Jana Kryzánková, psychiatr Praha

MUDr. Jana Kryzánková

Psychiatr Více

Hviezdoslavova 1600, Praha
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je úžasná. Po letech hledání jsem opět našla vyhovujícího psychiatra. Jedna z těch, co jen nevyplní recept a nepošle vás pryč. Zajímá se i o Váš stav a konzultuje s Vámi problémy. Opravdu moc fain oborník na svém místě

Paní doktorka, je lékař na svém místě, dovede poradit, je empatická, lidská, má pochopení pro člověka v jakékoliv situaci. Vždy mě poradila v můj prospěch i jsme našli jiná řešení, vždy jsem od ní z ordinace odcházela plná nového života, uvolněná, pozitivních myšlenek a s dobrou náladou. Je výborná. DOPORUČUJI!!!!!!

Velmi hodná a milá paní doktorka.
Změna adresy na Pražská 1470/18b Hostivař od 1.2.2013
Bus 175 Na Groši
Bytový dům přízemí vedle kadeřnictví.
Telefon zůstává stejný. E-mail se vrací zpět.

Jsem moc šťastná, že jsem si našla právě paní doktorku Kryzánkovou. Před pár lety jsem se úplně zhroutila a byla to právě ona, kdo mi pomohl. Ikdyž se nyní cítím mnohem lépe, stále k ní chodím a pokaždé odcházím s dobrou náladou. Je velmi empatická a její rady si beru k srdci.. Je vidět, že jí na pacientech opravdu záleží. Je výborná.

velmi příjemná lékařka

Výborná a profesionální. Moc mi pomohla. Děkuji a mohu ji jen doporučit.

G

Skvělá empatická lékařka,chválím a doporučuji,moc mi pomohla.

Laskavá, empatická, ochotná pomoci. Zkazka o tom, že se podbízí mužům, je naprosto absurdní a nezakládá se na pravdě. Zřejmě si dotyčná dáma, co si tu plivla jedovatou slinu, promítá své problémy a chování do ní.

Chápající, velmi uklidňující přístup, vynikající zanalost medikamentů a jejich aplikace

Velmi milá, citlivá a empatická doktorka.