Vlastina 888, Praha
Privátní oční ordinace

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: Privátní oční ordinace

Paní doktorka Smutkova mi pomohla vyřešit problémy mého syna, objednana jsem byla během tří dnů a v čekárně jsem se synem nečekala.Byla ke mě a hlavně k mému synovi velmi vstřícná, syn nebyl nijak stresovany, naopak se mu z ordinace od paní doktorky vůbec nechtělo a mě popravdě také ne.Je velká profesionalka a s krásným přístupem jak k nám dospělým, tak hlavně k dětem. Takových lékařek jako je Mudr.Smutková jenom vice.

Dnes jsem s dvouletým synem navštívila tuto lékařku a ještě teď se z toho vzpamatovávám. Věřím, že pro dospělé je tato lékařka v pořádku, ale pro malé děti silně nedoporučuji. Chovala se velmi necitlivě, syna okřikovala (např. "mlč", "buď zticha", "ještě cekneš a půjdeš za dveře"), mně dala přednášku o výchově (opravdu doslova: "jednou vás pošle do ****** (sprosté slovo)", "ty dnešní maminky jsou moc měkké" a mnoho dalšího). Syn velmi dobře spolupracoval u odčítání obrázků, ale bál se vyšetření přístrojem, adekvátně věku, nejsou mu ani tři roky. Následně mi chtěl sedět na klíně při mém vyšetření, což bylo náležitě okomentováno. Dlužno říci, že jsem mnoho let pracovala s dětmi a jsem vystudovaný psycholog, nemyslím si tedy, že bych neměla přehled o adekvátním chování dvouletých dětí. Odbornost neumím posoudit, ale zážitek to byl hrozný, bohužel i pro syna, kterého jsem namotivovala, aby se na vyšetření těšil. Nikdy se mi nic takového nestalo, v žádném případě už nepřijdeme. Mrzí mě, že jsem se neuměla víc ohradit na místě, ale byla jsem příliš v šoku.

Umístění: Privátní oční ordinace vyšetření

Na paní doktorku jsem se obrátila kvuli dlouhodobým problebémům se zarudlýmá,a natekýmá očíma,ihned věděla o co se jedna,za par dní bylo po problému.Moc děkuji,dobrá odborníce!

Při měření očí je paní doktorka velmi rychlá. Dovolila bych si říct, že svým pacientům nevěnuje úplnou pozornost a péči. Při měření (po roce) u jiného optika jsem se totiž dozvěděla, že jsem místo jednoho cylindru na oku měla cylindry dva. Dioptrie byli změřené špatně. Původně byli změřeny dioptrie u obou očí stejně, u nového změření to bylo u každého oka odlišné. Dále mi zaměnila pravé a levé sklo, takže jsem nevědomky několik let mírně šilhala. Bohužel jsem hned nepoznala, že je něco v nepořádku. Po opuštění optiky jsem pozorovala drobné niance, ale ty jsem ignorovala. Říkala jsem si, že si zvykám na nové brýle a skla. Oči si rychle zvykly, ale také se mi kvůli tomu zhoršil zrak ještě více. Skla paní doktorka nezaměnila jen mě, ale i mé babičce, která si rozdílu naštěstí okamžitě všimla. Doporučuji tedy velkou opatrnost, nebo změnu lékaře.

K paní doktorce docházím již několik let a jsem s ní velmi spokojen pro její odbornost a přístup k pacientům. Velmi mně potěšilo, že i v době své dovolené se zajímá o dění ve své ordinaci. Mohu ji jen doporučit.

G

V pohodě, sice jsem čekala o dost dlouho i při objednání a paní doktorka teprve přišla a ani nevěděla,že má objednaného pacienta,ale doporučila mi i postupy při mém problému, kapky různého druhu i ceny, vysvětlila problém odborně a tak. Jinde mi řekli jen musíte toto a hotovo.

Chceme se poděkovat naší paní doktorce.I když jsme se přestěhovali,nevadí nám k ní cestovat na vyšetření.
Dnes i když jsou svátky,pomohla s očním problémem našemu tatínkovi.
Paní doktorka je skvělý diagnostik a člověk s velkým Č
DĚKUJEME
Vaši vděčný pacienti

Paní doktorka mi zachránila zrak.
Její přesná diagnoza a pomoc při zařízení formalit nutných pro operaci,byla neocenitelná.
Špičková diagnostička,odborník na svém místě.
S úctou
Vděčný pacient
Václavík

Klobouk dolu.
Paní doktorka mě omladila a zvedla sebevědomí.Vím o čem píši,paní doktorka ve svém věku vypadá o 20 let mladší a je odbornice na svém místě.Budu se držet Vašich rad pani doktorko.
Ještě jednou moc a moc DĚKUJI jste sluníčko
Vaše vděčná dlouholetá pacientka
Petra

Musím se bohužel přidat k řadě nespokojených lidí a jejich názoru. Je fakt, že pokud si od ní nenecháte odoperovat oční víčka nejste vítáni. Paní doktorka Smutková je třeba dobrá právě v operacích víček ale jinak je to neprofesionálka prvního řádu. Kritizovat vzhled člověka, urážet důchodce hned po vlezu do ordinace je pro mě naprosto nepřijatelné. A to prosím jsem mladý člověk. K tomu kdo jí platí je velmi vstřícná k tomu ale kdo potřebuje pouze prohlídku je nechutná a trapná. Samozřejmě jsem si domluvila operaci jinde, protože tomuhle člověku já teda peníze dávat opravdu nebudu. A ono se jí to třikrát vše vrátí... tak pani doktorko držim palce...