Praktický lékař
Štolcova 30, Brno

Umístění: Praktický lékař Jiný

Pan doktor je úžasný, chodím k němu téměř 31 let. Vždy mi pomohl, prodělala jsem cca 25 žlučníkových záchvatů, které nikdo při zavolání sanitky a převozu do nemocnice neřešil...údajně záda. Pomohl mi jen on a jeho péče. Mám ho moc ráda a doufám, že bude ještě dlouho ordinovat, protože takového lékaře již nenajdu. Moc si ho vážím za jeho přístup.

Umístění: Praktický lékař Jiný

K panu doktorovi chodíme celá rodina desítky let. Je to odborník a moc si ho vážíme. Vždy se na něj můžeme s důvěrou obrátit.

Umístění: Praktický lékař otelké nohy

můžu pana doktora jen doporučit, má velkou snahu pomoci, je vstřícný, pozorný, zdravotní problémy nepodceňuje a snaží se nic nezanedbat.Příjemnou atmosféru navazuje i sestřička, která, i když mají přeplněnou čekárnu má vždy dobrou náladu. Doporučuji.

Tento lékař nosí titul velmi oprávněně, osobně je mi 32 let a jsem u něj přes 12 let, k lékaři nechodím s každým nachlazením, či horečkou, řeším si bylinkami, nicméně když už přijdu, tak to musí být pro pana doktora Martince pěkný oříšek, nicméně dokáže mi obvykle pomoci nejpozději do dvou dnů od jakéhokoliv zdravotního problému. Moc se mi líbí komentáře, které tu zazněly a souhlasím taktéž přeji, aby pan Martinec ordinoval co nejdéle, takového lékaře, člověk aby hledal po celém světě. Díky za něj.

k panu doktorovi uz chodím bezmála 20 let a pomu jen potvrdit že tak skvělých doktorů s prozuměním k pacientům je velmi velmi málo. přeji mu hodně zdraví a at je tu co nejdéle.

Vynikající lékař s velmi příjemnou a šikovnou sestřičkou.

K panu Dr.Martincovi chodím už 22 let a nevymněnila bych ho za žádného jiného doktora !!! Je to velice vzdělaný, moudrý a příjemný doktor, který mi VŽDY pomohl od mých potíží. Také se snaží, svým příjemným humorem, pacienta pozitivně naladit a povzbudit, což se mu v mém případě vždy podaří. Je to prostě nejlepší doktor jakého jsem měla to štěstí potkat a přeji mu stálé a pevné zdraví, aby ještě dlouho, dlouho ordinoval !

Nechápu tak hluboce negativní názor 25ti letého Davida.Je mi 66 let,život se snažím vidět pozitívně i když jsou někdy problémy.Protože mám zkušenosti i s lékaři v zahraničí mohu jen potvrdit vysokou a profesionální úroveň pana Dr.Martince.Pravda jeho ordinace není zrovna na vysoké Hi-tech úrovní jako u některých někdy tzv.lěkařů ,kteří dokáží mluvit s pacientem znechuceně a aniž by otočili hlavu od počítače směrem k pacientovi.Tak,že se dá smělě říci,že ani neví jak pacient vypadá či kdo to vlastně je.Pan Dr.Martinec se mi jeví jako pozorný a kreativní lékař,který s vámi komunikuje o všem i o tom co bývá zdánlivě bezpředmětné.Je ovšem jasné pokud má nekomunikativního pacienta je to plně v neprospěch pacienta.Domnívám se,totiž,že právě otevřeným dialogem se s lékařem se dají mnohdy odhalit spojitosti a lékař zjistí přesnou diagnozu.Nyní mluvím z vlastní zkušenosti kdy pan Dr.Martinec u mne určil naprosto přesně i když bych to já a snad ani lhostejný a strojový lékař ani v nejmenším nečekal.V komunikaci je velmi příjemný a navíc se mi jeví jako velmi vzdělaný.To by znamenalo,že je tzv.v obrace,atestuje a školí se o novinkách v lékařství.Rozhodně není z těch co před 20ti lety odpromovali a od té doby předpisují obrazně jen aspyrin a tekutý pudr.Tohle je ovšem jen můj osobní názor.Nabízí také dodatková či doplňková vyšetření jako preventivní prohlídky včetně odběrů krve,atd.Přesto a i právě proto hodnotím pana Dr.Martince vysoko a přeji mu stálé zdraví.

Neznám lepšího odborníka a velmi příjemného,ochotného doktora jako je pan Dr Jiří Martinec.

Neznám lepšího lékaře a odborníka.Děkuji pane doktore.