Adresy (2)

FN Motol Praha, Praha
FN Motol

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Veleslavínská 30/1, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo operace ucha

Doktor Skřivan mi v průběhu jednoho roku operoval obě uši v FM Motol a docházel sem k němu i na následnou péči. Je to vždy dobře naladěný sympaťák s lidským přístupem, který nemá problém zodpovědět vám vaše dotazy. Nemám mu co vytknout a měl jsem štěstí, že jsem narazil zrovna na něj. Každý jiný lékař co se mi podívá do ucha mi chválí jak byla operace provedena. Mohu jen doporučit. Ještě bych vyzdvihl, že ať sem k němu docházel do Modřan či na Smíchov, vždy jsem šel na objednaný čas a nemusel čekat.


D
Ověřeny pacient
Umístění: FN Motol

Pan doktor Skřivan mi v roce 2000 operoval otosklerozu .Musím říct,že jeho přístup byl velmi lidský a co se týče profesionality,lepšího lékaře bych mít nemohla.Vse mi vysvetlil a choval se velmi mile.Nyní"dozrálo"i mé druhé ucho k operaci a velmi
mě mrzí,že už pan doktor nepracuje u dospělých ,ale detí.Kdybych mohla,určitě bych se mu opět svěřila do jeho zlatých rukou...


Ověřeny pacient

Přeji všem zdraví a sluch. Mně o obojí tento "lékař" připravil. I to bych chápala. Co nemůžu pochopit, je jeho chování poté. Prorazil mi vnitřní ucho při operaci otosklerozy, kterou jsem neměla a on to věděl. Vpravil mi implantát do středního ucha, ačkoliv vnitřní bylo pryč. Odjel hned na dovolenou. Dělal ze mne blázna, když jsem s pomocí sestry a rodičů došla do nemocnice. Nikdy nezapomenu na jeho sarkastické poznámky. Předepsal deset! vazodilatačních infuzí plus igelitku podobně fungujících léků. Rozdráždění CNS si těžko dokáže někdo představit. Závratě, nesnesitelný tinnitus, hluchota, několikadenní drastiké migrény..můj syn šel tenkrát do první třídy, já jsem se jenom modlila, abych už konečně umřela. Po reoperaci, kdy mě konečně trochu zbavili "péče" tohoto nelze napsat doktora, mám invalidní důchod. Stále samozřejmě neslyším, v hlavě mi zní motorová pila.ale co to je proti tomu, jak mi bylo po Skřivanově zákroku. Kdyby rovnou řekl-nepovedlo se to. Netrápil mě s implantátem a nedělal ze mě lháře a hypochondra, nikdy bych toto nepsala. Nemá svědomí. Dejte si prosím pozor. Každý chirurg má svůj hřbitov, to je normální, ale..znám i jiné, které zmrzačil a popřel to...Zdravím.


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je nejlepší ve svém oboru, je to opravdu machr!!! Díky němu slyším, kudy chodím tak jen chlválím. Má zlaté ruce!


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, který mi pomohl implementovat kostní implantát BAHA, vřele doporučuji. Vůbec neuděláte chybu. Na kontrolu jdu tento rok a budu se zase těšit :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti