Jiří Hanzelka, gynekolog Praha

MUDr. Jiří Hanzelka

Gynekolog

85 názorů

Uložit


Adresa

Dukelských hrdinů 23, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
85 názorů

E
Ověřeny pacient

U pana doktora Hanzelky je úžasný přístup. Člověk se u nich cítí, že je o něho postaráno co nejlépe, což já jsem nikde jinde nezažila.
Moc děkuji pane doktore, jste skvělý!!!


Ověřeny pacient

Blanka.
K panu doktorovi chodim cca 15let,ale co se deje posledni rok nestacim se divit,behem roku jsem byla u pana doktora dvakrát a vzdy byl opilý, pokazde v pozdějších hodinach ,posledni vysetreni nedopadlo dobře bohuzel s nasledkem .Vyšetření udelal jine a jeste mel opilecke řeči. Škoda jeho


V
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím cca 3 roky, jsem velmi spokojena. Doporucila jsem ho tehotne kamaradce, jen litovala, ze ji nemohl prijet i k porodu.


H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodim uz 20 let. Stejne tak moje mamka a sestra. VSECHNY jsme s nim velmi spokojene. Na navstevu se vždy tesim a to nejsem uchyl. Sedne mi po odborne strance a lidsky. Vždy mi dokaze zvednout naladu. Da se s nim bavit nejen o vytoku ale i o politice. Nevymenila bych ho!


E
Ověřeny pacient

Jen by si někam mohli zveřejnit provozní dobu


R
Ověřeny pacient

Recept dostanete do 5ti minut a v případě problémů jsem vždy bez předchozího objednání chodila brzy ráno na kontrolní stěry. Jako objednaná nečekám víc než 10 minut, pan doktor si mne pamatuje, vždy podá ruku, pozdraví a zeptá se jak se daří. Takový přístup lékaře jsem nikde nezažili a pomohl mi se spoustou problémů.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Hanzelka je nejen velký odborník a profesionál na svém místě, ale především je velmi lidský. Nepotřebuji a nechci jít k "formálnímu" lékaři, který mi suše oznámí, co mi je a není...A lehký žertíky? Ty já mám ráda i ve svízelných situacích, asi jako většina pacientek (nejen Dr.Hanzelky). A Vy, dámy, které tohle nemusíte, proč si nenajdete "lepšího" gynekologa? Proč čas stráveným nad psaním, jak je Dr. Hanzelka tak moc hrozný, radši netrávíte hledáním nového a pro Vás jistě "lepšího" gynekologa???Lucie Flídrová


Š
Ověřeny pacient

Velmi příjemný doktor, profesionál, sympatický, poradí, velmi doporučuji


V
Ověřeny pacient

Já jsem u pana doktora nadmíru spokojená. Je vždy ochotný, příjemný a naprosto profesionální. Jsem jeho pacientkou už minimálně 15 let a neměnila bych.


M
Ověřeny pacient

Výborný lékař, jsem s ním velmi spokojena.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti