Adresa

Tesaříkova 2/1027, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
S
Ověřeny pacient

Mám s touto ordinací, ať tam byl jaký chtěl doktor, jen dobré zkušenosti. Zdejší názory jsou i 5 let staré, jak koukám, dnes už to tam podle mě fičí bez dlouhého čekání. Tedy v rámci možností. Mně osobně se vyplatí chodit tam v pondělí odpoledne.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Hassa je výborný gynekolog, hodný , příjemný , ve všem poradí a vůbec se před ním nestydím . Vždy nahodí téma, abych se uvolnila a nebyla nesvá :-) Ráda k němu chodím ( cca 6 let ) a i při těhotenství vše bylo v pořádku. Sestřička je také super, také příjemná a taky poradí . Jen škoda ,že pan doktor ordinuje jen v pondělí.V ostatních dnech tam je jiný pan doktor, se kterým tedy nemám zkušenosti ,ale slyšela jsem o něm jen negativní hodnocení...proto taky pan Hassa má v pondělí fronty jak blázen, takže čekání až se dostanu na řadu je dlouhé ( ale stalo se že i ne ) . Pana doktora Hassu určitě všem DOPORUČUJI :-)


K

Chodím sice k paní Hassové i u pana Hassy jsem taky byla a nemůžu si vůbec stěžovat. I sestřička je příjemná, milá a ochotná. Ordinační hodiny jsou super i bez objednání. Jsem moc spokojená.


J

Je to velmi dobrý gynekolog, škoda, že ordinuje pouze v pondělí a jeho hodnocení zkreslují názory na jeho kolegu, který ordinuje v ostatních dnech.


K panu doktorovi chodím s mým prvním těhotenstvím. Jsem s ním spokojená, nemůžu si stěžovat. Sestřička je příjemná a milá. Nikdy nejsem nervózní.


příjemný, klidný, opatrný, není trapný - je vtipný, vždy jen tak, jak je to které klientce vhodné.


Pan doktor Hassa je velice příjemný,ochotný a jsem s ním velmi spokojená. Léčil mně i jeho tatínek MUDr. Hassa st. a i on byl vynikající gynekolog.


Pana doktora znám již 11 let a jiného bych nechtěla.


Super doktor!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti