Jaroslav Vaněk, psychiatr Praha

MUDr. Jaroslav Vaněk

Psychiatr

Francouzská 110, Praha
Psychiatrická a sexuologická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická a sexuologická ordinace Sexuologické obtíže

Pan doktor mi vpodstatě zachránil vztah). Sexuální obtíže řeší ne jen pomocí léků, ale díky své letité praxi poskytuje i nápomocné rady.

Umístění: Psychiatrická a sexuologická ordinace problém manžela

Z pana doktora nemám vůbec dobrý pocit. Svědčí o tom jeho arogantní chování během mé první a jisto jistě i poslední návštěvy. On pacienty neléčí, pouze jim předepisuje léky a tím to končí. Nesnaží se poradit, jak z problému ven. Takže za mě doporučuji vyhledat jiného lékaře s obdobnou specializací.

U pana doktora se léčím cca tři čtvrtě roku s bipolární poruchou a velmi mi pomohl. Léky, které mi předepsal, mi přesně sedly, takže jsem během asi tří týdnů měla po problémech. Plus myslím, že se o své pacienty opravdu zajímá, a je rozhodně velmi vzdělaný a zkušený ve svém oboru.

Pan doktor je velmi arogantní a dle mého soudu nekompetentní. Psal mi roky benzodiazepiny se slovy že je vše v pořádku. Odvykačku bych nikomu nepřála! Už je 2 roky neberu a život konečně zase nabral barvy, smysl, klid,...Jsem tak šťastná že jsem od něj utekla, že to není možné popsat. Jednoznačně nedoporučuji

Nemluvil se mnou a hned mi chtel predepsat antidepresiva hned za prvni navstevu! Nesolidni pristup. Nedoporucuji.

K panu doktoru Vaňkovi jsem chodila přes rok s depresivní poruchou. Jediné, co pro mě pan doktor udělal bylo, že mi dával stále silnější a silnější léky s velikým uspávacím účinkem. Musela jsem přestat chodit do práce, jak jsem byla z těchto léků nesmírně unavená. Poté, co jsem k němu na pokraji sil přišla žádat o pomoc, napsal mi doporučení do Bohnic a víc se se mnou nezabýval. Když jsem přešla k jiné paní doktorce, nasadila mi jiné léky a já byla do tří měsíců opět v pořádku. Vždy jsem u pana doktora v ordinaci strávila asi 5 minut a to pouze tím, že mi psal recept na silnější léky. Když jsem chtěla napsat doporučení k psycholožce, bylo mi řečeno, že to pan doktor prostě nepíše. Nejen, že mi nepomohl, ale naopak přispěl k tomu, že můj zdravotní stav došel do bodu,kam při při správné lékařské péči vůbec nedošel.

S panem Dr.Vaňkem jsem velmi spokojen. Je velmi seriosní a přitom pragmatický, a co hodně oceňuji, je jeho smysl pro humor!

Pana doktora znám dlouho a vím, že i v dobách dávných a temných uměl posilovat, pomáhat a své pacienty chránit mnoha způsoby. Totéž praktikuje úspěšně i v posledních dvaceti letech.
Jeho profesionalita je obdivuhodná včetně potřebného odstupu, bez něhož by měl za tu dobu až příliš blízko k problémům svých pacientů.
Je nejen kultivovaný a vzdělaný, ale také velmi lidský.
Děkuji ...a vřele doporučuji!

Mně osobně moc nepomohl, skoro se mi nevěnoval.