Samostatná ordinace gynekologa, s.r.o.
Běloveská 656, Praha

K paní doktorce jsem chodila asi 10 let, vše bez problémů. Poté jsem spontánně potratila a kvůli neochotě paní doktorky cokoli mi vysvětlit jsem změnila gynekologa. Nový doktor mi řekl, že mám septum v děloze a velký myom, velmi se divil, že na to předtím nikdo nepřišel. Ani mi nevěřil, že jsem chodila pravidelně na kontroly. K paní doktorce už jsem nikdy nešla a rozhodně nedoporučuji. Je milá a vstřícná, dokud nemáte problém.

Skvělá péče. Vždy mi dokáže vše vysvětlit jako člověk a ne jen pomocí lékařských výrazů, ze kterých bych byla zmatená.

Chodila jsem něklik let k paní doktorce a byla jsm spokojená. Jednou objevila miom, který mi údajně při následné kontrole zmizel. Po 14dnech jsem byla na vyšetření Sona břicha a pan doktor mi nabídl, že se podívá i na jeho okolí. Našel miom asi 2cm velký, který potvrdil i můj současný gyneolog. K paní dokorce jsem už nikdy nešla. Nechci předjímat, co kdyby .....

Paní doktorka Šklíbová je opravdu skvělá!

spokojenost

Velice příjemná paní doktorka vždy s úsměvem na tváři a profesionálním přístupem. Její ordinaci navštěvuji přes 13 let. Nepoznala jsem jinou gynekologickou ordinaci s příjemnějším přístupem k pacientovi jak od paní doktorky Šklíbové, tak od ostatního personálu.
Vlaďka Toušová

Nekolik let jsem usmevave a velmi vlidne pani doktorce Sklibove take verila. Pouze do te doby nez mi pri PLNE NARKOZE a BEZ KREVNIHO TESTU NA VYLOUCENI GRAVIDITY, zavedla hormonalni nitrodelozni telisko Mirena v 16.tydnu tehotenstvi. Pri kontrolnim ultrazvuku a zjisteni co se stalo mi v prvni chvili nabidla posudek pro psychologa, ktery opodstatni muj pripadny potrat v 16.TYDNU!(o kterem jsem neuvazovala ani vterinu, i kdyz jsem v te dobe mela 9ti mesicni dite a byla jsem v soku).Nasledne me predala do rukou jineho doktora. Bez jakekoliv omluvy,financni kompenzace(Mirena cca 5000,-a narkoza 500,-)se me zbavila!Cely zbytek tehotenstvi jsem zila se strachem, ze telisko kdykoliv muze protrhnout placentu, vak s ditetem a ja "jen" potratim, pokud u toho nevykrvacim.
Pani doktorka nejevila o me zadny zajem.Zavrela za mnou dvere s usmevem, tak jako za kazdou z Vas.

Dr. Sklibova

pečovala o mou mámu a mě asi zachránila život

Jsem spokojený klient u této lékařky přes 10 let ...