Privátní ORL ordinace
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Pan doktor tukal do počítace dvěma prsty tak pomalu, že bych za tu dobu napsala roman. Když to měl, tak to celý omylem smazal. Odmítl mi udělat ster s tim, že mi nic není a poslal mě k praktické, kde mi po vyteru vyšel streptokok. Pan doktor nezdravi, slušne chování a lidskost nula. Měl by to zabalit.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Dcera měla 4. Tyden rymu

Pan doktor me 3,5 lete dceri predepsal na 4 tydenni rymu a zalehle usi kortikoidovy driak pro sestilete dite a sirup s davkovanim pro slona s tim, ze simame dojit s nosni mandli do vinohradsks nemocnice. Pote, co se u medikace zhnusila lekarnice, jsem radeji zasla k pediatricce, ktera spatnou medikaci potvrdila a dceri udelala ster a zjistila, ze ma pneumokoka, tedy jsme ji nasledne prelecili atb. Muzu byt rada, ze se bakterie dceri nedostala do mozku.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská bezne vysetreni - pozadavek jineho specialisty

Z vysetreni jsem byl rozpacity. Pan doktor se mi uz ode dveri snazil sdelit, ze mi nic neni, at si nevymyslim - ikdyz jsem mu ja nic nevnucoval. Na vysetreni jsem byl jen kvuli tomu, ze mne tam odeslal plicni lekar na doplnujici vysetreni. Kdyz zacal odhadovat puvod mych bolesti hlavy (sezeni u pocitace), dosla mi bohuzel trpelivost a upozornil jsem ho, "at se tohle prosim támhle od stolu odhadovat nesnazi, ze me boli hlava 15 let". Pak jsem se mu omluvil, ale celkove z toho nemam dobry pocit. Urcitou lehkou aroganci u doktoru ocekavam, ale tohle uz mi nejak prislo moc. Takhle se nechova clovek, ktereho bavi prace a snazi se nekomu pomoci. Plati ho za to pojistovna, nesedi tam zadarmo.

Umístění: Privátní ORL ordinace ORL konzultace

Pan doktor by asi mohl už do důchodu, očividně ho práce už nebaví. S jeho chováním k pacientům respektive mně se mi chce zvracet, nikdy jsem takové chování nezažil a to jsem dost asertivní člověk, nikdy jsem nedokázal vyvolat takové chování vůči mě. Akorát na vše dává antibiotika jeho řešení na vše, a aby se se mnou bavil typem neříkejte mi co mám dělat když sem odpověděl že mne poslala doktorka na vyšetření dutin, padla znovu otázka a co mi jako je ? Na to že je doktor takové chování bych očekával snad jenom od kopáče na ulici a i oni jsou kolikrát slušnější. Omlouvám se že to je psáno takhle ale jsem dost rozhořčen aby sem to napsal v pohodě. K tomuhle doktoru se doporučuji vyhnout byl jsem u něj již 3x a jeho chování se rok od roku horší, nehledě na jeho řešení nemocí (antibiotika,antibiotika,antibiotika,antibiotika,antibiotika,).

Nemohu říct, že by to vysloveně zvoral, ale důvěru k němu nemám. Je to dost podivný zjev s divným chováním, jeho ordinace je dokonalý skanzen normalizace, kouří (to mi u otorinolaryngologa přijde podivné) a přišlo mi, jako by byl trochu nalitý. Nejdřív mi předepsal naslepo antibiotika a pak mě poslal na stěr z krku - správný postup je přeci obráceně, nejdřív udělat stěr, a na základě jeho výsledku předepsat léčbu (ukázalo se, že můj streptokok je vůči jím (naslepo) předepsaným antibiotikům imunní - bral jsem je tedy úplně zbytečně).

Vícekrát k němu nepůjdu.

Docházela jsem k panu doktorovi s pravidelnými záněty horních cest dýchacích, protože byl blízko. Několikrát mi předepsal antibiotika. Opakovaná léčba antibiotiky mi zatočila s imunitou, a já jsem se začala točit v kruhu. Našla jsem si na internetu jiného doktora, za kterým jsem pak jezdila přes celou Prahu, můj problém se však vyřešil. Z jednoduchého vyšetření nový pan doktor zjistil, že mám reflux, předepsal mi účinnou léčbu a na cestu vybavil babskými radami, co dělat a co nedělat. Od té doby jsem pořádně nemocná nebyla. Nutno dodat, že jednou při vyšetření se mě pan doktor Spilka zeptal, jestli se mi netočí hlava. Řekla jsem, že ano - což nebylo s podivem, jelikož mi bylo opravdu špatně. Bez toho, aby mě poslal za odborníkem, jaksi usoudil, že bolest hlavy i záněty mohou být způsobeny mou - jak se vyjádřil - "rozjašenou páteří", a kromě antibiotik mi ještě předepsal léky na bolest zad!!! Problémy se zády nemám, ale i kdybych měla, tak se snad primárně léčí nějakým cvičením?!? Rozhodně nedoporučuji!

Je super Doktor

Velmi mně pomáhá při všech mých potížích

MUDR Spilka je výborný lékař

Je velice milý, komunikativní a šíří optimismus. Když už předepíše recept, tak jedině takový, jaký má smysl. Chodím k němu hrozně ráda.