Jana Zárubová, neurolog Praha

MUDr. Jana Zárubová

Uložit

Neurolog Více

46 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Šustova 2/1930, Praha 11, Praha
MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Vídeňská 800, Praha-Kunratice, Praha
Thomayerova nemocnice - Centrum pro epileptologii a epileptochirurgii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
46 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru. Po jiném a velmi nepříjemném lékaři, který mě doporučoval potrat jsem na doporučení mého gynekologa přešla k paní doktorce. Je úžasná a díky ní mám krásnou dcerku a i snížené léky na epilepsii. Za to moc děkuji.


R
Ověřeny pacient
Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Paní doktorka mne před pěti lety objednala na základě mého zoufalého telefonátu v době, kdy mi jiný neurolog nasadil léky, které mi nesedly a přesto trval dál na jejich užívání. Místo svého oběda tedy paní doktorka vyslechla má trápení a pomohla téměř s okamžitým účinkem. Paní doktorka je úžasný profesionál se srdcem na správném místě, lepšího jsem za svůj život nepotkala (napříč všemi obory). Děkuji za vše.


O
Ověřeny pacient
Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o. bolesti hlavy

Přístup paní doktorky je naprosto fenomenální, je klidná, vše pečlivě vysvětlí, udělá si na vás čas, když potřebujete, je ochotná, reaguje na emaily a velmi mi s mými problémy pomohla. Naprostý unikát ve zdravotnictví. Mohu jen a jen doporučit.


Ověřeny pacient
Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o. Epilepsie

S epilepsií se lěčím od svých 3 let,kdy jsem měla záchvaty těměř obden.K paní dr.Zárubové jsem se dostala na doporučení své bývalé dětské neuroložky a nemužu si jí vynachválit.Ihned po první vstupní prohlídce mě poslala na spoustu vyšetření,aby zjistila můj aktuální stav a možnosti léčby.Dokonce se pokoušela zjistit,zda by u mě nebyla možná i chirurgická léčba epilepsie a i když se ukázalo,že operovat mě nelze kvuli vysokému riziku ochrnutí,jsem jí moc vděčná za to,jakou snahu a ochotu věnuje mojí léčbě.Nyní jsem už pár let bez záchvatů,léčená účinnými antiepileptiky a mám dvě krásné zdravé děti.Já osobně jsem za svůj život lepší neuroložku nepoznala.Katka


E
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Pani doktorka je nielen profesionalka, ktora ma zaujem o zdravotny stav pacienta,ale aj clovek s dobrym srdcom.
Bola som u nej na vysetreni a bola som milo prekvapena jej pristupom, pri vysetreni naozaj nic nezanedbala, poradila a potesila aj milym slovom.
Odchadzala som z ordinacie s dobrym pocitom.


G
Ověřeny pacient
Umístění: MEDISCAN GROUP, s.r.o.

Paní doktorka je člověk, kterého nelze nahradit. Pomohla mi jak s epilepsií, tak ve chvílích nejtěžších, myslím nad rámec svých povinností. Určitě! Dlužím jí moc. A chtěla bych jí popřát jenom to nejlepší, aby se k ní pacienti chovali stejně úžasně, jako se ona chová k nim. Paní doktorko, díky nestačí, však vy víte...

MUDr. Jana Zárubová

Rádo se stalo :-)


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka Zárubová je nejlepší lékařkou, kterou jsem si kdy mohla přát. Pomohla mi ve chvíli, kdy jiní lékaři nevěděli co dál. Postarala se o mě bez čekacích lhůt, nasadila skvělou léčbu na epilepsii, byla a stále je důsledná a pečlivá a vždy je pro mne úžasnou podporou. Je úžasná i jako člověk, velice empatická a lidská! Pomáhá i nad míru pracovních povinností. Už nikdy nikoho jiného!!!
Moc Vám děkuju!


L
Ověřeny pacient

První neurolog, který mi po 6sti letech trápení skutečně potrdil epilepsii a nasadil perfektní a vyhovující antiepileptika. Velice korektní, empatická a naslouchající lékařka. Vřele doporučuji!


I
Ověřeny pacient

Bohužel musím dát takové hodnocení,ze začátku by bylo pár let zpět velmi dobrý,ted už dosahuje na velmi slabé až záporné. Paní doktorka se svým přístupem velmi zhoršila,kontroly na které jsem vždy čekala protože měla zpozdění,ale má kontrola proběhla,že ani za 5min jsem byla venku,žádné vyšetření ,jen se zeptala a když jsem ji něco řekla,tak odpověd byla a proč si to myslíte atd. Do zprávy napsala nesmysly atd.. Bohužel velké zhoršení jak zdravotní péče tak jejího přístupu k pacientovi. Nedoporučuji


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka někdy působí přísně až komisně, ale zároveň je lidská a přátelská, jen jiným způsobem. Dodržuje časy objednání a věci řeší ze širšího pohledu. V oboru epilepsie je skutečně přebornicí a nelze nedoporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti