Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Běloveská 656, Praha
Samostatná ordinace gynekologa, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila asi 10 let, vše bez problémů. Poté jsem spontánně potratila a kvůli neochotě paní doktorky cokoli mi vysvětlit jsem změnila gynekologa. Nový doktor mi řekl, že mám septum v děloze a velký myom, velmi se divil, že na to předtím nikdo nepřišel. Ani mi nevěřil, že jsem chodila pravidelně na kontroly. K paní doktorce už jsem nikdy nešla a rozhodně nedoporučuji. Je milá a vstřícná, dokud nemáte problém.

S

Skvělá péče. Vždy mi dokáže vše vysvětlit jako člověk a ne jen pomocí lékařských výrazů, ze kterých bych byla zmatená.

P
Ověřeny pacient

Chodila jsem něklik let k paní doktorce a byla jsm spokojená. Jednou objevila miom, který mi údajně při následné kontrole zmizel. Po 14dnech jsem byla na vyšetření Sona břicha a pan doktor mi nabídl, že se podívá i na jeho okolí. Našel miom asi 2cm velký, který potvrdil i můj současný gyneolog. K paní dokorce jsem už nikdy nešla. Nechci předjímat, co kdyby .....

Paní doktorka Šklíbová je opravdu skvělá!

spokojenost

Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka vždy s úsměvem na tváři a profesionálním přístupem. Její ordinaci navštěvuji přes 13 let. Nepoznala jsem jinou gynekologickou ordinaci s příjemnějším přístupem k pacientovi jak od paní doktorky Šklíbové, tak od ostatního personálu.
Vlaďka Toušová

Nekolik let jsem usmevave a velmi vlidne pani doktorce Sklibove take verila. Pouze do te doby nez mi pri PLNE NARKOZE a BEZ KREVNIHO TESTU NA VYLOUCENI GRAVIDITY, zavedla hormonalni nitrodelozni telisko Mirena v 16.tydnu tehotenstvi. Pri kontrolnim ultrazvuku a zjisteni co se stalo mi v prvni chvili nabidla posudek pro psychologa, ktery opodstatni muj pripadny potrat v 16.TYDNU!(o kterem jsem neuvazovala ani vterinu, i kdyz jsem v te dobe mela 9ti mesicni dite a byla jsem v soku).Nasledne me predala do rukou jineho doktora. Bez jakekoliv omluvy,financni kompenzace(Mirena cca 5000,-a narkoza 500,-)se me zbavila!Cely zbytek tehotenstvi jsem zila se strachem, ze telisko kdykoliv muze protrhnout placentu, vak s ditetem a ja "jen" potratim, pokud u toho nevykrvacim.
Pani doktorka nejevila o me zadny zajem.Zavrela za mnou dvere s usmevem, tak jako za kazdou z Vas.

Dr. Sklibova

pečovala o mou mámu a mě asi zachránila život

Jsem spokojený klient u této lékařky přes 10 let ...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti