Adresa

Antala Staška 80, Praha
Poliklinika Budějovická

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
4 názory

M
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Budějovická Měření, kontrola

Paní doktorka Lukáčová je výborná. Před tím, než jsem ji navštívila, jsem nosila brýle s hodně silným astigmatismem, který mi byl naměřen předtím na jiné klinice, a pořád mě z brýlí bolela hlava. Doktorka Lukáčová mi oči přeměřila a zjistila, že vůbec nemusím astigmatismus v brýlích tak silný, a od té doby mě migrény chytají o dost méně. Nemůžu si nové brýle vynachválit. Příště už jedině k MUDr. Lukáčové.


B
Ověřeny pacient

I had to go for an emergency eye appointment yesterday and got charged a fee by this doctor for speaking to me in English. My Czech friend suggested to translate so the doctor does not have any difficulties communicating. We got told to leave if we don't like it. At that point it was obviously not an option as my eye was inflamed and I could barely see anything. The doctor is unnecessarily rude which worsen an already bad situation even more.


C
Ověřeny pacient

Nedopručuju! Nechala mě patnáct minut čekat kvůli svém tel. hovoru a pak se snažila ten čas kompenzovat. Suše mi řekla, že mám svoje první brýle. Když jsem se chtěl zeptat na základní informace, protože jsem to nečekal byla neochotná a naznačila mi, že už mám jít (celé vyšetření trvalo kratší dobu než ten telefonát) + mi doporučila návštěvu odborníka, pokud s tím mám psychické potíže. Byl jsem v klidu: jen nejsem ten typ, co se nechá odbýt, ale rád si nechá poradit, což jí očividně bylo proti srsti.

Zrak jsem si nechal přeměřit v oční optice a udělal jsem dobře. Optometristka mi to naměřila lépe. Doktora jsem změnil a dobře jsem udělal. Návštěva proběhla cca 3/2014.


L
Ověřeny pacient

Nepříjemná.... neochotná. Dítě s podezřením na spadlý předmět v oku vezme až po hodině a půl, kdy přednost mají i neobjednaní pacienti, kteří jsou však její pacienti... Co na tom, že jsme přišli první a že dítě chodí do druhé třídy a bolí ho oko. Nakonec tvrdí, že jsme mohli jít rovnou na středisko - odkud nás však poslali pro vyloučení cizího předmětu v oku. Nedoporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti