Thomayerova nemocnice, Pavilon U
Thomayerova nemocnice, Vídeňská 800, 140 59 Praha 4 – Krč, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Thomayerova nemocnice, Pavilon U Jiný

Paní doktorka je úžasná. Škoda, že takových psycvhiatrů není víc. Paní doktorku znám před 10 let. Léčila jsem se u ní a velice mi to pomohlo. Ano paní doktora je sice přísnější a má většinou svůj názor, ale není to psycholog a přesně takhle dle mě vypadá špičkový, opravdu profesionální psychiatr. Má řešení, ví co se situací dělat. Kouká se na Váš problém především lidsky, nenechá Vás trpět. Najde většinou řešení, které se nám na první pohled nemusí líbit ale konec konců je opravdu účinné. Naštěstí není jako 80% psychiatrů, co spíš spadají pod psychology. Psychiatr má být ráznější, vědět co s problémem a nediskutovat o problémku hodinu. Psychiatr je od toho aby našel správnou medikaci, což paní doktorka bezchybně ovládá. Od hodinového povídání je psycholog. Dvě odlišné věci. Paní (bývalé primáře) doktorce moc za vše děkuji. Měla jsem tu možnost se sní i spojit v dobrovolnictví ohledně Thomayerovi nemocnice. Fandím ji. Skvělá doktorka.

Umístění: Thomayerova nemocnice, Pavilon U Jiný

Paní doktorka patří ke staré škole, kde je lékař všemocný a pacient poslouchá. Syna "vyšetřovala" bez mé přítomnosti. Ze sesterny jsem slyšela, jak na něj od začátku křičí. Syn bez jejího souhlasu odešel, protože tu její agresi nedával, načež ho chtěla paní doktorka okamžitě hospitalizovat. Ve finále s ním mluvila asi 5 minut celkem. Vůbec ji nezajímal synův názor. Konstatovala výchovné potíže a předepsala antipsychotika - prý na zklidnění agresivity. Dle příbalového letáku se mají používat jen 6 týdnů a zásadně v kombinaci s intenzivní psychoterapeutickou podporou. Tu ale nijak nezmínila. Syna obvinila z manipulace, že ji však používá i ona sama, to je nejspíš v pořádku. Jako lékař - pedopsychiatr, kterých je zoufalý nedostatek, se zřejmě může chovat, jak chce.

S paní primářkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je to člověk na správném místě. Odborník, který přesně ví co dělá a je zcela profesionální. Pokud si zde někdo potřebuje povídat, doporučila bych patro psychologů, kteří tam přesně pro tohle jsou. Vděčím paní primářce za úžasný vývoj mého syna a kdykoliv máme jakýkoliv problém, vždy je ochotna nám vyjít maximálně vstříc a pomoci. Doporučila jsem ji již mnoha maminkám, které mají podobné problémy s vývojem jejich dětí a všechny jsou maximálně s péčí paní primářky spokojené. Vždy od ní odcházíme s úsměvem a úlevou. Oddělení dětské psychiatrie je ve správných rukách a je to znát i na přístupu zbytku personálu.

Prostřednictvím soukromé klientky jsem měla možnost pozorovat práci paní doktorky. Jednalo se o několik příjemných sezeni, kdy klientka odcházela s dobrou náladou, která se u ní velmi dlouho neprojevila. Pani doktorka pracovala velmi profesionálně a s přihlédnutím k vysokému věku klientky. V práci paní doktorky cítit vysoká profesionalita a takt. Upozorňují, že se nejedná o psycholožku, tak jak si mnozí myslí, ale o kvalitní psychiatričku.

Mám z této lékařky nepříjemný dojem. Nenechá vás domluvit, hned začne spekulovat a mluvit za vás. Neobtěžuje se podívat do zpráv, které jí přinášíte. Dává najevo, jak je vytížená. Přitom se vás ptá na tisíc podrobností z vašeho života a hlavně se mě na to chvíli předtím ptala její zdr. sestra. Byly jsme s dcerou objednány dlouho dopředu a celkově velké zklamání.

Paní doktorka mi moc nesedla.. Na jednu stranu na ní bylo vidět, že mi chce pomoct, na druhou stranu mě ale ani nenechala nic doříct a pořád někam odbíhala. Dle mého názoru je typickou "socialistickou" psychiatričkou - s ničím se moc "nemazlí", je asertivní a například o psychoterapii toho asi moc neslyšela. Pokud vám tedy vyhovuje přístup, kdy do vás perou hlavně léky a ani si s vámi pořádně nepopovídají, prosím. Chcete-li ale psychiatra s vlídným a osobitým přístupem, zkuste raději něco jiného.