Psychiatrická ambulance
Hviezdoslavova 1600, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

K doktorce Kryzánkové jsem chodila skoro rok, objednala jsem se na základě recenzí a doporučení. Už při první návštěvě jsem bohužel čekala více než půl hodiny. Dala jsem tomu však šanci a měla jsem ze začátku pocit, že ji problémy zajímají. Na prvním sezení mi diagnostikovala panické ataky a těžké deprese. Předepsala mi léky a pravidelně jsem k ní docházela.

Na domluvené termíny bohužel pravidelně docházela ze zpožděním. V ordinaci se dá čekat pouze, když je doktorka uvnitř, vždy jsem tedy musela stát venku. Paní Kryzánková neměla ani tu slušnost, aby se omluvila. Poté, co se můj psychický stav nelepšil, domluvily jsme se na změně léků. Byl za ní dokonce můj přítel s tím, že si neví rady a přemýšlím o tom, že si sáhnu na život.

Na dalším sezení si paní doktorka vůbec nic nepamatovala - rozhovor s přítelem, domluvenou změnu léků, ani mé zdravotní problémy. Nakonec mi nějaké nové léky předepsala. Podle příbalového letáků to však byl přesně ten typ léků, na kterých jsme se dohodli, že mi je předepisovat nebude. Když jsem ji později volala s prosbou o předepsání původních léků s tím, že novým příliš nedůvěřuji, že jsem z těch posledních sezení taková nesvá, paní doktorka pouze odvětila "tak si choďte jinam, když nemáte důvěru" a telefon mi položila. Beze snahy snažit se zjistit, co je příčinou.

Paní doktorka má hezké recenze, ale mnoho let staré. Já s ní bohužel dobrou zkušenost rozhodně nemám a opravdu si nemyslím, že by takový člověk měl pracovat s lidmi, kteří trpí depresí a přemýšlí o sebevraždě. Nebýt v dobrém rozpoložení, bylo by pro mne takové neempatické chování od lékaře poslední kapkou. Mrzí mě to a doufám, že se paní doktorka alespoň zpětně nad svým chováním zamyslí.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy mi pomohla a její přístup je nadmíru empatický. Přestěhovala jsem se, ale i tak za ní budu ráda dojíždět nadále.

Paní doktorka je úžasná. Po letech hledání jsem opět našla vyhovujícího psychiatra. Jedna z těch, co jen nevyplní recept a nepošle vás pryč. Zajímá se i o Váš stav a konzultuje s Vámi problémy. Opravdu moc fain oborník na svém místě

Paní doktorka, je lékař na svém místě, dovede poradit, je empatická, lidská, má pochopení pro člověka v jakékoliv situaci. Vždy mě poradila v můj prospěch i jsme našli jiná řešení, vždy jsem od ní z ordinace odcházela plná nového života, uvolněná, pozitivních myšlenek a s dobrou náladou. Je výborná. DOPORUČUJI!!!!!!

Velmi hodná a milá paní doktorka.
Změna adresy na Pražská 1470/18b Hostivař od 1.2.2013
Bus 175 Na Groši
Bytový dům přízemí vedle kadeřnictví.
Telefon zůstává stejný. E-mail se vrací zpět.

Jsem moc šťastná, že jsem si našla právě paní doktorku Kryzánkovou. Před pár lety jsem se úplně zhroutila a byla to právě ona, kdo mi pomohl. Ikdyž se nyní cítím mnohem lépe, stále k ní chodím a pokaždé odcházím s dobrou náladou. Je velmi empatická a její rady si beru k srdci.. Je vidět, že jí na pacientech opravdu záleží. Je výborná.

velmi příjemná lékařka

Výborná a profesionální. Moc mi pomohla. Děkuji a mohu ji jen doporučit.

Skvělá empatická lékařka,chválím a doporučuji,moc mi pomohla.

Laskavá, empatická, ochotná pomoci. Zkazka o tom, že se podbízí mužům, je naprosto absurdní a nezakládá se na pravdě. Zřejmě si dotyčná dáma, co si tu plivla jedovatou slinu, promítá své problémy a chování do ní.