Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tesaříkova 2/1027, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Výborný lékař, v těhotenství o mě hezky pečoval, ukazoval mi podrobnosti na ultrazvuku, dá se s ním mile popovídat a má velmi příjemný lidský přístup. Doporučuji!

T
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Today it was my first acquaintance with dear MUDr. Jiri Hassa and I must confess that it was very pleasant experience since the doctor was attentive, calm, answered all my questions and had such positive vibes :) sure. I will address him again.

M
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Chodím tam už 16 let a nemůžu si stěžovat. Doktoři skvělý a sestřička úplně super. Pomuzou v čem je potřeba i telefonicky.

S
Ověřeny pacient

Mám s touto ordinací, ať tam byl jaký chtěl doktor, jen dobré zkušenosti. Zdejší názory jsou i 5 let staré, jak koukám, dnes už to tam podle mě fičí bez dlouhého čekání. Tedy v rámci možností. Mně osobně se vyplatí chodit tam v pondělí odpoledne.

P
Ověřeny pacient

Pan doktor Hassa je výborný gynekolog, hodný , příjemný , ve všem poradí a vůbec se před ním nestydím . Vždy nahodí téma, abych se uvolnila a nebyla nesvá :-) Ráda k němu chodím ( cca 6 let ) a i při těhotenství vše bylo v pořádku. Sestřička je také super, také příjemná a taky poradí . Jen škoda ,že pan doktor ordinuje jen v pondělí.V ostatních dnech tam je jiný pan doktor, se kterým tedy nemám zkušenosti ,ale slyšela jsem o něm jen negativní hodnocení...proto taky pan Hassa má v pondělí fronty jak blázen, takže čekání až se dostanu na řadu je dlouhé ( ale stalo se že i ne ) . Pana doktora Hassu určitě všem DOPORUČUJI :-)

K

Chodím sice k paní Hassové i u pana Hassy jsem taky byla a nemůžu si vůbec stěžovat. I sestřička je příjemná, milá a ochotná. Ordinační hodiny jsou super i bez objednání. Jsem moc spokojená.

J

Je to velmi dobrý gynekolog, škoda, že ordinuje pouze v pondělí a jeho hodnocení zkreslují názory na jeho kolegu, který ordinuje v ostatních dnech.

K panu doktorovi chodím s mým prvním těhotenstvím. Jsem s ním spokojená, nemůžu si stěžovat. Sestřička je příjemná a milá. Nikdy nejsem nervózní.

příjemný, klidný, opatrný, není trapný - je vtipný, vždy jen tak, jak je to které klientce vhodné.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti