Gynekologická ordinace
Tesaříkova 2/1027, Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Výborný lékař, v těhotenství o mě hezky pečoval, ukazoval mi podrobnosti na ultrazvuku, dá se s ním mile popovídat a má velmi příjemný lidský přístup. Doporučuji!

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Today it was my first acquaintance with dear MUDr. Jiri Hassa and I must confess that it was very pleasant experience since the doctor was attentive, calm, answered all my questions and had such positive vibes :) sure. I will address him again.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Chodím tam už 16 let a nemůžu si stěžovat. Doktoři skvělý a sestřička úplně super. Pomuzou v čem je potřeba i telefonicky.

Mám s touto ordinací, ať tam byl jaký chtěl doktor, jen dobré zkušenosti. Zdejší názory jsou i 5 let staré, jak koukám, dnes už to tam podle mě fičí bez dlouhého čekání. Tedy v rámci možností. Mně osobně se vyplatí chodit tam v pondělí odpoledne.

Pan doktor Hassa je výborný gynekolog, hodný , příjemný , ve všem poradí a vůbec se před ním nestydím . Vždy nahodí téma, abych se uvolnila a nebyla nesvá :-) Ráda k němu chodím ( cca 6 let ) a i při těhotenství vše bylo v pořádku. Sestřička je také super, také příjemná a taky poradí . Jen škoda ,že pan doktor ordinuje jen v pondělí.V ostatních dnech tam je jiný pan doktor, se kterým tedy nemám zkušenosti ,ale slyšela jsem o něm jen negativní hodnocení...proto taky pan Hassa má v pondělí fronty jak blázen, takže čekání až se dostanu na řadu je dlouhé ( ale stalo se že i ne ) . Pana doktora Hassu určitě všem DOPORUČUJI :-)

Chodím sice k paní Hassové i u pana Hassy jsem taky byla a nemůžu si vůbec stěžovat. I sestřička je příjemná, milá a ochotná. Ordinační hodiny jsou super i bez objednání. Jsem moc spokojená.

Je to velmi dobrý gynekolog, škoda, že ordinuje pouze v pondělí a jeho hodnocení zkreslují názory na jeho kolegu, který ordinuje v ostatních dnech.

K panu doktorovi chodím s mým prvním těhotenstvím. Jsem s ním spokojená, nemůžu si stěžovat. Sestřička je příjemná a milá. Nikdy nejsem nervózní.

příjemný, klidný, opatrný, není trapný - je vtipný, vždy jen tak, jak je to které klientce vhodné.

Pan doktor Hassa je velice příjemný,ochotný a jsem s ním velmi spokojená. Léčil mně i jeho tatínek MUDr. Hassa st. a i on byl vynikající gynekolog.