Kateřinská 34, Praha 2 , Praha
ORL ordinace MUDr. Jana Dubová (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Diagnostické vyšetření

Laryngologické vyšetření

Vyšetření sluchu +1 Více

Vyšetření ucha

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambu...

• poruchy sluchu
  • chrápání
  • nosní polypy

Diagnostické vyšetření

Laryngologické vyšetření

Vyšetření sluchu

Vyšetření ucha

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Bolest ucha

K paní doktorce chodím vždy když mě trápí ucpané ucho na výplach, anebo jiné akutní potíže. Bere bez objednání, je vždy milá a příjemná ,stejně tak jako sestra. Vřele doporučuji.

Paní doktorku jsem navštívila s akutními potížemi - bolest ucha, nebyla jsem objednaná, v čekárně byli pouze 2 lidé a já čekala 20 min. Doktorka i sestra velmi milé, ráda doporučuji a přeji si, aby bylo více takových doktorů.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Ordinaci MUDr. Dubové jsem vyzkoušela díky zpětné vazbě, kterou jsem zde našla. A mohu jen potvrdit.. Jsem velmi vděčná za přístup paní doktorky i sestry. Díky mnoha zkušenostem z dětství mám paniku z ORL, ale mohu jen doporučit.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Paní doktorka a jeji orl ordinace je opravdu perlou mezi ostatními. Milá, příjemná a hlavně emapticka, sestřička taky moc milá. S tak skvělým přístupem se člověk setkává bohužel jen málokdy. Doporučuji.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Upchanie sluchovodu

Maximálna spokojnosť. Pani doktorka aj sestrička mali zároveň profesionálny a ľudský prístup. P. doktorka mi ucho vyšetrila a následne mi upchatý zvukovod uvoľnila. Nakoniec mi bola zaúčtovaná iba polovičná cena bežnej ceny zákroku, nakoľko som problém mal iba s jedným uchom. Doteraz na návštevu v tejto ordinácii s úsmevom spomínam :)

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Zánět zvukovodu

Vítejte v 21.století. Čeká vás velice příjemná návštěva. Ordinace je moc pěkná, po příchodu se nahlásíte u informačního panelu pomocí vaší zdravotní kartičky. Doktorka i sestřička a jsou moc příjemné, strávila jsem zde i s čekáním 20min. Kdyby prý kapky nezabraly, mohu zavolat a oni mi pošlou elektronický recept emailem a já tam už nemusím jít znovu. A ještě jeden postřeh: z ordinace vycházelo malé dítě s úsměvem. Too něčem vypovídá. Velice doporučuji.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Paní doktorka i zdravotní sestřička jsou obě strašně milé, příjemné a obě mají krásný přístup k pacientům. Krásná nová ordinace, žádné čekání (byla jsem objednaná na 10h a v 10:20 jsem už běžela zpět do práce.) Rozhodně nejlepší ORL ordinace ve které jsem kdy byla.
10/10- za sebe jednoznačně doporučuji

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová mikrochirurgie

Paní doktorka poskytla fantastickou péči - nejenže ukázala velmi vysokou úroveň odbornosti, ale zároveň i mimořádně příjemné vystupování. Stejně na úrovni je i její ordinace a sestříčka. Z menšího relativně nepříjemného zákroku nakonec byl milý zážitek. Směle doporučuji!

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Vřele paní doktorku doporučuji. Je nesmírně pečlivá, vše prověří a vyřeší potíže. Ordinace je skvěle vybavena.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Zánět hlasivek

Paní doktorka Dubová je odborník na svém místě, vždy přesně ví co pomůže a zabere to, je proste super,všem vřele doporučuji .

• poruchy sluchu
  • chrápání