Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Dokonale profesionální přístup, navíc ale empatické, tj. zvídavé a zvědavé dotazy, co by to mohlo být, dokonce laskavé a i ochranitelské - nebojte se...
Pro mne naprosto nečekané setkání v ordinaci, kde jsem se kdysi setkávala a obávala nadřazenosti a svrchovanosti, proto jsem k doktorům mnoho let nechodila a vyhýbala se jim.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ bolest ucha

Měla jsem akutní bolest ucha.Vyšetření,kterého jsem se obávala proběhlo bezbolestně,v příjemné atmosféře a naprosto profesionálně.Doporučuji i vzhledem ke krátké čekací době...

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ problémy s uchem

Pan doktor i jeho sestra mi dali vzpomenout na období socialismu. Už dlouho jsem nezažil takto nepříjemný a povýšený přístup, dělá jim problém i pozdravit. Za dvě minuty jsem byl z ordinace venku a šel se objednat k jinému doktorovi. Jediné co mohu brát jako pozitivum, že jsem šel přesně na čas a nemusel čekat. Již nikdy více.

Y

Poslal mě na tuto kliniku obvodní lékař s tím, že mám jít okamžitě, protože je to vážné. Na oddělení liduprázdno a velký problém s tím mě vyšetřit, koukl se mi do krku a poslal mě zpět za mým obvodním doktorem, že on mi antibiotika nenapíše, že to musí můj obvoďák, oni že nedělají prohlídky, tak jsem musela nemocná běžet zpátky zase za obvodním doktorem pro recept, tento přístup jsem v životě na žádném jiném oddělení nezažila. Přístup mínus deset, už na tuto kliniku nikdy nepůjdu.

Ukrutné bolesti hlavy, zelená rýma, odeslána na rtg,kde mi ani neřekli, že si mám sundat náušnice,výsledek...nic vám není.Máte jen virozu. Na to jsem si sehnala jiného orl specialistu,již podle ultrazvuku zjistil že mám silný zánět dutin, velká dávka ATB, ještě stále nepřestávající bolest. Fr. se strašně divila, že na rtg nic nebylo,teprve od ní jsem se dozvěděla, že náušnice všechno zkreslí.Tohoto doktora JIŽ NIKDY!!! HROZNÝ PŘÍSTUP-SOCIALISTICKÁ ÉRA!!!

Z jedné návštěvy, kdy jsem opravdu potřebovala akutně řešit svůj problém, jsem byla zděšena. Pan doktor se mnou jednal hůře, než-li se zvířetem. Na mou chronickou rýmu navrhl jako primární řešení plastiku nosní přepážky, se kterou problém nemám. Operační zákrok není zcela standardní první volbou. Mám pocit, že mě chtěl spíše vyděsit, protože jsem ho v rámci ordinačních hodin prostě svým problémem otravovala. Jiní doktoři ORL se nad jeho přístupem silně podivovali a já bych k němu už NIKDY nešla. Toť můj názor na pana doktora.

Přístup dr. Vrly a zvláště jeho stále podmračené sestry je naprosto neprofesiální. Měla jsem skutečně vážný problém s bolestmi a vyšetření, které trvalo 15 vteřin ve mně zalarmovalo pochybnost. Po nasazení léku jsem začala mít neskutečné bolesti, ale neměla jsem odvahu k němu znovu zajít. Navštívila jsem tedy jiné odborné pracoviště, kde mě celkově pečlivě vyšetřili a ošetřili. Pan doktor Vrla se svou sestrou patří do nejakého skanzenu jako připomínka socialictického přístupu k lidem, tedy povýšeného a neomylného. Ještě zmíním, že v čekárně seděli tři pcienti, v ordinaci žádný pacient nebyl a sestra nevyšla 45 min. Kateřina.

Byla jsem u toho pana doktora jednou a velkou důvěru u mě tedy svým přístupem k léčbě nezískal.

Přístup pana doktora k pacientovi mi přišel dost otřesný, připadala jsem si jak hypochondr. Když jsem přednesla svoje zdravotní obtíže, tak mi na to řekl, že to asi těžko. Před ordinací je sice volno ale to nebrání tomu, že čekáte třeba půl hodiny i když v ordinaci nikdo není.

Doktor Vrla mne léčí již mnoho let. Vyhovuje mi ordinační doba i to, že se zde obvykle nečeká. Pan doktor, i jeho půvabná sestřička jsou vstřícní a ochotní. S mými problémy mi tu pomohli.

Petr