Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a
    198 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ušní mikroskopie
    Tympanometrie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Audiologie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů včetně z klinického pracoviště i soukromé praxe

• otorinolaryngologie

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K

K paní doktorce chodíme delší dobu já i má malá dcera. S péči jsem velmi spokojená. Paní doktorka je milá, velmi pečlivá, vše hezky vysvětlí a má velice pěkný vztah k dětem. Mohu určitě doporučit.

• Paní doktorka i sestřička na mě působily ze začátku velmi mile a sympaticky, to ovšem nemění nic na tom, že je rozhodně nemůžu doporučit k nastřelení náušnic u miminka.
    Maminky, které se se svou holčičkou k paní doktorce na nastřelení náušnic chystáte, objednejte se rychle jinam! Paní doktorka byla při nastřelování náušnic u mojí dcery (v té době 7 měsíců) velice zbrklá a jednu náušničku nastřelila křivě, mimo vyznačené místo. Náušnička nebyla ve středu lalůčku a z ouška jakoby vypadávala. Poté, co jsem se ozvala s připomínkou, že jedna náušnička se mi zdá křivě nastřelená, mi paní doktorka odpověděla, že zrovna dnes se ji to tak povedlo. Pokud toto znamená povedeně nastřelené náušnice, tak ani nechci vidět, jak vypadají ty "nepovedeně" nastřelené. Každopádně i sestřička uznala, že je to cituji "možná trochu nakřivo", ale že si toho nikdo nevšimne. Druhý den ráno mi to nedalo, tak jsem do ordinace volala s otázkou, jakým způsobem to tedy můžeme řešit. Sestra řekla, že mám náušničku vytáhnout a po zahojení máme znovu přijít na nastřelení. Paní doktorka (v domnění, že jí do telefonu neslyším) argumentovala, že stejně, pokud to přestřelí, tak nebudu spokojená. Ano, maminky, s přístupem paní doktorky k nastřelování náušnic věřím, že bych doopravdy spokojená nebyla. Proto na vás apeluji, nechte své dceři náušničky nastřelit jinde. Nejlépe tam, kde v nastřelování mají lepší praxi. Já jsem nakonec zvolila paní Mgr. L. M. Šperlovou, která nastřeluje náušnice v salónu Bany v Ženských domovech na Andělu. Přístup byl diametrálně odlišný, paní Šperlová ouško důkladně vyměřila a sama vyznačené dírky pečlivě prohlídla, vše vysvětlila a nechala mi čas na důkladné zkontrolování, jestli s takto vyznačenými dírkami souhlasím. A hlavně, po odsouhlasení, náušničky nastřelila přesně tam, kam si to vyznačila. Maminky, dírky v ouškách jsou na celý život, pečlivě tedy vybírejte, kde svojí princezně náušničky necháte nastřelit. Ať nemusíte řešit křivě nastřelené náušničky jako já u svojí holčičky! Za to trápení to nestojí!

• L

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a nápomocné. Obvodní lékařka neměla moc zájem se podílet na léčbě a díky paní doktorce Vovsové se konečně začlo něco dít. Vřele doporučuji.

• K paní doktorce jsem přešla od jiného ORL lékaře, který několik let nemohl přijít na příčinu mých problémů, jelikož mi vycházely stále negativní výsledky při výtěrech. Paní doktorka Vovsová na ni přišla hned při první návštěvě a odeslala mě do Vinohrad na odstranění pozůstalé nosní mandle. Nic nepodcení, teď mě ještě čeká CT nosních dutin a budu snad po dlouhé době v pořádku. Navíc panuje v ordinaci dobrá nálada, paní doktorka i sestřička jsou moc milé, 100% spokojenost!

• Pani doktorka je velmi mila a snazi se najit zpusob jak pomoci.Nejlepsi orl lekarka ,mohu jen doporucit.

• K paní doktorce chodím již několik let a jsem s její péčí velmi spokojená. Svým přístupem a empatií si mne získala již od prvního dne a zbavila mě strachu z návštěvy ORL, který jsem měla téměř celý život. Pokaždé mi vše podrobně vysvětlí, takže nejsem ničím překvapená. Paní doktorku bych neměnila a proto za ní jezdím i přes celou Prahu - za tu péči mi to prostě stojí. A sestřička je také velmi milá a příjemná :-)

• ráda bych vyjádřila obrovské poděkování za péči ve Vaší ordinaci. Paní doktorka i zdravotní sestra byly nesmírně vstřícné, milé a příjemné. Všechno mne i mému synovi vysvětlily. Svým přístupem k dětským pacientům můžou jít příkladem. Vaši ordinaci může vřele doporučit všem pacientům, kteří hledají profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup! Moc děkujeme. Spokojená klientka!

• Náš čtyřletý syn si z pohotovosti na FN Bulovka odnesl velmi nepříjemnou zkušenost a upřímně se mu nedivím. Pana doktora bych se bál sám. Výsledkem byl opravdu veliký stres a následná neochota jít k jakémukoli doktorovi. Hledali jsme proto jiného ORL lékaře, který by provedl kontrolu a synův stres přitom neprohloubil. Paní doktorka předčila má očekávání. Nejprve na mě synovi vše ukázala (vlastně mě úplně vyšetřila) a vysvětlila. Byla milá, vstřícná a chápající. Když jsme odcházeli, syn jí s úsměvem řekl „ahoj příště“. Jednoznačně doporučuji!

• Paní doktorka, i zdravotní sestra, byly velmi milé a sympatické. Paní doktorka Vovsová vyšetření hezky vysvětlila a na vše mě dopředu připravila.
    S diagnózou moc spokojená nejsem, ale za to samozřejmě nemůže. Teď jen jestli se prokáže její správnost, to ukáže čas.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online