byl by císařský řez. nedám na něj dopustit, je lidský, vše vysvětlí. I běžné věci řeší odborně a řekne vše pro a proti. myslím, že takových lékařů už je málo.

Umístění: Pro Gyn, s. r. o.

U pana doktora jsem zpočátku těhotenství byla spokojená. Sice není nijak moc výřečný, spíš odpovídá jen na otázky, ultrazvuky byly oproti mé předešlé doktorce opravdu rychlé. Ale věřila jsem mu. Pak mě ale vyděsil tím, že mám extrémně zkrácený děložní čípek s tím, že musím přísně ležet, jinak hrozí předčasný porod (28.tt). Situaci zhodnotil ale pouze pohmatem s tím, že ultrazvuk uděláme za 3 týdny. Naštěstí mě napadlo zajít na konzultaci k jinému lékaři, který vyvrátil jeho diagnozu na základě přesného měření ultrazvukem. Bohužel nemohu panu doktorovi už věřit, a tak od něj odcházím.

Pan doktor je velmi ochotný a své rázný (jeho vtipky). Při každé návštěvě je velmi pečlivý, ochotný vysvětlit diagnózu a řešit připadný problém. Doporučuji

S panem doktorem jsem velice spokojená. Chodím k němu, už několikátým rokem. Byla jsem po konizaci čípku. On byl první, který mi vše ochotně vysvětlil a od té doby se o mě stará i co se prevence týká, takže nemusím do COPu na Bulovce, kde byli neochotní a místo vysvětlení mě spíš strašili a stresovali.

K panu doktorovi chodím řadu let a jsem s ním naprosto spokojená a děkuji mu za jeho přístup a profesionalitu.Moc mu chci též poděkovat za zákrok ,který byl prováděn v Brandýse nad Labem a též celému týmu ,kteří se na něm podíleli chovali se všichni úžasně a profesionálně též.Po zákroku jsem se cítila hned dobře a vše dopadlo bezvadně.Takže moc děkuji za vše a vřele doporučuji .Martina Jančová

S panem doktorem jsem byla nespokojená. Na věčné bolesti a pálení mi pořád doporučoval jen drahé výplachy Rosalginem a vše bral jako můj subjektivní pocit. Nakonec mi jiný gynekolog zjistil vážný problém. Kvůli panu doktorovi mám chronické problémy, kterým se dalo předejít a se kterými budu muset žít do konce života. Před vyšetřením doktor kouří a celé vyšetření je tak díky tomu silně nekomfortní. Rozhodně tohoto doktora NE.