Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Pan doktor je opravdu odborník ,ale prvotní přístup k pacientům není pro mě dobrý.Jinak super.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Jsem velice spokojená, pan doktor je milý s profesionálním přístupem. Byla jsem předtím u jiného lékaře, měla jsem zprávu z nemocnice a v ordinaci jsem byla doslovně 5 minut a odešla jsem s tím, že mi vůbec nic není, ačkoli problémy přetrvávaly. Pan doktor Bludovský se mi opravdu dlouho a pečlivě věnovat, zároveň mě poslal na další vyšetření, kde jsem se konečně po 2 měsících dozvěděla, co mi vlastně je a jaká bude léčba. V případě potřeby rozhodně nebudu váhat navštívit pana doktora i v budoucnu.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Dobrý den všem. Bohužel se musím přidat k nelichotivým názorům, mírně řečeno. Přišla jsem do čekárny s nemocnou dcerou ve 13:35. I když mají v tento den, ve čtvrtek ordinační dobu do 14:30 a přede mnou byli dva pacienti, sestra mi řekla, že už nás nevezmou. Pokusila jsem se jí vysvětlit, že dcerka začíná být nemocná a že se k nim v nejbližších dnech nedostanu. Doslova mi práskla dveřmi před nosem. Jeden z pánů v čekárně nám s dcerkou uvolnil k ošetření místo. Neodpustila jsem si paní doktorce poznámku, že tento přístup je neseriózní. S takovou následnou arogancí, povýšeností a sprostotou jak od paní doktorky tak od sestry jsem se ještě nikdy a nikde u lékaře nesetkala. Odcházela jsem z ordinace ve 14:10, čekárna prázdná a sestra za mnou zamykala dveře do čekárny.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. bolest ucha

V zájmu zachování Vašeho zdraví se tomuto lékaři vyhněte. Používá předpotopní metody vyšetřování, nehledě na těch 90 Kč, které vyžaduje při vstupu. Navštívil jsem ho s velkou bolestí ucha, dle pana doktora nic tak hrozného, napsal kapičky do ucha a nosu. Den na to mi na pohotovosti řekli, že zánět již praskl a nasadili atb.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Nikdy jsem hodnoceni lekaru nepsala, ale dnes musim udelat vyjimku. Opravdu priserny zazitek z navstevy v teto ordinaci. Bohuzel i pro moje 4.mesicni miminko. Mela jsem pocit, ze jsem se ocitla v ordinaci za tezkeho socialismu, zde se zastavil cas. Pristup lekare a sestry strasny, povyseny, arogantni bez jakékoli komunikace, pochopeni situace, vysvětlení, pristup k lidem děsivý. Mne nic nevysvetlil, asi 15 minut psal na pocitaci a prikazal mi, at sedim na zidli, kdyz jsem chtela uklidnit miminko a pritom vubec se mnou nekomunikoval! Mela jsem pocit, když vyšetřoval miminko, ze nevi vubec, co dela a v tu chvili jsem navstevu ukoncila a odesla. Sestra se na me jeste oborila, co to delam a ze kdybych byla jeji dcera, da mi pry facku! Myslela si asi, ze jsem ukoncila vysetreni kvuli placi miminka, ale duvod byl ten, ze jsem naprosto v tu chvili ztratila duveru v lekare a jeho vyšetřeni. Nemohu si pomoci-udesny zážitek.

Můj otec potřeboval akutně vyšetřit, čekal na vyšetření více jak 4 hodiny, hned při vstupu
musel zaplatit 90 Kč nebo odejít. Lékař ho nenechal sdělit jeho problémy, většinu času hleděl
do počítače. Napsal antibiotika a odebral výtěry, když konečně otec mohl promluvit, a řekl, že za
tři dny bude mimo republiku, řekl jen sestře ať ty výtěry vyhodí. Otřesný přístup, já sama pracuji
v nemocnici se soukromým majitelem a nedokážu si přestavit, že bychom se chovali takto, je mi líto
lidí z Prahy 9.

Objednala jsem se k tomuto lékaři se 2,5 dcerou na čistění ucha. Přístup sestry otřesný, vypadalo to, že s dítětem obtěžuji. Po příchodu byl po mně vyžadován poplatek 90 Kč nebo mám odejít. Bohužel jsem zaplatila a zůstala. Velimi dlouhé čekání u sestry. Při ošetření byl lékaři i sestra velice arogantní. Nerozumím proč nezakážovou vstup dětem a nemají pouze dospělení pacienty. Rozhodně nedoporučuji.

Chodí k němu moje máma a velmi si pana doktora chválí, že má prý velice příjemné jednání a je výborný doktor.

U MUDr. Bludovského jsem byl nedávno poprvé, a to s akutní bolestí v krku, dutinách a uchu. S radostí jsem využil toho, že není třeba se objednávat. Je zřejmě opravdu potřeba počítat s asi 30 minutami na jednoho pacienta. Já jsem dorazil hned ráno a i přes probíhající sezónu různých nachlazení jsme byli v čekárně pouze dva, takže jsem šel na řadu rychle. Se sestrou jsem nejprve jednorázově vyplnil svou kartu a pak jsem popsal své problémy. Vyšetření proběhlo komplexně a důkladně, pan doktor mi vždy vysvětlil, co bude dělat a k čemu to je dobré. Předepsaná léčba mi pomohla, během pár dní jsem byl zdravý. Jsem celkově velmi spokojený.

Radko Hnízdo(23.12.2014)
U p.doktora Bludovského jsem byl úspěšně ošetřen těsně před vánocemi 2014. Ale vřele doporučuji v takovém rizikovém období prošetřit si u něj před návštěvou ordinace jeho možnou kapacitu a zatížení pacienty.