Klapkova 26, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den k panu doktorovi chodím několik let a prošla jsem s ním tři těhotenství ano má starší vybavení to je pravda.Chodím k němu ráda i když jsem se přestěhovala o dost dál tak nechci měnit a dojížděla jsem i dvě těhotenství.Ano je ukecaný a za jednu návštěvu probere dvě tři různá témata ( mě to baví) U mě nikdy nic nepodcenil naopak jelikož jsem u druhého těhotenství byla 35 letá rodička poslal mě stejně na konzultaci do gennetu prý pro jistotu (výsledky byli dobré) Do té doby dokud bude ordinovat budu klidně dojíždět až přestane najdu si (bohužel)blíž .A sestřička je naprosto super.Jsem ráda že v ordinaci nemá televizi to já úplně nesnáším kord když čekáte dýl a vše se opakuje pořád dokola to si raději stoupnu a koukám na rušnou ulici kde se pořád něco děje.

Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel si z této návštěvy odnáším psychickou újmu a byla bych ráda, aby se tak dalším nestávalo…
Pan doktor nebyl vůbec empatický a v mých 22 letech mi řekl, že jestli nebudu mít do roku dítě, budu už na něj stará. Přemlouval mě nejdřív do těhotenství a následně do antikoncepce, řekl, že jiná možnost neexistuje, a že bez antikoncepce to dítě mít prostě budu. Z každé návštěvy u tohoto pana doktora jsem vždy vyklepaná, co dalšího příjde.
Má také zastaralé přístroje a bohužel už mu moc dobře neslouží oči, tudíž nedokáže rozeznat číslice na displeji ultrazvuku.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji!!!!!! Zastaralé vybavení. Moje zkušenost s panem doktorem je taková, že prakticky neviděl co se mu zobrazilo na ultrazvuku a musela mu to číst sestřička. Opakovaně mi během návštěv měnil staří plodu. A toto stáří absolutně neodpovídalo. Nakonec mi stroze oznámil, že mi vyšly špatné výsledky a že dítě se narodí postižené. A dle jeho slov důležité je,aby se retardi nerodili. Žádná empatie.
Odcházela jsem naprosto zničená.
Okamžitě jsem se objednala na specializované centrum. Udělali ultrazvuk a zjistili,že stáří plodu absolutně neodpovídalo vyšetření od pana doktora a navíc špatně zapsal datum poslední MS.
Pro mě a mou holčičku do naštěstí dopadlo dobře. Ale do ordinace jsem se již nikdy nevrátila. Opravdu nedoporučuji.
Někdo takový by vůbec neměl ordinovat!!!!!

K tomu lékaři jsem chodila víc jak 10let bohužel :-( Nyní jsem po jeho "péči" po druhé operaci naštěstí pro mě v pořádku. Zastaralé vybavení, neumožňuje správné vyšetření. A nebo doktor nevidí myomy cca 6x9cm a to několik!!! Takže za mě Nedoporučuji!!!

Umístění: Ordinace

K panu doktorovi chodím již 14let,úplně od začátku.Vzdycky mi pomohl perfektně s problémem,odebíral krev na antikoncepci 2x do roka,což spousty doktorů nedělá...je fakt,že si tam člověk trošku posedi,ale s tím se prostě počítá..pan doktor je ukecany a probere vše možné ???? mě to nevadí,vždycky se zasmějí a je uvolněná atmosféra aspoň.Po těch letech k němu mám velkou důvěru.Prosla jsem 2tehotenstvi,na velké ultrazvuky jsem tedy chodila k apolinari,jeho utz je dost zastaralý,ale dostačující.Prvni těhotenství mě nechal po mě žádosti bez problémů doma,při podezření na riziko mě oprávněné poslal do nemocnice na kapackach,vždycky měl pravdu.Pri druhém těhotenství jsem měla pro změnu neštovice,bral si mě častěji na kontroly a 1x měsíčně delal ultrazvuk.Byl pečlivý.Sestricka je milionová !!! Ordinace mi přijde i s čekárnou naprosto vyhovující.Uz se desim až půjde pan doktor do důchodu a skončí.Bude mi chybět.Nechapu ty negativní komentáře,kamarádka je také spokojena i moje matka.Sice neznám nic jiného (pokud nepočítám nemocnice) ale mě přijde jeho péče a vybavení dostačujíci a perfektní.Za mě doporučuji !!

K panu dokrotovi docházím do ordinace Cop Plus na Kobylisech. Nemohu si na něj ztěžovat. Byl velice milý a vstřícný. Jakmile jsem mu sdělila,že máme bohužel v rodině rakovinu DČ, ihned provedl veškeré vyšetření. Doporučil mi antikoncepci, která mi opravdu sedí. Sestřička je velmi milá a ochotná. V čekárně jsem byla max. 5 minut. Opravdu nemám co vytknout! :-)

Bohužel také musím přidat pár negativních zkušeností. Nebudu tu ani zmiňovat to, že v této ordinaci to je s odběrem + kontrolou opravdu na celý den, čekárna depresivní. Objednávání návštěv nehrozí, takže tam vždy jdete "naslepo" a můžete si klidně i hodinku počkat, než si pan doktor povypráví různé historky s pacientkou, která je před vámi. Když jsem panu doktorovi říkala, že co mě trápí (výtoky, bolest v podbříšku na pravé straně a prakticky nemožnost pohlavního styku, kvůli bolestem po něm), tak jen zvedl hlavu, vytřeštil oči a koukal, jako kdyby takové věci slyšel poprvé a předepsal mi léky na zánět se slovy, že "předepíše to, co mi vždycky předepisuje" a šla jsem...po léčbě nepožadoval kontrolu, nic. Vždy to jen odůvodnil tak, že mi výsledky vždy vychází v pořádku, tak v tom všem nevidí problém. Takže mi pořád předepisoval léky na zánět, kde vůbec zánět zřejmě nebyl. Další negativní zkušenosti jsou při vyšetření..."podržte si" a musíte si podržet takovou tu kovovou věc. Hrůza! A po celou tu dobu u vás stojí sestra, která doktorovi podává a bere si tyčinky od doktora, když dělá stěry. K tomu pan doktor stíhá ohodnotit sem tam nějakou tu modřinku na noze a zavtipkovat o nevěře žen/mužů a nevychovanosti dětí + pár věcí z politiky...nyní jsem už u jiné gynekoložky, která mi přišla na cystu na vaječníku (proto ta bolest na pravé straně v podbříšku), která se zvětšuje (nyní má 4 cm), užívám tedy prášky a budu se modlit, abych nemusela na laparoskopické odstranění. Paní doktorka se divila, že na toto p. dr. nepřišel. A proto děkuji za velmi "odbornou" péči ze strany "pana doktora". K tomu člověku už nikdy! Ani jen pro obyčejné prášky.

Nedoporučuji. Ačkoli jsem se dopředu telefonicky objednala, čekala jsem v čekárně hodinu a pan doktor bral i později příchozí pacientky přede mnou bez vysvětlení. Ani doktor ani sestřička nebyli příjemní. Pan doktor mi předepsal antikoncepci, i když jsem si pro ni vubec nepřišla. Prisla jsem kvůli silným bolestem, které neřešil a řekl, že si mám za dva týdny zavolat o výsledky cytologie. Ordinace i vybavení navíc vypadá jak z dob hlubokeho komunismu, hrůza. Kdybych tohle všechno věděla, nikdy bych sem nešla. Zítra si holt zajdu k někomu jinému a snad budu mít větší štěstí.

Pan doktor je velice přátelský, upovídaný a milý, ale jako doktor stojí za starou belu. Je to príma k němu chodit, do té doby než máte zdravotní problém + nepoužívá moderní metody. Železné kleště a nástroje by mohl taky už konečně vyměnit, a názor na antikoncepci změnit.

Je mi to moc líto,ale musím se přidat k negativním posudkům, které tu již jsou. Na panu doktorovi je nejlepší jeho sestřička, chodila jsem k němu velmi dlouho a stále doufala, že za rok už bude v důchodu. Pokud vím, zatím se tak nestalo. Jelikož mi stačili jen preventivní prohlídky, vždy jsem to nějak přežila!Ale to není správná cesta. Určitě je spousta lepších odborníků, a to i v rámci Prahy 8 :-)