Kateřinská 34, Praha 2, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambu...

• otorinolaryngologie

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Jiný

Když jsem před lety začal chodit k paní doktorce Dubové byly milé, ona i sestra, a snažily se vždy pomoci, komunikovaly po mailu a vše vypadalo skvěle. Po odjezdu doktorky Dubové na zahraniční studia se však začalo vše měnit k horšímu. Rozhodně jsem přestal mít pocit, že by na pacientovi už tak moc záleželo, na maily už ani nepřišly odpovědi. Vrcholem všeho byla moje poslední návštěva v této ordinaci při akutních problémech, kdy na mě sestra spustila, že nejsem objednaný a že problémy mám určitě už minimálně dva měsíce, takže by to mohlo počkat. Takhle arogantní přístup se málokdy vidí a když se s ním setkám, vždy si říkám "tak to nedělej, když tady nechceš být pro lidi". Možná to paní doktorce takto vyhovuje, ale mně už došla trpělivost a najdu si jinou ordinaci nebylo to poprvé...

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Jiný

Paní doktorce kazí přístup její sestra. Při první návštěvě mi vypadala za to, že jsem špatně doplnila r.č. a při druhé mě vyhodila po dlouhém čekání s mým 5letym synem se slovy, že má astma....syn rozhodně astmatem netrpí. Sem už nikdy

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Včerejší návštěva ordinace se nedala srovnat s předchozími. Z výrazu i komunikace paní doktorky a její sestry jsem měl pocit, že jsem nezvaný host, který je svým požadavkem obtěžuje. Sice jsem nebyl objednaný, nicméně z informací na jejich webu plyne, že i tak může člověk přijít, jen si déle počká. Čekárna byla prázdná, do konce ordinační doby zbývala necelá hodina, přesto návštěva proběhla v chladné atmosféře. Požadovaná prohlídka a zákrok byly sice provedeny, ovšem poměrně necitlivě, s nulovou empatií a viditelnou otráveností.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Jiný

Paní doktorka se dostatečně věnuje a snaží se pomoci, má trpělivost s dětmi. Vybavení ordinace je skvělé.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

Skvělá moderní ordinace, vstřícný a profesionální tým lékařky a sestřičky, objednávkový systém a přijímací panel. Doporučuji

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová laryngologické vyšetření

Jelikož mám silný dávivý reflex a bojím se chodit k ORL, tak mi zde hodně pomáhá moderní vybavení (hadička s kamerou do nosu tenká asi jako špejle). Díky tomu se nemusím z návštěvy stresovat a je to v pohodě, vyšetření není prakticky cítit. Byl jsem spokojený i s vysvětlením obtíží při polykání a s následnou léčbou.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Skvelá doktorka. Najdoležitejšie je že mi liečba zabrala hned (odstranenie mazovej zátky). Plus prístup bol úplne skvelý. Díky moc.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

Nejlepší ORL, kde jsem kdy byla. Doktorka i sestřička neskutečně milé, empatické, vstřícné. Naslouchají vašemu problému a s citem a bezbolestně je o vás postaráno. Každý krok vám pečlivě vysvětlí.
Rezervační systém na jedničku, velmi moderní ordinace, takhle by to mělo vypadat ve 21. století.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

moc skvělá paní doktorka a zdravotní sestřička i ordinace. K tomu jsou obě dvě moc krásný. :)

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Chtěl bych velmi poděkovat a zároveň pochválit paní doktorku Dubovou a její sestřičku paní Hockovou. Obě jsou profesionální, milé, perfektní, vstřícné a krásně se navzájem doplňují. Má léčba s Tinnitem je náročná a dlouhodobá, ale nejvíce na ní zabírá vlídné a laskavé slovo a za to mnohokrát děkuji!!! Ordinace je velmi krásná, příjemná a dobře vybavená. O rezervačním systému ani nemluvě. Konečně jsme v 21. století. PS: Vždy se spolu krásně zasmějeme a hned je člověku lépe.