Jana Letáková, neurolog Praha

Stochovská 43/530, Praha 6, Praha
Neurologie, myoskeletální medicína

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína Jiný

Peru se s neurologickými problémy již 35 let. Paní doktorka má velmi solidní přístup a pochopitelně požaduje spolupráci pacienta. Poznala jsem již za tu dobu několik lékařů a jeden mi cpal na vše sedativa a druhý ve ně viděl simulanta... Jsem spokojená velmi, ale vždy záleží na pacientovi, jaký má přístup ke svému zdraví a jeho očekávání. Kdo čeká zázraky, nebude spokojen. Kdo spolupráci a radu, bude nadšen.

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína Jiný

Přidávám se k těm, co popisují špatné zkušenosti. Špatná komunikace, de facto žádná, stejně jako žádná léčba, jen předepsání léků, s nimiž už jsem přišla po důkladném vyšetření na emergency. Uvádí-li někdo, že jednání vnímal jako arogantní a že dokonce křičela (!) , je to pro mě další důvod, proč si rychle hledat jiného neurologa. Bohužel, krátké objednací lhůty v Praze má snad jen MUDr. Letáková :-) .

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína Jiný

Paní doktorka je velice zvláštní osobnost. Říct pacientovi, že má psychosomatické potíže, když s tou bolesti se pacient setkává každé ráno.
Arogantní přístup, paní doktorka si zřejmě nevěděla se s mým problémem rady a tak se zaměřila na moje současné problémy.
Za mě neléčí, arogantní, léčbu nedokáže stanovit. Určitě doporučuji si o pár týdnů počkat déle k někomu jinému.

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína

Abych hodnotil odbornost paní doktorky, musel bych být sám odborníkem. Což nejsem.
Takže čistě laicky a subjektivně - mě paní doktorka velmi pomohla. Zejména tím, že mi jako první neurolog byla schopná vysvětlit pozadí problému a pomohla mi pochopit souvislosti.
Za mě 5 hvězd a velice děkuji za lidský přístup.

Umístění: jiné místo epilepsie

Pani doktorku mohu jen doporucit,pomohla mi,uz pred lety a nyni znovu,je to skvely diagnostik,zatim co v jinych neurologickych ambulancich se vubec neobtezovali delat ani zakladni vysetreni,pani dokrorka mi pomohla behem dvou navstev,zatim co na Kladne je objednaci doba temer tri mesice pri akutnich problemech u pani doktorky to bylo 5 dni,velice si pani doktorky vazim,podle meho nazoru nejlepsi neurolog s kterym jsem se setkala a,ze jich nebylo malo,velice prijemna a ochotna,stejne tak cely personal v jeji ambulanci.J.Ilesova

Když jsem byl u paní doktorky poprvé, zdála se mi celkem sympatická, chytrá a já jsem si říkal, že k ní rád budu chodit. Bohužel druhá návštěva byl naprostý rozdíl - paní doktorka byla velmi argonatní, křičela na mě a nebyla mi schopna poradit, když jsem jí řekl, že mi její cviky nepomáhají. Dlouho jsem nezažil, aby se ke mně nějaký doktor takto choval. Byl jsem doslova šokovaný. Navíc mi nadále nebyla schopna poradit, takže budu muset vyhledat jiného lékaře. Snad na mě nový lékař nebude ječet. P.S.: Nejvíc NESYMPATICKÁ A ARGONTANÍ je také sestra, ta je ještě tak 10x namyšlenější než paní doktorka. A to jsem paní doktorce před 2 měsíci chtěl dát 4 - 5 hvězd.

Neochotná a velmi arogantní lékařka. Všechno chce léčit pouze cvikem McKenzie metodou jako by byla spásná. Bože spadni na světě není jiný cvik a jiné potíže.Zavolal jsem že mám úděsný bolesti s nohou,že po tom cvičení se mi vše rapidně zhoršilo a tak mi řekla,že to je můj problém. Zkuste přijít o 10 min později a uvidíte její do nebe aroganci.Už k ní nikdy nepůjdu.Jednou jsem se zpozdil a dala mi termín zase až za měsíc a půl a to neskutečně trpím.....myslím že by se fakt měla zamyslet.....

Velmi dobrá paní doktorka s osobitým, pro mě příjemným přístupem. Každý jsme nějaký. nicméně po odborné stránce se domnívám, že je velmi kvalitní lékařka. Někdy se u ni čeká ale jestliže jsem objednán na určitou hodinu a někdo přileze po čtyřech, chápu, že ho vezme dřív.

Paní doktorka Letáková je výborná odbornici a hlavně má úžasný přístup k pacientovi, velmi přátelská, ochotná vyslechnout názory pacienta a léčení pak provádět ve vzájemné kooperaci,
protože každý je za své zdraví odpovědný především sám a pokud máte na pomoc někoho
jako je paní doktorka, je to výborné. Vřele doporučuji!

Paní doktorko mi velice pomohla, velice si vážím i toho, že mě vzala i v případě, že jsem nebyla objednána /jednalo se o akutní problém/. Trpělivě vyslechla mé potíže, pečlivě mě vyšetřila i ošetřila, doporučila rtg a cvičení, objednám se znovu na kontrolu. Děkuji a přála bych si více takových lékařek.