Neurologie, EEG
Vajgarská 1141, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, EEG Akutní výhřez meziobratlové ploténky v oblasti bederní páteře

V únoru tohoto roku jsem paní MUDr. Walterovou navštívil na doporučení kvůli velice silným bolestem bederní páteře. Byla mi řečeno, že je velice pečlivá a ochotná. V minulosti tomu tak možná bylo ovšem dnes je opak pravdou. Neochotný přístup a chladné jednání bych snad ještě odpustil, ale bohužel mi paní doktorka stanovila chybnou diagnózu a navrhla léčbu, takovou která mi z hlediska potíží, které jsem skutečně měl jen přitížila. Chápu, že i lékař je jen člověk a může se splést, ale aby neurolog nepoznal akutní výhřez meziobratlové ploténky a v klidu prohlásil, že se jedná pouze o zatuhlé svalstvo a neobtěžoval se ani s vypsáním žádanky vyšetření magnetickou rezonancí, mi z mého laického pohledu připadá velice neprofesionální. Tímto bych chtěl varovat ostatní pacienty, aby si daly bedlivý pozor. Musel jsem nakonec podstoupit operaci v Liberci a jsem v jejich odborné péči. Bylo mi sděleno, že pokud bych s tím sám nepřišel a dále pokračoval ve stanovené léčbě paní doktorky Walterové, mohl bych mít doživotní následky z hlediska silného utlačení nervu levé dolní končetiny. Skutečně tedy návštěvu u této paní doktorky z bezpečnostních důvodů nemohu doporučit.

Výborná doktorka, sestra příjemná. Jsem naprosto spokojen s léčbou. Objedné termíny jsou dodržovány. Tuto doktorku doporučuji.

chodil jsem k pani doktoce asi 8 let. bohuzel se jeji pristup stale zhorsoval, absolutne nebyly dodrzovany terminy objednani, to, co jsem u ni procekal by dalo na dovolenou..
navic jeji vstricnost ke komunikaci sla k nule..
i pristup sestry take nekam "zmizel"
Medoporucuji !!!

Děkuji paní doktorce za péči a skvělý přístup, se kterým se jen velmi málo setkávám. Výborná sestra, lidská a skvělá doktorka!

Zatím jsem byla u paní doktorky dvakrát. Sestřička moc příjemná, vyšla mi vtříc ve všem, o co jsme požádala. Zatím si nemohu stěžovat, paní doktorka se mi zdá pečlivá, jen mě trochu znervozňuje, že pořád nevím, co mi je...

výborná

super