MUDr.

Jiří Hanuš

Gynekolog

Kontaktní informace

• M

Odborník na svém místě s velice lidským a vstřícným přístupem. Byla jsem vždy spokojená. Vřele doporučuji.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

• H

Chodím k panu doktorovi už par let, jako člověk je občas chladný, ale myslím si že odborník je dobrý.Byla jsem těhotná, měla jsem problémy, díky panu doktorovi a jeho kolegům v UPPMD mam dnes dvě zdravé děti.Mohu doporučit.

• Jsem v šoku z negativních názorů tady...Můj názor je,že je to kapacita ve svém oboru,milý,ale vážný pán...Mám u něj velice dobrý pocit odborníka....Radana Urbanová

• Chodím k němu několik let. Nikdy jsem neměla žádné problémy, jen na prevence...Před několika týdny jsem byla velmi zklamána z chování a neochoty pana doktora. Mám nyní nějaké gyn. potíže a bohužel mi pan doktor nebyl ochoten vyjít vstříc, i když jsem si na VZP u revizního lékaře zjistila, že na léčbu o kterou jsem požádala mám nárok dle indikačního seznamu pro lázeňskou péči o dospělé při dg.XI/1. Takže jsem se rozhodla změnit lékaře a dostat péči na kterou mám nárok.

• L

Moc milý pan doktor, skvělý operatér a člověk!
      Děkuji mu za péči.

• Je moc prima. Bělovlasý, zkušený, decentní pán. Doktor na svém místě.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní