Jana Smutková, oční lékař Praha

MUDr. Jana Smutková

Uložit

Oční lékař Více

28 názor

Uložit


Adresa

Privátní oční ordinace
Vlastina 888, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Privátní oční ordinace Jiný

Odbyté vyšetření, dioptrie špatně změřené. Navíc povýšené chování, až urážlivé a pacienta ponižující. Paní doktorka se místo kvalitnímu vyšetření zraku věnovala hlavně tomu, aby mne přesvědčila, abych si u ní nechala odoperovat víčka, a to za dvojnásobnou cenu, než za jakou nabízí na Dědině stejnou operaci jiný lékař. Ten operoval víčka mé příbuzné a mé další kamarádce a jizvy jsou doslova neviditelné. Takže u Mudr. Smutkové už žádné vyšetření zraku a víčka také ne.

P
Umístění: Privátní oční ordinace Jiný

Paní doktorka je profesionál, na svém místě. Je příjemná a ochotná.

V
Ověřený profil
Umístění: Privátní oční ordinace

Paní doktorka Smutkova mi pomohla vyřešit problémy mého syna, objednana jsem byla během tří dnů a v čekárně jsem se synem nečekala.Byla ke mě a hlavně k mému synovi velmi vstřícná, syn nebyl nijak stresovany, naopak se mu z ordinace od paní doktorky vůbec nechtělo a mě popravdě také ne.Je velká profesionalka a s krásným přístupem jak k nám dospělým, tak hlavně k dětem. Takových lékařek jako je Mudr.Smutková jenom vice.

Ověřený profil

Dnes jsem s dvouletým synem navštívila tuto lékařku a ještě teď se z toho vzpamatovávám. Věřím, že pro dospělé je tato lékařka v pořádku, ale pro malé děti silně nedoporučuji. Chovala se velmi necitlivě, syna okřikovala (např. "mlč", "buď zticha", "ještě cekneš a půjdeš za dveře"), mně dala přednášku o výchově (opravdu doslova: "jednou vás pošle do ****** (sprosté slovo)", "ty dnešní maminky jsou moc měkké" a mnoho dalšího). Syn velmi dobře spolupracoval u odčítání obrázků, ale bál se vyšetření přístrojem, adekvátně věku, nejsou mu ani tři roky. Následně mi chtěl sedět na klíně při mém vyšetření, což bylo náležitě okomentováno. Dlužno říci, že jsem mnoho let pracovala s dětmi a jsem vystudovaný psycholog, nemyslím si tedy, že bych neměla přehled o adekvátním chování dvouletých dětí. Odbornost neumím posoudit, ale zážitek to byl hrozný, bohužel i pro syna, kterého jsem namotivovala, aby se na vyšetření těšil. Nikdy se mi nic takového nestalo, v žádném případě už nepřijdeme. Mrzí mě, že jsem se neuměla víc ohradit na místě, ale byla jsem příliš v šoku.

V
Ověřený profil
Umístění: Privátní oční ordinace vyšetření

Na paní doktorku jsem se obrátila kvuli dlouhodobým problebémům se zarudlýmá,a natekýmá očíma,ihned věděla o co se jedna,za par dní bylo po problému.Moc děkuji,dobrá odborníce!

Ověřený profil

Při měření očí je paní doktorka velmi rychlá. Dovolila bych si říct, že svým pacientům nevěnuje úplnou pozornost a péči. Při měření (po roce) u jiného optika jsem se totiž dozvěděla, že jsem místo jednoho cylindru na oku měla cylindry dva. Dioptrie byli změřené špatně. Původně byli změřeny dioptrie u obou očí stejně, u nového změření to bylo u každého oka odlišné. Dále mi zaměnila pravé a levé sklo, takže jsem nevědomky několik let mírně šilhala. Bohužel jsem hned nepoznala, že je něco v nepořádku. Po opuštění optiky jsem pozorovala drobné niance, ale ty jsem ignorovala. Říkala jsem si, že si zvykám na nové brýle a skla. Oči si rychle zvykly, ale také se mi kvůli tomu zhoršil zrak ještě více. Skla paní doktorka nezaměnila jen mě, ale i mé babičce, která si rozdílu naštěstí okamžitě všimla. Doporučuji tedy velkou opatrnost, nebo změnu lékaře.

P
Ověřený profil

K paní doktorce docházím již několik let a jsem s ní velmi spokojen pro její odbornost a přístup k pacientům. Velmi mně potěšilo, že i v době své dovolené se zajímá o dění ve své ordinaci. Mohu ji jen doporučit.

G
Ověřený profil

V pohodě, sice jsem čekala o dost dlouho i při objednání a paní doktorka teprve přišla a ani nevěděla,že má objednaného pacienta,ale doporučila mi i postupy při mém problému, kapky různého druhu i ceny, vysvětlila problém odborně a tak. Jinde mi řekli jen musíte toto a hotovo.

K
Ověřený profil

Chceme se poděkovat naší paní doktorce.I když jsme se přestěhovali,nevadí nám k ní cestovat na vyšetření.
Dnes i když jsou svátky,pomohla s očním problémem našemu tatínkovi.
Paní doktorka je skvělý diagnostik a člověk s velkým Č
DĚKUJEME
Vaši vděčný pacienti

V
Ověřený profil

Paní doktorka mi zachránila zrak.
Její přesná diagnoza a pomoc při zařízení formalit nutných pro operaci,byla neocenitelná.
Špičková diagnostička,odborník na svém místě.
S úctou
Vděčný pacient
Václavík

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti