Antala Staška 80, Praha
Poliklinika Budějovická

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Budějovická Měření, kontrola

Paní doktorka Lukáčová je výborná. Před tím, než jsem ji navštívila, jsem nosila brýle s hodně silným astigmatismem, který mi byl naměřen předtím na jiné klinice, a pořád mě z brýlí bolela hlava. Doktorka Lukáčová mi oči přeměřila a zjistila, že vůbec nemusím astigmatismus v brýlích tak silný, a od té doby mě migrény chytají o dost méně. Nemůžu si nové brýle vynachválit. Příště už jedině k MUDr. Lukáčové.

I had to go for an emergency eye appointment yesterday and got charged a fee by this doctor for speaking to me in English. My Czech friend suggested to translate so the doctor does not have any difficulties communicating. We got told to leave if we don't like it. At that point it was obviously not an option as my eye was inflamed and I could barely see anything. The doctor is unnecessarily rude which worsen an already bad situation even more.

C

Nedopručuju! Nechala mě patnáct minut čekat kvůli svém tel. hovoru a pak se snažila ten čas kompenzovat. Suše mi řekla, že mám svoje první brýle. Když jsem se chtěl zeptat na základní informace, protože jsem to nečekal byla neochotná a naznačila mi, že už mám jít (celé vyšetření trvalo kratší dobu než ten telefonát) + mi doporučila návštěvu odborníka, pokud s tím mám psychické potíže. Byl jsem v klidu: jen nejsem ten typ, co se nechá odbýt, ale rád si nechá poradit, což jí očividně bylo proti srsti.

Zrak jsem si nechal přeměřit v oční optice a udělal jsem dobře. Optometristka mi to naměřila lépe. Doktora jsem změnil a dobře jsem udělal. Návštěva proběhla cca 3/2014.

Nepříjemná.... neochotná. Dítě s podezřením na spadlý předmět v oku vezme až po hodině a půl, kdy přednost mají i neobjednaní pacienti, kteří jsou však její pacienti... Co na tom, že jsme přišli první a že dítě chodí do druhé třídy a bolí ho oko. Nakonec tvrdí, že jsme mohli jít rovnou na středisko - odkud nás však poslali pro vyloučení cizího předmětu v oku. Nedoporučuji.