Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Paní doktorka a jeji orl ordinace je opravdu perlou mezi ostatními. Milá, příjemná a hlavně emapticka, sestřička taky moc milá. S tak skvělým přístupem se člověk setkává bohužel jen málokdy. Doporučuji.

Kateřinská 34, Praha 2, Praha
ORL ordinace MUDr. Jana Dubová (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Laryngologické vyšetření

Vyšetření ucha

Vyšetření sluchu + 1 Více

Diagnostické vyšetření

Jsem lékařka se dvěma atestacemi v oboru ORL. Mám mnoholeté zkušenosti jak z působení v nemocnicích (FN v Brně v Bohunicích a FN v Motole), tak z ambu...

• poruchy sluchu
  • chrápání
  • nosní polypy

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Upchanie sluchovodu

Maximálna spokojnosť. Pani doktorka aj sestrička mali zároveň profesionálny a ľudský prístup. P. doktorka mi ucho vyšetrila a následne mi upchatý zvukovod uvoľnila. Nakoniec mi bola zaúčtovaná iba polovičná cena bežnej ceny zákroku, nakoľko som problém mal iba s jedným uchom. Doteraz na návštevu v tejto ordinácii s úsmevom spomínam :)

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Zánět zvukovodu

Vítejte v 21.století. Čeká vás velice příjemná návštěva. Ordinace je moc pěkná, po příchodu se nahlásíte u informačního panelu pomocí vaší zdravotní kartičky. Doktorka i sestřička a jsou moc příjemné, strávila jsem zde i s čekáním 20min. Kdyby prý kapky nezabraly, mohu zavolat a oni mi pošlou elektronický recept emailem a já tam už nemusím jít znovu. A ještě jeden postřeh: z ordinace vycházelo malé dítě s úsměvem. Too něčem vypovídá. Velice doporučuji.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Paní doktorka i zdravotní sestřička jsou obě strašně milé, příjemné a obě mají krásný přístup k pacientům. Krásná nová ordinace, žádné čekání (byla jsem objednaná na 10h a v 10:20 jsem už běžela zpět do práce.) Rozhodně nejlepší ORL ordinace ve které jsem kdy byla.
10/10- za sebe jednoznačně doporučuji

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová mikrochirurgie

Paní doktorka poskytla fantastickou péči - nejenže ukázala velmi vysokou úroveň odbornosti, ale zároveň i mimořádně příjemné vystupování. Stejně na úrovni je i její ordinace a sestříčka. Z menšího relativně nepříjemného zákroku nakonec byl milý zážitek. Směle doporučuji!

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Vřele paní doktorku doporučuji. Je nesmírně pečlivá, vše prověří a vyřeší potíže. Ordinace je skvěle vybavena.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Zánět hlasivek

Paní doktorka Dubová je odborník na svém místě, vždy přesně ví co pomůže a zabere to, je proste super,všem vřele doporučuji .

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

Skvělá paní doktorka, která mi zachránila život, i hlas, díky jejímu lidskému přístupu a péči, byla rekonvalescence mnohem rychlejší. Navíc je to lékařka, která nejdříve pečlivě vyšetří, než nasadí léčbu nebo antibiotika, hledá vždy nejlepší možné řešení pro pacienta. Díky ní jsem absolvovala operaci na ORL na Homolce se skvělou péčí a nyní jsem již v pořádku. Paní Doktorku velmi doporučuji!!!

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

K paní doktorce jsem přišla bez objednání s akutním případem (ztráta hlasivek). Paní doktorka byla velmi milá, vstřícná a vše mi hezky vysvětlila a ukázala.
Dále se mi velmi líbil elektronický systém v čekárně, který evidoval příchozí pacienty pomocí zdravotní karty.

Umístění: ORL ordinace MUDr. Jana Dubová Zanet stredniho ucha syna

Uplne uzasna pani doktorka!!! Jsem za ni moc vdecna! Je mila k detem, necha vse prohlednout, osahat a vysvetli, co bude delat, takze 4 lety syn, ktery mel jinde totalni zachvaty a nebylo mozne ho k doktorce ORL dostat, tak tady spolupracoval a dokonce rekl, ze to byla hodna pani doktorka.

Laryngologické vyšetření

Vyšetření ucha