Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Mazurská 484, Praha
Gynekologická ordinace

Velmi dobrý,citlivý ,jemný lékař který vždy citlivě vysvětlil jakýkoliv problém ,nás pacientek.
Byl to můj 4 lékař ,ale tento z nich má u mne a myslím více pacientek ,hodnocení za 5 hvězdiček/velmi dobrý/.

Vždy naprosto profesionální a přitom lidský přístup.

Pan doktor ví, že pacientka potřebuje citlivý přístup. A to pan doktor stoprocentmě splňuje. po odborné stránce je pečlivý a sou práci rozhodně plní na 100 procent.

Jsem pacientkou pana doktora,co jsem v Praze.Odchodila jsem u něj obě těhotenství,měla jsem zdravotní potíže,ale vždy ochotně a citlivě poradil vysvětlil a hlavně vyřešil problém.Můžu srdečně doporučit

V péči doktora Novotného jsem již téměř 20 let. Za celou tu dobu jsem nikdy nazažila nic sebeméně nepříjemného. To se týká samotného vyšetření, léčby a především přístupu k pacientkám. V této ordinaci jsem nikdy neměla pocit, že zdržuji nebo obtěžuji zbytečnými otázkami. Pan doktor je velmi lidský, příjemny a korektní ve všech ohledech. Je to profesionál na svém místě. Můžu jen doporučit.

Vždy jemný a opatrný, nikdy jsem nic necítila.Lidský přístup.

K panu doktorovi chodím 3O let. Je velmi příjemný, jemný a hlavně odborník
na svém místě. Jeho léčení bylo vždy na vysoké úrovni. Díky

G

K panu doktorovi chodím asi 10let a jsem s jeho péčí nesmírně spokojená.Vždy mi velmi ochotně všechno vysvětlil a objasnil všechny způsoby léčby.

Š

Tak tam už ne. V 10.týdnu těhotenství mu nepřipadalo zvláštní, že děloha není dostatečně zvětšená. Náhodou jsem změnila lékaře a ten zjistil, že v 7.týdnu došlo k zamlklému potratu. Stačil ultrazvuk. Opravdu se vyplatí, chodit do moderně vybavené ordinace a ne tam, kde se šetří.

K panu doktorovi jsem začala chodit před 25 lety. Jsem s ním velmi spokojená, jak pro jeho lidský přístup, tak pro jeho vysokou odbornou lékařskou péči.