Jana Woleská, Ph.D., psycholog Praha

PhDr. Jana Woleská, Ph.D.

Psycholog Více

21 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

U Studánky 139/22, Praha
Ordinace klinické psychologie a psychoterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
21 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Umístění: Ordinace klinické psychologie a psychoterapie Jiný

Úžasná paní psycholožka, byla jsem u ní v terapii od svých 7 do 12 let a několikrát do roka ji navštěvuji doteď. Pomohla mi s psychosomatikou i LMD.
Díky!


Ověřeny pacient

Zachranila jste mi zivot. Dekuji. Malokdo si dovede predstavit jak moc jste pro koho udelala. Mejte se skvele a preji jen stejne uspechy ve vasi praxi, takove jake jste prinesla mne.


D
Ověřeny pacient

Kdo nemá tu zkušenost, neuvěří. Paní doktorka je opravdu výborná, slovy ani nelze tak úplně přesně popsat. Můžu jen doporučit.


T
Ověřeny pacient

Před několika mi lékaři nedokázali zodpovědět "co mi je", až jednu výbornou doktorku napadlo poslat mě k paní Janě Woleské. Přes veškeré výhrady (připadal jsem si psychicky OK) jsem k ní šel, neměl jsem co ztratit. Povídali jsme si, následovaly pravidelné terapie a po asi roce jsem žádný "problém" (psychosomatické jevy) neměl. Navíc jsem mnohokrát změnit termín, paní Woleská mi nabídla alternativní, vždy mi vyšla vstříc, i když to bylo v pátek večer. Dodnes na ni pamatuji v tom nejlepším, velice mi pomohla a doporučuji ji všem, protože ona je člověk na svém místě.


M
Ověřeny pacient

Mgr.Woleská je velice profesionalní,upřímná a milá paní psycholožka.Znám ji od roku 1999 a od té doby mi velice pomohla a pomohla i dceři a synovi po rozvodu manželství.Přála bych si, aby všichni lékaři byli takto svědomití a příjemní.Paní Mgr.Woleská DĚKUJI za vše, co jste pro mou rodinu udělala a stále děláte jsem Vám velice vděčnaaaaaaaaaaaaaaá.M.Kadlečková


Ověřeny pacient

Ti kteří zde " jen " nesouhlasí s hodnocením, ti by se měli vyjádřit a vysvětlit důvod jejich nesouhlasu. Myslím si,že tak jednají jen proto,že nemohou paní Mgr.Woleskou navštívit a ona je už nemůže přijmout.
Také bychom k ní rádi chodili,ale co dělat,kapacita je zcela vyčerpána(((.
Právě proto,že je naprosto zodpovědná a chce se svým pacientům náležitě věnovat, nepříjímá další.I mně je to líto,ale vážím si její zodpovědnosti za ty pacienty, kteří měli to štěstí ...

Děkuji Vám
za všechno
Karolína


Bezkonkurenčně nejlepší psycholožku jaká je v Čechách. Velice empatická a sympatická dáma. Profesionálka, která se striktně nedrží jen pravidel. Doopravdy lepší nenajdete.


Dekujeme Vam, ze jste moc jste nam pomohla a i daleko na Vas vzpominame.


Naprosto profesionální přístup.Paní doktorka je velmi energická a příjemná žena.


Vynikající psycholog. Po několika větách je v centru problému a staví rozcestníky, které pacienta nasměrují k dobrému řešení.Skutečně výborný psycholog. MUDr J.Dohnalová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, sháním anglicky mluvícího dětského psychologa pro psychologicko-pedagogicke vyšetření spojené se vstupem do školy. Mohl by mi někdo poradit na koho se přímo obrátit prosím? Ideálně lokalita Praha 2/3/10. Děkuji za pomoc

  Dobrý den, je mi to moc lito, ale mam zcela plno. Dětského klienta, dítě předškolního věku, je nutné vyšetřit v dopoledních hodinách. Pracuji i soboty a neděle a stejně nejde vyhovět všem potřebným. Navíc správně by toto vyšetření mělo být z pedagogicko- psychologické poradny a zde serveru známý lékař jsou kliničti psychologové. Držím pěsti. Hezký den. Jana Woleská

  PhDr. Jana Woleská, Ph.D.

 • Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
  nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
  Děkuji za odpověď

  Dobrý den, z podrobného a dobře postaveného vyšetření IQ se pozná odraz Specifických vývojových poruch učení (tedy i dyslexie) do verbálního IQ kvocientu, ale je jasné z ostatních skórů, jako je performační skór, celkový skór a další indexové skóry, že to je způsobené Specifickou vývojovou poruchou učení. Není potřeba mít obavu a vždy se to zohlední ve prospěch klienta. Hezký den.

  PhDr. Jana Woleská, Ph.D.

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti