Praktická lékařka, akupunktura
Tuřanka 11, Brno

Na paní doktorce se mi líbí to, že vždy když "toužím po antibiotikách ", abych byla brzy zdravá, dokáže mě vždy přesvědčit, že mi je stejně nedá, až uzná za vhodné. Samozřejmě má vždy pravdu.Vážím si její svědomité práce pro pacienty.

K paní doktorce chodím asi 25 rokú a jsem maximálně spokojená s jejím lidským i profesionálním přístupem.
I sestřička je velice milá a příjemná. Děkuji za to.

Vynikající lékařka+sestra, profesně i lidsky. Dlouhá doba čekání je vlastně důsledek jejich kvality.

Není co vytknout!!

Paní doktorka je příjemná, pečlivá, vzdělaná a velmi lidská, sestřička je vždy moc milá. Celkově jsem s jejich péčí nadmíru spokojena.

Nejlepší obvodní lékařka jakou znám.Chodíme k ní celá rodina přes 10let a maximální spokojenost.Není to klasická Dr.,která píše JEN recepty,ale poradí, vše ŘÁDNĚ promyslí a hlavně je to doktorka na svém místě, protože se neustále vzdělává.Věnuje se i akupunktuře, homeopatii,provádí léčbu kyslíkem,atd.Hrozně mi pomohla v těhotenství, kdy gynekoložka i jiní doktoři řekli, že v těhu vám nikdo nepomůže a nic nemůžete. Sestřička Iva je také na svém místě, pořád se usmívá, je vždycky milá ať je situace jakákoliv.Akorát je nejhorší to čekání v ordinaci,kdy ji má napráskanou,ale to mluví taky za vše,ne? :-) Nedovedu si představit,že bych měla chodit k jiné. I když jsem se přestěhovala jinam,pořád k ní dojíždím a budu dojíždět.

Přístup paní doktorky hodnotím velmi dobře. Hodnocení "nejlepší" nedávám jen pro většinou opravdu velmi dlouhé čekání v čekárně.

Paní doktorka je odbornice a velice lidská.Chodím k ní již 20 let a jsem moc spokojená!!

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné,sympatické a ve všem pacientovi poradí,jsem moc ráda,že mám tuhle paní doktorku,mohu jen doporučit.

pani doktorka je svedomita a lidska,ale hlavne chci podekovat jeji sestricce pani Ive, to je totiz andel v bilem :-))

to co ona si pamatuje to je neuveritene, je to uzasna profesionalka a velmi mila a hodna sestricka :-)

dekuji :-)