Praktický lékař pro dospělé
Kobližná 7, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Je nejlepsi ,udela si na vas cas.je pokrokovy a vzdy ochotny.Vyzna se ,doporuci,a nediva se na hodinky kdyz jste v ordinaci,vse vam vysvetli a najde reseni vasich obtizi.Ma prehled olecebnych metodach,i pracovistich kam vas poslat aby jste necekal ba objednani prilis dlouho,coz je velka pomoc kdyz je vam zle.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem u pana doktora asi dva roky, je to nejlepší obvodní lékař, jakého jsem kdy měl. Vždy ochotný pomoci, přátelský a lidský přístup. Více takových!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Nejlepší pan doktor a jeho božská sestřička :-) vždy mi pomohli , dobře poradily a hlavně jsou také velice vstřícní a moc hodní lidé :-)

pan doktor je odborník a také se s ním příjemně povídá, před čtyřmi lety jsem měl větší zdravotní problémy a dokázal mi poradit s výběrem specialisty a také metody léčby, jeho sestra je také velmi pohotová a na pacienty příjemná

Skvělý doktor jak po profesní, tak po lidské stránce. Vždycky se mi věnoval, předepsal správné léky, když jsem měla problém a nevědělo se, co to je, tak nechal udělat všechny možné testy, co by jiné doktory ani nenapadlo. Měla jsem k němu absolutní důvěru.

Pan doktor má velmi lidský přístup a hodně mě pomohl a podržel v největších krizí. A jeho sestra je učiněný pozemský anděl. Nikdy jsem se nesetkal s neochotou. Je opravdu perfektní.

Jak se bojím doktorů, tak k panu doktorovi Brzobohatému vlastně chodím ráda :) Je to hrozně fajn člověk, pomůže vždy když je potřeba a sestřička je úžasná :)
Neměnila bych

Pan Doktor, velice pozitivní,příjemný a velice dobrý lékař.Odhalil u mě boreliozu a díky němu se vše podchytilo včas a jsem zdravá.Vždy pomůžu, vše vysvětlí a je velice milí.
sestřička je opravdu Anděl. Můžu jen doporučit.

Skvělý přístup, zdravotní problém s Vámi pan doktor rozebere, doporučí případně specialistu, udělá odběry.. Oproti mému bývalému "údržbářovi" je to tedy "nebe a dudy". Jak už tu někdo zmiňoval, návštěvy trvají déle, ale je to právě díky tomu, že vás pan doktor neodbyde paralenem.

Vstřícný lékař s lidským přístupem, odborník na slovo vzatý. Sestřička je nejlepší ze všech, které jsem kdy potkala. Je to anděl!