Plastická chirurgie
Moravská 24, Praha

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

K pani doktorce chodim již 17 let a jsem absolutně spokojená. Velice ji důvěřuji a všem doporučuji. Šárka Alexa

Umístění: Plastická chirurgie vyměna implamtatu

s pani doktorkou Točikovou ,co se tyče odvedene praci mam velmi dobre skušenosti,ale jak myle nastane malejši problém ,tak pani doktorka se neumi ho řešit v klidu.tak že řeknu tohle pokud nic nenamitate tak je to dobri ale když ji oponujete tak je zla,arogantni a ponižuje Vas.A to jsem u ni už potřeti operovana,ale vim najisto ,že naposledy.

Timto vkladam i muj komentar.S pani doktorkou Tocikovou jsem vic nez spokojena.Velmi vztricna pani,a hlavne clovek na pravem miste.Pred par tydny jsem u pani doktorky podstoupila zvetseni prsou,byla mi doporucena velikost podle miry prsou atd..a jsem velice spokojena. :)

Perfektně odvedená augmentace. Paní doktorka je moc šikovná a dokáže objektivně poradit. Jsem moc spokojená.

Nedoporučuji zákrok u paní doktorky Točíkové, neboť s ní mám špatné zkušenosti. Byla jsem na plastice očních víček a bohužel to dopadlo velmi špatně. Paní doktorka nereagovala na žádné moje připomínky a nepřipustila jakoukoliv výtku ani nápravu a byla navíc velmi nepříjemná. Její argumenty, že je operace v pořádku byly směšné. Jediná moje obrana byla, aby to posoudil i jiný plastický chirurg. Předložila jsem tedy fotodokumentaci před a po operaci na jiné plastické klinice a zákrok byl zhodnocen jako skutečně nepovedený. Z pochopitelných důvodů nemohu jmenovat tu kliniku, kde jsem byla. Takže jsem paní doktorce udělala alespoň ostudu u jejích kolegů. Slabá záplata, ale zvažte dobře operatéra.

Jana
V prosinci 2013, jsem podstoupila u paní doktorky Točíkové abdominoplastiku a s jejím výsledkem jsem velice spokojená nejen já, ale i můj partner. Moje "teď již bříško", vypadalo po čtyřech porodech opravdu velice nehezky ( vytahané, s převisem a spoustou strií ). Jinde mi nabízeli podélný i příčný řez ( na 2 preferovaných pracovištích ) a za mnohem více peněz. Paní doktorka si velmi titěrně pohrála a mám pouze příčný řez, který se dá schovat i do bikin. Odvedla svou práci více než skvěle a výsledek je i přes problematické hojení úžasný. Moc jí děkuji a mohu jen doporučit!!!

Paní doktorku mohu jen doporučit, jsem 2,5 roku po zvětšení prsou a jsem maximálně spokojená po všech stránkách ;)

U paní doktorky jsem byla na tumescentní liposukci . Bohužel ji nemohu dát dobrý komentář. Možná je paní doktorka dobrá jako plastický chirurg (prsa,nos ..) ale co se týče liposukce, byla to katastrofa. Očividně liposukce není její každodenní chléb a podle toho to tak i vypadalo. Nejen že přístroj je zastaralý, přestal fungovat v polovině odsávání, kdy já zůstala ležet na lůžku napuštěná roztokem ! Samotné napouštění a samotný zákrok byl velmi bolestivý, (toto byla již moje 3.liposukce,tak mohu srovnávat,vždy to byla oproti tomuto bezbolestná procházka růžovou zahradou), co se týče samotného odsátí, práce byla odvedena napůl. Odsávány mě byla vnější strana stehen ,a celý zákrok odsávání si mě paní doktorka ani neotočila (opět mohu porovnávat, na stejné partii jsem již byla. ) Ač někdy méně znamená více, v tomto případě to tak není, jelikož efekt je nulový. Za mě co se týče zákroku liposukce, paní doktorku nedoporučuji.

Upřímně nevím, co si mám o paní doktorce myslet. Před týdnem jsem k ní šla poprvé na konzultaci a byla velice nepříjemná. I přes to jsem zákrok podstoupila, ale musím říct, že zákrok byl velice nepříjemný a bolestivý i přes to, že mi bylo řečeno, že nebudu nic cítit. I to akceptuji, ale přístup doktorky se vůbec nezměnil. Škoda.

Já se přikládám k neutrálu. Vzhledem než promluvila mi byla velmi sympatická, hodná. V duchu jsem si řekla, že to musí být asi hodný člověk. Ale pak mi řekla, že jestli mám tu operaci opravdu zapotřebí, že se podívá. Uznala, že ano. Provedla mi ji, jelikož to není na první pohled viditelné, tak jsem to tak neřešila, po 7mi týdnech operaca vypadá lépe nežli dříve. Ale když jsem viděla ty stehy, jak byly šité, jeden makový truhý takový - tak jsem si řekla, že takové stehy se dělají na pohotovosti a né na soukromé klinice, kde si platíte zcela vše. Pani doktorka by se hodila do špitálu, ale myslím si, že né do vlastního podnikání, přeci jen je vystudovaný doktor, ale za peníze by to mohlo vypadat opravdu lépe a mohla by si dát více záležet...