Adresy (2)

Vajgarská 1141, Praha
Neurologie, EEG

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologie, EEG Akutní výhřez meziobratlové ploténky v oblasti bederní páteře

V únoru tohoto roku jsem paní MUDr. Walterovou navštívil na doporučení kvůli velice silným bolestem bederní páteře. Byla mi řečeno, že je velice pečlivá a ochotná. V minulosti tomu tak možná bylo ovšem dnes je opak pravdou. Neochotný přístup a chladné jednání bych snad ještě odpustil, ale bohužel mi paní doktorka stanovila chybnou diagnózu a navrhla léčbu, takovou která mi z hlediska potíží, které jsem skutečně měl jen přitížila. Chápu, že i lékař je jen člověk a může se splést, ale aby neurolog nepoznal akutní výhřez meziobratlové ploténky a v klidu prohlásil, že se jedná pouze o zatuhlé svalstvo a neobtěžoval se ani s vypsáním žádanky vyšetření magnetickou rezonancí, mi z mého laického pohledu připadá velice neprofesionální. Tímto bych chtěl varovat ostatní pacienty, aby si daly bedlivý pozor. Musel jsem nakonec podstoupit operaci v Liberci a jsem v jejich odborné péči. Bylo mi sděleno, že pokud bych s tím sám nepřišel a dále pokračoval ve stanovené léčbě paní doktorky Walterové, mohl bych mít doživotní následky z hlediska silného utlačení nervu levé dolní končetiny. Skutečně tedy návštěvu u této paní doktorky z bezpečnostních důvodů nemohu doporučit.


V
Ověřeny pacient

Výborná doktorka, sestra příjemná. Jsem naprosto spokojen s léčbou. Objedné termíny jsou dodržovány. Tuto doktorku doporučuji.


P
Ověřeny pacient

chodil jsem k pani doktoce asi 8 let. bohuzel se jeji pristup stale zhorsoval, absolutne nebyly dodrzovany terminy objednani, to, co jsem u ni procekal by dalo na dovolenou..
navic jeji vstricnost ke komunikaci sla k nule..
i pristup sestry take nekam "zmizel"
Medoporucuji !!!


L
Ověřeny pacient

Děkuji paní doktorce za péči a skvělý přístup, se kterým se jen velmi málo setkávám. Výborná sestra, lidská a skvělá doktorka!


L
Ověřeny pacient

Zatím jsem byla u paní doktorky dvakrát. Sestřička moc příjemná, vyšla mi vtříc ve všem, o co jsme požádala. Zatím si nemohu stěžovat, paní doktorka se mi zdá pečlivá, jen mě trochu znervozňuje, že pořád nevím, co mi je...


výborná


P

super
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti