Pod Marjánkou 12/1906, Praha

Stochovská 43/530, Praha 6, Praha
Neurologie, myoskeletální medicína

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie, myoskeletální medicína

Abych hodnotil odbornost paní doktorky, musel bych být sám odborníkem. Což nejsem.
Takže čistě laicky a subjektivně - mě paní doktorka velmi pomohla. Zejména tím, že mi jako první neurolog byla schopná vysvětlit pozadí problému a pomohla mi pochopit souvislosti.
Za mě 5 hvězd a velice děkuji za lidský přístup.

Umístění: jiné místo epilepsie

Pani doktorku mohu jen doporucit,pomohla mi,uz pred lety a nyni znovu,je to skvely diagnostik,zatim co v jinych neurologickych ambulancich se vubec neobtezovali delat ani zakladni vysetreni,pani dokrorka mi pomohla behem dvou navstev,zatim co na Kladne je objednaci doba temer tri mesice pri akutnich problemech u pani doktorky to bylo 5 dni,velice si pani doktorky vazim,podle meho nazoru nejlepsi neurolog s kterym jsem se setkala a,ze jich nebylo malo,velice prijemna a ochotna,stejne tak cely personal v jeji ambulanci.J.Ilesova

Když jsem byl u paní doktorky poprvé, zdála se mi celkem sympatická, chytrá a já jsem si říkal, že k ní rád budu chodit. Bohužel druhá návštěva byl naprostý rozdíl - paní doktorka byla velmi argonatní, křičela na mě a nebyla mi schopna poradit, když jsem jí řekl, že mi její cviky nepomáhají. Dlouho jsem nezažil, aby se ke mně nějaký doktor takto choval. Byl jsem doslova šokovaný. Navíc mi nadále nebyla schopna poradit, takže budu muset vyhledat jiného lékaře. Snad na mě nový lékař nebude ječet. P.S.: Nejvíc NESYMPATICKÁ A ARGONTANÍ je také sestra, ta je ještě tak 10x namyšlenější než paní doktorka. A to jsem paní doktorce před 2 měsíci chtěl dát 4 - 5 hvězd.

Neochotná a velmi arogantní lékařka. Všechno chce léčit pouze cvikem McKenzie metodou jako by byla spásná. Bože spadni na světě není jiný cvik a jiné potíže.Zavolal jsem že mám úděsný bolesti s nohou,že po tom cvičení se mi vše rapidně zhoršilo a tak mi řekla,že to je můj problém. Zkuste přijít o 10 min později a uvidíte její do nebe aroganci.Už k ní nikdy nepůjdu.Jednou jsem se zpozdil a dala mi termín zase až za měsíc a půl a to neskutečně trpím.....myslím že by se fakt měla zamyslet.....

Velmi dobrá paní doktorka s osobitým, pro mě příjemným přístupem. Každý jsme nějaký. nicméně po odborné stránce se domnívám, že je velmi kvalitní lékařka. Někdy se u ni čeká ale jestliže jsem objednán na určitou hodinu a někdo přileze po čtyřech, chápu, že ho vezme dřív.

Paní doktorka Letáková je výborná odbornici a hlavně má úžasný přístup k pacientovi, velmi přátelská, ochotná vyslechnout názory pacienta a léčení pak provádět ve vzájemné kooperaci,
protože každý je za své zdraví odpovědný především sám a pokud máte na pomoc někoho
jako je paní doktorka, je to výborné. Vřele doporučuji!

Paní doktorko mi velice pomohla, velice si vážím i toho, že mě vzala i v případě, že jsem nebyla objednána /jednalo se o akutní problém/. Trpělivě vyslechla mé potíže, pečlivě mě vyšetřila i ošetřila, doporučila rtg a cvičení, objednám se znovu na kontrolu. Děkuji a přála bych si více takových lékařek.

Nevím, komu co je když navštíví paní doktorku. Nicméně má velice profesionální a lidský přístup.
jsem jejím pacientem od r 2006. Nikdy bych neměnil, vždy mě pomohla a právě to že se ke zdravotním problémům staví velice lidsky s obrovskou profesionalitou. poslední roky jsem bohužel přišel do styku s velkým počtem zdravotního personálu a paní doktorku řadím mezi jedničky.
JEN DOPORUČUJI

Neuvěřitelně arogantní, nepříjemná a já si dovoluji říct že až nelidská lékařka bez špetky slušného chování!!! Když k paní Letákové příjdete s nějakým problémem přivítá Vás slovy ,,doufám, že Vám aspoň spadla cihla na hlavu, když tady jste" Nebyl to vtip. Bylo to myšleno vážně naprosto jízlivým arogantním tónem.. Vyšetření 0..Naprosto mi nepomohla a mám pocit, že ani nechtěla. Šla jsem ted na jinou neurologii-což je rozdíl obrovský- nebe a dudy.. Opravdu velmi, ale velmi NEDOPORUČUJI!!!!

Paní doktorka je fajn. Byla jsem u ní s potížemi, které bylo těžké identifikovat a těžko jsem to nesla. Nakonec se po všech možných vyšetřeních povedlo škaredé diagnózy vyloučit. Její lidský přístup mi ale dost pomohl.