MUDr.

Jiří Rejman

Gynekolog

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • R

  Pana doktora a sestřičku hodnotím velmi kladně. Oba jsou ochotní vše vysvětlit a navíc jsou oba velmi příjemní lidé. V čekárně jsem čekala jen pár minut, poté mi sestřička v ordinaci dala několik užitečných informací a doporučení. Následné těhotenské vyšetření provedl pan doktor pečlivě a rovněž mi dal cenné
  informace ohledně dalších vyšetření. Nezbývá mi než konstatovat, že pan doktor a sestřička jsou odborníky na svém místě.
  Veronika Čejková

 • Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  3.5

  Obecné skóre
  56 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   K panu doktorovi jsem po 4 měsících těhotenství přestala chodit. Jak už bylo zmíněno v komentáři pode mnou, dělá nesmyslné vyšetření kostí.Na screening 2 mi nechtěl dát žádanku, že prý z lidí tahají peníze.Když jsem se ho jako prvorodička ptala, zda můžu chodit do bazénu, všechno mi zakázal, že mám ležet doma, přitom můj nový doktor s tím nemá žádny problém. Jako prvorodička jsem měla víc dotazů ohledně neschopenky tad, bylo vidět,že ho to unavuje a řekl mi, že jsme ztatili čas kvůli blbostem. Navíc má pan doktor staré vybavení. Ale sestřička je hodná, vždy jsem se mohla obrátit na ní.

  • M

   K p. doktorovi jsem začala chodit do těhotenské poradny (byl blízko mého bydliště), po třech měsících od registrace jsem se mile ráda vrátila k mé doktorce a raději budu dojíždět víc km. Pozor! Z nepochopitelných důvodů nedává žádanku na screening ve 2. trimestru, i když je hrazeno z veř. zdr. pojištění, měla jsem pak problém sehnat pracoviště, kde ho udělají bez žádanky... Nezajímaly ho ani výsledky z vyšetření, která jsem absolvovala, atd. atd. Na co ale nezapomene, je vyšetřit kosti, doklad o zaplacení vůbec nevypisuje, kouří v ordinaci... Absolutně nedoporučuji.

  • L

   K panu doktorovi jsem chodila cca od 18ti let. Na všechno by dával hormony ať už mně, nebo mé mámě.
   Odradilo mě neustálé vnucování měření kostí a neprofesionalita.
   Nyní chodím k soukromé paní doktorce a nedá se to s péčí pana doktora vůbec srovnávat. Raději si připlatím a mám klid.

  • V

   K panu doktorovi jsem chodila cca 15 let,pravda je,že je jeden z mála,kde se nemusíte objednávat.Jinak bych lékaře nedoporučila!!!!Díky antikoncepci ,kterou jsem na základě menstruačních potíží v 42 letech(mimochodem běhěm 4 let vystřídala 3 druhy) mě odvezla záchranka s tepennou tromózou.Měla jsem štěstí,že krevní sraženina nešla do mozku nebo k srdci.Málem mi byla amputována ruka-naštěstí mi ji zachránili,avšak mám ji částečně nepohyblivou.Několik let jsem každou návštěvu z jeho úst slyšela-s těma myomama vydržíme...nakonec mi vzali dělohu i vaječníky(v 43 letech) !!!

  • R

   Pana doktora a sestřičku hodnotím velmi kladně. Oba jsou ochotní vše vysvětlit a navíc jsou oba velmi příjemní lidé. V čekárně jsem čekala jen pár minut, poté mi sestřička v ordinaci dala několik užitečných informací a doporučení. Následné těhotenské vyšetření provedl pan doktor pečlivě a rovněž mi dal cenné
   informace ohledně dalších vyšetření. Nezbývá mi než konstatovat, že pan doktor a sestřička jsou odborníky na svém místě.
   Veronika Čejková

  • K

   Keby sa dalo dať 0 hviezdičiek dám i nula. S horším lekárom som sa nestretla! Ja už som od neho dávno prehlásená k inemu gynekologovi a lepšie som spraviť ani nemohla. Pan doktor si svojrázne predpisuje lieky, náhodne len jednu značku!! o administratívnych nezrovnalostiach v komunikácií s poišťovnami ani nehovorím!! radím ruky preč!

  • Z

   Pan doktor je takový starý unavený pes...s prominutím,ale nejde to říct jinak.Místo,aby se staral o problémy pacientek,tak s vámi mluví jak s mentálem,hlavně chce peníze za kostičky nebo navrhne jedinou léčbu a to antikoncepci,prodávajíc přímo v ordinaci.Sestra mi odmítla napsat potvrzení o prodeji.,a stejně mi byla k ničemu,pak mi řekl,že ji brát nemám.Mimochodem ta,která už tam není,ta byla úplně pomatená.dokud nepřijde nějaký problém,tak vám připadá,jaký je pan doktor milý...,ale to také není tak.Přešla jsem k jiné gynekol.ordinaci,všude jich je tolik na výběr a na profesionální úrovni,měla jsem to udělat už dávno!Teď kvůli němu musím na operaci...

  • M

   Dobrý deń,

   po nejakom čase som sa sem vrátila,aby som si prečítala ďalšie komentáre k panovi doktorovi.Jediné,čo ma zarazilo je,že moje príspevky z obdobia 2/11 boli vymazané!!!???
   Veľmi by ma zaujímalo,čo koho k tomu viedlo?
   Veď o to tu ide,aby sa pacientky so svojmi názormi podelili,či už s pozitívnymi alebo negatívnymi...
   A myslím,že ten moj názor,teda skorej skúsenosť s panom doktorom,bola veľmi negatívna.
   2 mesiace ma liečil ani sám nevedel na čo a vo finále to bolo mimodeložní tehotenstvo.
   Takže dámy,pokiaľ hľadáte lekára,hladajte inde,pokiaľ hľadáte niekoho,kto Vám bude za 300kč kkontrolovať kostičky a predpisovať antikoncepciu,tak ste na správnej adrese.
   Krásny deň všetkým.
   M.Z.

  • A

   Hledala jsem noveho lekare v Praze. Pan doktor bral nove pacientky. Prisla jsem s akutnim problemem a odpovedi jsem se nedockala - snazil se mi vnutit jenom antikoncepcni tabletky/rovnou i prodej/ s tim, ze je mam zacit brat s dalsi menstruaci aby se mi upravil cyklus - nejak zapomel ze problem je v tom ze menstruaci nemam + jiny problem, ktery uplne ignoroval. U druhe navstevy - vubec nevedel proc tam jsem a co to vlastne mel lecit. Sestricka si nezapomela vzit dalsi poplatek - co by nemela kdyz jdete opakovane pokud problem pretrvava. Za mne nikdy vice do te ordinace nevkrocim. Pan doktor je sice sympatak a pohodar ale to muj problem nevyleci. Nic mi nevysvetlil, kdyz jsem se ptala, jeho odpoved byla jenom ze on je doktor a snad vi co dela... podle mne v mem pripade nemel ani paru - mozna mel jen 2x zly den.

  • H

   NEJLEPŠÍ,CO ZNÁM A TO JE MĚ 60 LET A MÁM 3 DĚTI,I VNOUČE MĚ ZACHRÁNIL,VNUKOVI TED BYLO 21 LET,ZDRAVÍM JÁ A SIMONA DCERA