Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem přešla z jiné foniatrie a jsem naprosto spokojená. Kromě toho, že pan doktor mluví jasně, zřetelně a nahlas, je také milý, empatický, ochoten pomoci, a to i přesto že zrovna neměl sestru a tak toho na něj bylo hodně.
Jsem moc ráda, že jsem se ke změně rozhodla....

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Sluchadlo

Chodím tam už 7 let. Je to moc příjemný člověk a dobře odezíra. Vybírá mi vhodné sluchadlo podle mého přání, dobře vysvětlí které sluchadlo nehodí i hodí. Doktor moc věnuje různé značky sluchadla a dobře ví jak na to. Nechá testovat sluchadla třeba 14 dní (samozřejmě předem záloha 100%).
Doporučil jsem několik kamarády které tam chodí a taky jsou spokojený. Nečekám dlouho v čekárně, když jsem objednaný. Předtím jsem byl u jiné Foniatrii na Proseku, byla katastrofa musel jsem čekat třeba 2 hodiny i agresivní zdr. sestra nedá normálně mluvit. Jsem rád, že mám skvělého doktora Fišera. (omlouvám za špatnou češtinu, jsem neslyšící.)

Já hodnotím pana doktora podle mé zkušenosti jako ochotného sympatického a hlavně odborníka. Vřele doporučuji.

U pana doktora jsem byla několikrát, vyslechl mě, vysvětlil, dal, co jsem potřebovala. Myslím, že je férový a dobrý lékař.

Já pana doktora navštěvuji spoustu let( od dětství) a mohu říci že vždy byl ochotný a trpělivý.
Přijde mi že některé děti opravdu u lékaře neposelchnou ani lékaře ani rodiče a pokud je potřeba dítě vyšetřit tak by to dítě mělo i podle toho fungovat. A co jsme zažila sama a několikrát se špíš nevhodně právě chovají děti kterým je 4 roky a více.
P.S. Sama mám dvojčata a nikdy jsem s nimi problém u jakéhokoliv lékaře problém neměla.

Byla jsem u pana doktora na vyšetření s maminkou, která má problém se sluchem. Pan doktor byl velmi vstřícný, ochotný a trpělivý, vše nám oběma a hlavně mamince podrobně vysvětlil.Doporučil mamince sluchadla, několik typů vyzkoušel a můžu říci, že maminka odcházela od pana doktora velmi spokojená. Za péči děkujeme.

Dobrý den, taky jsem nebyla spokojená s vyšetřením obou mých dětí, byl na ně agresivní a vůbec nemá lidské chování a vůbec mi nepřišlo jeho jednání a odporná péče dostatečná... To že se ho děti bály, je asi trochu očekávající a co se týká jeho vyšetření mne přišlo až drastické! No už bych tam děti neposala ani omylem-Nedoporučuji!!!