Gynekologicko porodnická ambulance
Vítězné náměstí 9, Praha

Chodím k paní doktorce od 15 a nyní s ní absolvuji své první těhotenství. Je znát, že za svou praxi viděla všechno, proto se někomu může zdát, že jejich problémy podceňuje. Oceňuji však její racionální přístup. Je pravda, že jako "stará škola" je poněkud úsporná, tj. nesděluje sama od sebe všechny informace, ale nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi nic nevysvětlila nebo odmítla mojí žádost o vyšetření nebo změnu prášků. V závažnějších momentech projevuje velkou míru empatie, vůbec tedy v tomto ohledu nechápu negativní názory. Nikdy se mi nestalo, že by mě při vyšeření poranila. Sestra Slabá nemusí být úplně k překousnutí, ale dá se na ní zvyknout.

Já jsem spokojená. Díky stěhování jsem přešla k jiné lékařce, ale necítila jsem se u ní zdaleka tak domácky jako u paní doktorky Šebestové, tak jsem se zase rychle vrátila zpět k p. Šebestové. Je šetrná, milá a já určitě doporučuji!

k pani doktorce stále chodim. Dnes to ovšem byla poslední navsteva a hledam jiného gynekologa. Po mem sdeleni, ze me občas poboliva levy vajecnik, se me zeptala, jak vim, ze je to vajecnik. Po prosbe o ultrazvuk, ho tedy udelala a na bolest mi předepsala Algifen kapky. Vysetreni prsou mi také sama nenabídla a o odber krve, na který mam 1x za rok jsem také musela prosit. Neumim si představit, ze by me provedla celym tehotenstvim zdarne a bez problemů...
K jeji zdravotni sestre, která je z dob komunismu se ani nevyjadruji..

K paní doktorce jsem chodila zhruba jen rok, byla to má první gynekoložka a ten rok mi bohatě stačil. První dost zarážející věc pro mě byla ta dřevěná školní židle,na kterou jsem si už svlečená měla sednou a vybavovat se s paní doktorkou. Když pominu to, že tam člověk sedí polonahej a cítí se všechno, jen ne uvolněně, pak mi to přijde dost nehygienický, aby si ženy s všemožnými problémy sedaly nahé na stejnou židli. Skončilo to pro mě ve chvíli, kdy jsem se k ní v létě snažila dostat s úpornou mykózou, pálením a svěděním takovým, že jsem nemohla chodit. Sestřička mi nejbližší termín nabídla za týden, ten jsem přijala, ale když jsem o týden později dorazila do čekárny, na dveřích ordinace byla vyvěšená dovolená na celý další týden. Rovnou jsem odjela k jinému gykologovi, ten mě přijal ihned bez čekání i přes to, že jsem byla nový pacient a po problému jsem měla už druhý den ráno. Později jsem volala sestřičce, abych se zeptala na důvod proč mě objednala na termín dovolené, načež mi odpověděla, že mi volala aby mi oznámila, že budou mít dovolenou a přeobjednala mě, ale nezvedala jsem jí to. Tohle si sestřička může zkoušet na dámy, kterým je přes šedesát a jediný telefonický kontakt je na pevnou linku, tam je možnost nezvedání telefonu celkem pochopitelná - kdo je pořád doma, ale rozhodně ne na někoho na koho má mobilní kontakt a komu by se ukázalo, že má nepřijatý hovor. Doktoři by si měli uvědomit fakt, že my pro ně nejsme jen pacienti, ale především KLIENTI.

Mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti. A na sestřičku jsem si zvykla. Sestřička mi taky přišla protivná, ale když jsem si z ní udělala legraci, když na mě zase "něco" vyštěkla (si jsem nedonesla moč), usmála se a zase mi to vrátila.. a já jí.. a pak jsme trochu pokecali a já pochopila, co trvá tak dlouho vždycky.. voni tam baby kecaj! Paní doktorka nemá ráda aborty umělé. Při podezření na něco vážnějšího sama odesílá jinam. Zvlášť, pokud si řeknete, zda by vám nenapsala doporučení. Zvládla jsem u ní jedno těhotenství, mám v plánu při ní zůstat i druhé. Vždy prováděla UZ, i když nemusela. Náhodou byla v pohodě a asi nejsem takový cimprlich. Naopak, jsem ráda, že mě zbytečně nezatěžuje vyšetřeními. A co si budeme povídat, jsou to také pouze lidi.. ženského pohlaví k tomu.

Paní doktroce jsem věřila leta ,brala mi vždy jen jeden stěr někdy žádný,jen pokusy a nezalečení partnera mě dovedla k jinému lekaři který mě zase sklamal tet už ale jsem u dalšího .Jsem po laparoskopii kde mi zistily varixi a srusty po zanětu.Měl jsem pozitivní bakterie po kterých jsem si připadala jak kdejaká lechká holka která se nedrží jednoho partnera.Díky paní doktorce a doktrovy Hradeckému nevěřím moc lekařum.

S paní doktorkou Šebestovou jsem velice spokojená, je milá, pozorná a velice vstřícná.

Paní doktorka je vždy velmi milá, nedělá z ničeho vědu, odpoví na dotazy. Vybavení není nejnovější ale to neznamená, že nedostačující. Je pravda, že vyšetření ultrazvukem nebo hmat prsou dělá sporadicky a to k ní chodím dlouho. Snaží se pokud je vyřešit problém, do ničeho nenutí ale pokud bude něco vážného určitě bude lepší navštívit specializované středisko. Myslím, že na všem se sní dá domluvit. Objednání je do 14dnů, dýl jen když je opravdu narváno. Čekání v ordinaci někdy v pohodě, jindy delší záleží na případech pacientek. Největší problém ordinace je sestra Slabá, divim se že už ji nevyměnila. Chová se arogantně, do telefonu taky hrůza, chce všechno vědět a není schopná pochopit, že je to má věc s paní doktorkou. Vtrhne do ordinace při vyšetřování, zažila jsem jak ji doktorka okřikla ať respektuje soukromí, odpověď byla ,,já jí mám taky,, a paní už taky vidělo víc lidí než já... po vyšetření se ptá na detaily, prostě paní nejchytřejší...

K teto lekarce chodim cca dva roky a brzo se hodlam poohlednout po jine. Zastihnout ji v ordinaci je totiz velmi narocne, absolutne nedodrzuje ordinacni hodiny avizovane na internetu. Navstivit ji odpoledne je temer nemozne. Ani dovolat se k ni neni zrovna snadne. A kdyz uz mate to stesti a do ordinace se dostanete, narazite na neprijemnou sestru. Ja sama nemam cas ani chut tuto lekarku neustale nahanet. Domnivam se, ze v dnesni dobe by mel byt lekar
vice casove flexibilni. Ne kazdy si muze libovolne odskakovat z prace...