Nad Alejí 1881/29 přízemí vpravo, Praha 6, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nad Alejí 1881/29 přízemí vpravo, Praha

Nad Alejí 1881/29 přízemí vpravo, Praha

Umístění: Neurologická ordinace klinické vyšetření

Paní doktorka je empatická, profesionální, vždy se snaží vyjít maximálně vstříc. Je pečlivá, nic neošidí.Doporučuji.

Já nechápu negativní ohlasy pacientů (zřejmě "Expy Poradny").
Já mám z "Poradny" s dr. Svátovou celkově velmi pozitivní zkušenost.
Paní doktorka je pečlivá, neudělala snadnou uspěchanou diagnózu ale sledovala aspoň dvě další možné diagnózy a jejich kombinace, které by také vysvětlily mé symptomy, provedla test, který mně jinde odmítli udělat (prý už zbytečné), pak mi nabídla nejmodernější lék místo tradičního, vysvětlila mi velmi odborně a obsáhle určité mechanizmy v mozku a poslední trendy léčby, argumentovala obsahem odborných studií někdy jen 2 - 3 roky starých.
S termíny objednání nebyl problém, jen 1x mne přeobjednali z úterý na čtvrtek.
Je sice fakt, že v čekárně FNKV jsou málo zvukově izolované dveře a příčky - ale za to paní doktorka, řek bych, nemůže.

výborrná - měl jsem možnost poznat a léčit se u několika neurologu /parkinson cca 20 let/patří opravdu ke špičce.
v.s.

Tato paní doktorka je tak úžasně vstřícná a zaneprázdněná,že probírá Vaší diagnozu už rovnou v čekárně před všemi ostatními pacienty.A to neřeší jen pouze jednoho,ale rovnou několik pacientů najednou!!! Čas je příliš drahá záležitost. Takže celá plně obsazená čekárna vlastně ví s jakým problémem za lékařem jdete a co Vás trápí.Potom Vám naordinuje kapačku a ani Vám neřekne co Vám do ní dává.Ještě,že neléčí třeba kapavku či syfilis.,nebo nedej bože rovnou HIV.To by byla větší legrace.

Plně souhlasím s hodnocením paní Lucie. Od lékaře, věnujícího se např. parkinsonikům, bych očekávala pochopení pro jejich problémy, Paní doktorka jednala však velmi necitlivě, už jen její dotazy se pacienta velmi dotýkaly. Bylo vidět, že pacientovi nemůže či nechce věnovat více času. Nakonec vše skončilo mylně předepsanou medikací. Kontrola byla tehdy provedena po půl roce a to po 4násobném odkladu, ani při telefonické žádosti o poradu při zhoršujícím se stavu nikdo manžela nechtěl vyšetřit.

Po zkušenostech s paní doktorkou z její poradny pro parkinsoniky musím bohužel konstatovat její naprostou laxnost, neschopnost docházet na domluvené konzultace s pacienty a neustálé přeobjednávání v řádech mnoha týdnů. Při komunikaci se sestřičkou paní doktorka neustále nemá čas, pokud máte to štěstí se jí dovolat, pak namísto rady se vám dostane i 15 min přednášky o přetíženosti obrovským množstvím pacientů. Velmi oblíbeným prvkem v ordinaci paní doktorky jsou neustálé dovolené. Z odborného hlediska nemohu hodnotit, bohužel si ale nelze nevšimnout dlouhodobého neřešení zhoršujícího se stavu. Z předchozích let léčby tyto špatné zkušenosti nemám, jo to pro mě nepochopitelné zklamání.

Moc milá paní doktorka, se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Mohu ji stoprocentně doporučit!

Vstřícná, milá, ochotná.

Je to vynikající lékařka, velmi vstřícná, trpělivá, pečlivá, je vynikající odborník v oblasti extrapyramidových onemocnění- např.Parkinsonova nemoc,vynikající výsledky, znalosti. Má soukromou ordinaci a částečnou praxi na klinice. Jezdí za ní pacienti z celé republiky. Je velice vytížená, přesto velice milá.Doporučuji konzulataci či léčbu komplikovyných chorob výše uvedených.

Tato lékařka je moc fajn a rozumí své profesi.Jako její pacient jsem moc spokojený a velice dobře nahradila svého předchudce DR.Beránka mohu jen doporučit.