Kateřinská 34, Praha 2, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambu...

• Poruchy sluchu
  • Chrápání
  • Nosní polypy

• otorinolaryngologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Diagnostické vyšetření

Laryngologické vyšetření

Vyšetření sluchu

Vyšetření ucha

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Skvelá doktorka. Najdoležitejšie je že mi liečba zabrala hned (odstranenie mazovej zátky). Plus prístup bol úplne skvelý. Díky moc.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

Nejlepší ORL, kde jsem kdy byla. Doktorka i sestřička neskutečně milé, empatické, vstřícné. Naslouchají vašemu problému a s citem a bezbolestně je o vás postaráno. Každý krok vám pečlivě vysvětlí.
Rezervační systém na jedničku, velmi moderní ordinace, takhle by to mělo vypadat ve 21. století.

Dobrý den,
moc skvělá paní doktorka a zdravotní sestřička i ordinace. K tomu jsou obě dvě moc krásný. :)

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Chtěl bych velmi poděkovat a zároveň pochválit paní doktorku Dubovou a její sestřičku paní Hockovou. Obě jsou profesionální, milé, perfektní, vstřícné a krásně se navzájem doplňují. Má léčba s Tinnitem je náročná a dlouhodobá, ale nejvíce na ní zabírá vlídné a laskavé slovo a za to mnohokrát děkuji!!! Ordinace je velmi krásná, příjemná a dobře vybavená. O rezervačním systému ani nemluvě. Konečně jsme v 21. století. PS: Vždy se spolu krásně zasmějeme a hned je člověku lépe.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Uzasne dobry lekar, a sestricka. Pomohli hned. Doporucuji, s uchem me pmohly rychle a kvalitne, a doporucovali nazory jak o sebe bat.
Dik!

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

Pani doktorka mi opravdu pomohla. Chodila jsem k jine ORL lekarce, po ATB lecbe mi rekla, ze jsem jiz zdrava a me namitky, ze bolesti v krku a dutinach pretrvavaji, presla s tim, ze ATB jiz vylecila, co mela a bylo hotovo. Navic vysetreni byla hruba a velmi bolestiva.
Pani doktorka Dubova mne vyslechla, prohledla (mimochodem - vysetreni bez bolesti diky flexibilnimu endoskopu). Vse mi vysvetlila a diagnostikovala pritomny nalez. Az po lecich od teto lekarky jsem se obtizi zbavila.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová vyšetření ucha

Pani doktorka i sestricka senzacni! Vecne, systematicke a zaroven lidske. Byla jsem primo okouzlena objednavkovym systemem a poradovym panelem v cekarne. Kez by to takhle bylo u vsech doktoru - takhle to ma vypadat v 21.stoleti :) Sla jsem tam s "pseudo" problemem tykajicim se vyndani predmetu z ucha, nikdo me nakaral, nevysmival se mi, pani doktorka proste zkontrolovala a hotovo. Moc si preji, aby sestricce i pani doktorce nadseni do prace vydrzelo, takovych uz je malo :)

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová diagnostické vyšetření

Profesionální vyšetření, perfektní přístup, výborné technické vybavení ordinace. Konečně lékař, který měl zájem mi opravdu pomoci a také pomohl. Děkuji

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Jiný

Děkuji za profesionální a lidský přístup.Paní doktorka je precizní a pečlivá, a všechno do detailu vysvětlí.Příjemné prostředí s milou sestřičku. Mohu jedině doporučit.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Bolest ucha

K paní doktorce chodím vždy když mě trápí ucpané ucho na výplach, anebo jiné akutní potíže. Bere bez objednání, je vždy milá a příjemná ,stejně tak jako sestra. Vřele doporučuji.

• Poruchy sluchu
  • Chrápání