Umístění: jiné místo pediatrická konzultace

Pani doktorka delala zastup v Libeznicich za pani dr.Homolkovou,s moji rocni holcickou jsem potrebovala pomoci protoze se ji vytvorila sinechia.Pani Trbuskova ne jen ze je se na moji dceru skoro ani nepodivala,ale rekla mi at si s ni zajedu na Bulovku nebo prijdu az bude ordinovat mudr.Homolkova a to presto,ze problem se dal resit.kdyz jsem se zeptala jestli to mysli vazne,ani se na me nepodivala a psala si neco do pocitace.S necim podobnym jsem se v zivote nesetkala.Nechapu jak takovy clovek muze byt lekar s navic pediatr.
Nakonec nam pomohla sestricka,ktere timto dekuji.

Pri prvni navstevebyla pani doktorka vstricna, usmevava, avsak s kazdou dalsi navstevou byla horsi a horsi, novorozence naockuje a ani ho poradne neprohledne, poradne nic nepovi, na vsechno odpovida sestricka, lekarka jen papiruje a dava na recepty svoje razitko a podpis. Neresi hygienu, nemuzete mit vlastni nazor a jak ma udelat neco jinak nez je zvykla, je to problem. V ordinaci je nekolik pacientu najednou takze neni poradne sance se ani zeptat, nic kloudne prodiskutovat, navic u nas kdyz jsem zminila, ze maly malo v noci spi, vyresila problem tim, ze mu nasadila mleko na dobrou noc i presto, ze mel hypoalergenni dietu. Smichala tedy 2 ruzna mleka a hypoalergenni byla tim padem pak uz k nicemu. Jedna hvezdicka je za sestricku, ta mela byt lekarkou, je uplne zlata, sikovna a chytra, dala bych ji 5, ale pak by hodnoceni ztracelo vyznam.

Milá paní doktorka. Chodíme k ní 15 let a zatím bez problému. Sice je u ní často narváno a do ordinace k ní chodí i několik lidí najednou, ale pokud by toto rozhodnutí paní doktorka neučinila, nezvládla by všechny pacienty. Pokud jsem byl předem objednaný, vždy jsem byl v ordinaci sám. Podle mne má rozum a sestřička je velmi milá.

Má skvělou sestru, která chod ordinace drží nad vodou. Jinak se lékařka dětem velmi málo věnuje, bere si do ordinace i tři pacienty zároveň. Především při preventivních prohlídkách odpoledne to je neskutečné...Všichni jsou pozvaní na 12:30. Jedno dítě maluje obrázek v rámci preventivní prohlídky, doktorka si do toho zavolá dalšího pacienta a než se ten svlékne, ještě si zavolá miminko na převážení. Nějaké soukromí tam pacienti skutečně nemají a ani já nechci poslouchat, jak někdo kojí, nebo jaký mají průjem. To by měl mít každý možnost sdělovat lékaři v klidu zavřené ordinace, kde je jediný pacient, a ne v podstatě průchozí čekárna. Navíc často i přes prázdnou čekárnu je lékařka na děti netrpělivá a spěchá na ně - například s očkováním. Dítě se bojí, tak ho silou přitiskne k lehátku. Sestra je ale skutečně skvělá - díky ní má ordinace dvě hvězdy. Paní doktorku bych hodnotila jen jednou.

Paní doktorka se dětem moc nevěnuje. Její sestra je skvělá.

K paní doktorce chodíme 2,5 roku a jsem velice nespokojena. V životě jsem se s ničim podobnym nesetkala. Novorozence na první prohlídku si zve ráno, když jsou v čekárně nemocní. To jsem tedy žasla. V ordinaci nemáte skoro šanci se na nic vyptávat, protože si pacienty bere jako na běžícím pásu, takže hromada lidí, plno hluku, když se třeba sejdou dvě plačící děti.Natož když jste u paní doktorky s nemocí se kterou se nesmí dostat do styku těhotné. To se mi taky stalo. Malej měl šestou nemoc, pro těhotné nebezpečné a s námi v ordinaci těhotná. NO CO NA TO ŘÍCI!!! A jak většina píšete, higienu jsem u ní nikdy nepostřehla nějaké mytí rukou po předchozim pacientovi, je nepříjemná, tváří se jako by jí to vše otravovalo a ještě k tomu vše dělá sestřička a paní doktorka pouze papíruje. No to jsem tedy mohla být taky doktorkou ale nepotřebovala bych na to školu. A taky co mi vadí, že paní doktorka málo kdy odebírá sama krev. Posílá do odběrového centra a píchanej penicilin? To už vůbec ne. To zase posílá do nemocnice. Tak k čemu tam ta doktorka vlastně je. NO PROSTĚ HRÚZA!!! Sestřička je zlatá, ta měla být doktorkou. Ještě, že se za pár měsíců stěhujeme a budeme měnit doktorku.

Paní doktorka nám nikdy nedává antibiotika předčasně, ba naopak. Je milá. Chodila jsem k ní postupně s pěti dětmi a i s vážnějšími problémy a nikdy nás neodbyla, byla pečlivá. Sestra je také milá, vždy poradí, pomůže i po telefonu. Jsem velice spokojená.

Příšerná doktorka, když jsem byla malá nepoznala u mě zápal plic. Vlastně nejen zápal plic, nikdy nic vážného nepoznala. A jediné co uměla, že na každou banalitu předepsala antibiotika. Navíc bývala vždy nepříjemná a čekalo se u ní dlouhé hodiny.

Paní doktorka nemá příliš velký zájem o děti,bez žádosti o specializované vyšetření nenabízí,antibiotika předepisuje příliš často (syn dostal při crp 6,5), potíže bagatelizuje,odběry krve,dietu a užívání léků nechává vysvětlit sestřičku která je opravdu super- ochotná, milá se zájmem oděti. Společná čekárna je něco s čím se opravdu nedá nic dělat,ale přímo v ordinaci se sejdou i čtyři pacienti najednou a to je opravdu velmi nepříjemné,takže to co jste ještě nestihli dostat v čekárně si odnesete přímo z ordinace a s hygienou si paní doktorka hlavu také příliš neláme....od jednoho pacienta jde bez mytí k vyšetřování dalšího. Já osobně nedoporučuji a hledám jiného pediatra.

Paní doktorka je velmi milá, na nás vždy usměvavá, vypráví nám o vnoučatech : ) Vždycky se na mé děti usmívá, dobře je preventivně vyšetřuje, a s rozdáváním antb. nesouhlasím - když byla moje 2-letá dcerka nemocná s vysokými horečkami, polemizovaly jsme společně o antb., nenabízela nám je jako jediné řešení! Určitě je empatická a snaží se najít nejlepší řešení. Já paní doktorku chválím!