Kundratka 5/1865, Praha
Gynekologická praxe

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

S panem doktorem jsem byla vždy spokojená,dokud jsem neměla vážnější problém..Když jsem se svěřila,že po styku krvácím,chtěl mě poslat na sexuologii (asi si myslel,že děláme něco nenormálního) při další kontrole jsem mu zdůraznila,že je to po klasickém styku a teprve potom se na to podíval,ale v podstatě nic nevyřešil,jenom zhodnotil,že mám hodně prokrvený čípek..Po styku krvácím stále...Dále jsem nějakou dobu nemohla otěhotnět.Docházela jsem do CARu a když se povedlo,moje první cesta vedal k mému gynekologovii na kontrolu.Udělal mi pouze stěry a prohmatal dělohu..žádný ulktrazvuk na překontrolování srdíčka plodu..prý mi ho udělají až při 1. screeningu..Podle mě by se takováto důležitá kontrola měla dělat už dříve..Uvažuju o změně..

Č

MUDr Jaroslav Hála, je lékař se srdcem, který naslouchá, pomáhá a léčí. Docházím k němu již 20 let a nikdy nic nezanedbal a nikdy nad ničím nemávl rukou. Je to výborný lékař, ale také člověk. Mohu jen poděkovat, že se o mě tak dlouho a dobře stará. Eva Čermáková

Velmi mi pomohl,je pečlivý.

K tomuto doktorovi jsem začala chodit na radu své maminky před 10 lety. Tehdy jsem přestupovala od doktorky, která byla nejen arogantní, ale také neprofesionální(neboť všem pacientkám předepisovala bez jakýchkoli testů rovnou antikoncepci pramino). Já jsem díky ní měla otočenou menstuaci - 3 týdny krvácení a týden klid. Skoro půl roku mě ujišťovala, že je to normální stav a že se to srovná, ačkoli jsem už byla bledá, malátná a věčně ospalá, nic s tím nehodlala dělat. Přestoupila jsem k panu Hálovi a nejenže mi tento pan doktor okamžitě udělal veškerá vyšetření a testy, ale ještě si na mě poté po svých ordinačních hodinách udělal čas, aby se mnou všechno probral a vysvětlil mi jaká antikoncepce by pro mě byla - jakožto ledvináře po mononukleoze - vhodná apod.Od té doby mi pomohl již několikrát s každým problémem, a proto nechápu negativní komentáře, protože tento pan doktor je nejen znalý svého oboru, ale i velice profesionální, hodný, milý a vstřícný člověk.

všem moc doporučuji, milý a přátelský. Velice jemný přístup. Chodím k němu již 19 let a vždy mi moc pomohl. Dokonce mi dá se říci zachránil život včasnou diagnozou!!
Přesně si vždy vše pamatuje, má přístup jako rodinný lékař, poptá se na děti apod.
Sestra také velice milá a vstřícná. Moc děkuji za péči.

K panu doktorovi chodím asi 3 roky na doporučení kamarádky, jelikož jsem měla svého gynekologa mimo Prahu a musím teda říct, že je výborný. Žádné arogantní chování, bolestivé vyšetření a rozhodně nemůžu říct, že by byl zlý, je to takový milý dědula! A nejdéle jsem u něj čekala asi 10minut.

K panu Doktorovi chodím už přes dva roky, nikdy nebyl nejmenší problém, je hodný a vždy vše vysvětlí. Na objednání čekací doba nejdéle 15 min. Občas se stane, že mají plno.

Já mohu jen doporučit, ještě se mi za 11 let nestalo, že bych čekala déle než 5 minut, vždy jsem objednaná a vždy jdu na řadu přesně na čas, pokud potřebuji napsat prášky, volám a ještě nikdy nebyl problém. Nejsem z Prahy a proto se mi několikrát stalo, že jsem skoro nestihla ordinační hodiny. Pan doktor i sestra jsou velice laskaví a již několikrát na mě dokonce i počkali, pokud jsem přijela pozdě. Nemám jediný problém, je vždy příjemný a hodný, vše vysvětlí a s člověkem si mile povídá. Prostě obyčejný hodný člověk.

Velmi dobrý - k tomu není co dodat.

K panu doktorovi chodím již přes 30 let, nemohu si stěžovat.Své profesi rozumí, svého času byl skvělý porodník.Je to velice laskavý a slušný člověk.