Dukelských hrdinů 23, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

U pana doktora Hanzelky je úžasný přístup. Člověk se u nich cítí, že je o něho postaráno co nejlépe, což já jsem nikde jinde nezažila.
Moc děkuji pane doktore, jste skvělý!!!

Blanka.
K panu doktorovi chodim cca 15let,ale co se deje posledni rok nestacim se divit,behem roku jsem byla u pana doktora dvakrát a vzdy byl opilý, pokazde v pozdějších hodinach ,posledni vysetreni nedopadlo dobře bohuzel s nasledkem .Vyšetření udelal jine a jeste mel opilecke řeči. Škoda jeho

K panu doktorovi chodím cca 3 roky, jsem velmi spokojena. Doporucila jsem ho tehotne kamaradce, jen litovala, ze ji nemohl prijet i k porodu.

K panu doktorovi chodim uz 20 let. Stejne tak moje mamka a sestra. VSECHNY jsme s nim velmi spokojene. Na navstevu se vždy tesim a to nejsem uchyl. Sedne mi po odborne strance a lidsky. Vždy mi dokaze zvednout naladu. Da se s nim bavit nejen o vytoku ale i o politice. Nevymenila bych ho!

Jen by si někam mohli zveřejnit provozní dobu

Recept dostanete do 5ti minut a v případě problémů jsem vždy bez předchozího objednání chodila brzy ráno na kontrolní stěry. Jako objednaná nečekám víc než 10 minut, pan doktor si mne pamatuje, vždy podá ruku, pozdraví a zeptá se jak se daří. Takový přístup lékaře jsem nikde nezažili a pomohl mi se spoustou problémů.

Pan doktor Hanzelka je nejen velký odborník a profesionál na svém místě, ale především je velmi lidský. Nepotřebuji a nechci jít k "formálnímu" lékaři, který mi suše oznámí, co mi je a není...A lehký žertíky? Ty já mám ráda i ve svízelných situacích, asi jako většina pacientek (nejen Dr.Hanzelky). A Vy, dámy, které tohle nemusíte, proč si nenajdete "lepšího" gynekologa? Proč čas stráveným nad psaním, jak je Dr. Hanzelka tak moc hrozný, radši netrávíte hledáním nového a pro Vás jistě "lepšího" gynekologa???Lucie Flídrová

Š

Velmi příjemný doktor, profesionál, sympatický, poradí, velmi doporučuji

Já jsem u pana doktora nadmíru spokojená. Je vždy ochotný, příjemný a naprosto profesionální. Jsem jeho pacientkou už minimálně 15 let a neměnila bych.

Výborný lékař, jsem s ním velmi spokojena.