Poliklinika Budějovická
Antala Staška 80, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Shrnu svou zkusenost s pani doktorkouLukacovou a jeji sestrickou - nezazila jsem horsi pristup k pacientovi.Pri akutnich problemech jsem po zavolani dorazila s detmi-1a3 roky.Dostala jsem strasne vynadano, ze s detmi se nechodi a at si natuduju deset pravidel na nastence (neni to diskriminacni?).Setra po nas desinfikovala predordinaci,jako bychom byli prasivi.Dalsi navstevy jsem absolvovala s vypetim vsech sil, pani doktorka je neprijemna,neempaticka,a sestricka tento stav jen podtrhuje.Po vyleceni jsem mela prijit po roce na kontrolu,ale nesebrala jsem odvahu,navic me nic netrapilo.Kdyz jsem po nekolika letech (6) sebrala odvahu,sestra mi suse oznamila,ze mou dokumentaci zkartovala,ze maji plno,at si hledam noveho lekare.Rozumim,ze je treba uvolnit misto novym pacientum,ale proc mi treba alespon sestra nezkusila zavolat predtim,nez vse zkartovala?Ted uz se tedy nikdy nedozvim a dalsimu lekari nepredam info o tom,jaky vazny problem jsem s okem resila..nu,pani doktorku nemohu doporucit

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je hrubá a velmi, velmi nepříjemná. Platí to i pro její sestru. Chodím k ní už dlouho, ale v poslední době se její nerudnost ještě zvýšila, takže budu hledat jiného, víc empatického očního lékaře s lepším chováním. V průběhu času mi několik lidí říkalo, že od ní odchází nebo odešlo, protože je velmí nepříjemná a vybírá jenom peníze za všemožné přípravky, které doporučuje. Pacient se musí předem duševně připravit, aby zvládl návstěvu u ní. Budu se snažit sdělit svůj názor i vedení polikliniky.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Objednala jsem se k paní doktorce na kontrolu, protože se mi zhoršil zrak po porodu. Byla jsem objednaná na desátou, takže jsem šla i s 3měsíčním miminkem. Při objednání jsem se zmínila, že přijdu s kočárkem.

Při vstupu do ordinace byla starší sestra velmi nepříjemná, protočila oči, když jsem vešla, protože viděla kočár.

Doktorka mi následně důrazně vysvětlila, že je zakázáno chodit do její ordinace s kočárem, prý ze zcela logických důvodů. Houkla na sestry, ať mi dají přečíst jejich vlastní řád, kde píšou o zákazu vstupu s miminky.

Empatie žádná, mohli by aspoň říct, že bohužel to s miminky nejde, ať na to příště myslim, ale byly velmi nepříjemné a protivné, hlavně paní doktorka Lukáčová a starší sestra.

K této oční už určitě nepůjdu. Už při poslední návštévě byla lékařka protivná, ale dnes to byl vrchol.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka mě sice vyšetřila oko, které bylo dlouho zarudlé a krvavé, ale řekla mi, že jsem záhada, doporučila mi drahý zvlhčující krém a kapky a poslala domů. Nedalo mi to a po pár dnech jsem navštívila jinou oční lékařku, která diagnostikovala velký zánět oka a hned nasadila správnou léčbu. Díky tomu jsem v pořádku. Paní doktorka Lukáčová velmi zklamala. Jediné plus v ordinaci je její příjemná a milá sestřička.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Absolutně neempatický doktor. Jediné plus je její sestra. Člověk potřebuje vyšetřit, po zavolání domluva, že přijdu a celou návštěvu mi doktorka dává najevo, že jsem tam navíc a že na mne nemá čas. Vyšetření bohužel dost neprofesionální a nekompletní.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Pomohla při řešení akutního problému, ikdyž nejsem její pacient. Zkontrolovala oko a vytáhla cizí tělísko z oka. Předepsala léky.

Umístění: Poliklinika Budějovická Měření, kontrola

Paní doktorka Lukáčová je výborná. Před tím, než jsem ji navštívila, jsem nosila brýle s hodně silným astigmatismem, který mi byl naměřen předtím na jiné klinice, a pořád mě z brýlí bolela hlava. Doktorka Lukáčová mi oči přeměřila a zjistila, že vůbec nemusím astigmatismus v brýlích tak silný, a od té doby mě migrény chytají o dost méně. Nemůžu si nové brýle vynachválit. Příště už jedině k MUDr. Lukáčové.

I had to go for an emergency eye appointment yesterday and got charged a fee by this doctor for speaking to me in English. My Czech friend suggested to translate so the doctor does not have any difficulties communicating. We got told to leave if we don't like it. At that point it was obviously not an option as my eye was inflamed and I could barely see anything. The doctor is unnecessarily rude which worsen an already bad situation even more.

C

Nedopručuju! Nechala mě patnáct minut čekat kvůli svém tel. hovoru a pak se snažila ten čas kompenzovat. Suše mi řekla, že mám svoje první brýle. Když jsem se chtěl zeptat na základní informace, protože jsem to nečekal byla neochotná a naznačila mi, že už mám jít (celé vyšetření trvalo kratší dobu než ten telefonát) + mi doporučila návštěvu odborníka, pokud s tím mám psychické potíže. Byl jsem v klidu: jen nejsem ten typ, co se nechá odbýt, ale rád si nechá poradit, což jí očividně bylo proti srsti.

Zrak jsem si nechal přeměřit v oční optice a udělal jsem dobře. Optometristka mi to naměřila lépe. Doktora jsem změnil a dobře jsem udělal. Návštěva proběhla cca 3/2014.

Nepříjemná.... neochotná. Dítě s podezřením na spadlý předmět v oku vezme až po hodině a půl, kdy přednost mají i neobjednaní pacienti, kteří jsou však její pacienti... Co na tom, že jsme přišli první a že dítě chodí do druhé třídy a bolí ho oko. Nakonec tvrdí, že jsme mohli jít rovnou na středisko - odkud nás však poslali pro vyloučení cizího předmětu v oku. Nedoporučuji.