Neklež, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Přestože už musím dojíždět tak zůstávám. Paní doktorka je velmi pečlivá, vše dobře vysvětlí a poradí. Nikdy jsem nezažil dlouhé čekací doby v ordinaci. Jsem velmi spokojen a můžu jen doporučit.

Přestože to mám už 4 roky k paní doktorce hodinu cesty autem, neměnil bych a nevyměním… Kéž by takových lékařů bylo více…

C

Přešla jsem k paní Mudr Drmelové a jsem na 100% spokojená.

velmi výborná doktorka..jsem u ní již 35 let a opravdu naprosto spokojená s léčbou od ní

Milá, příjemná,ochotná,vždy s dobrou náladou se snaží najít nejlepší řešení v léčbě pacienta.Nemá problém v nutném případě na požádání navštívit pacienta doma a rovněž vždy v případě potřeby odešle pacienta k odbornému vyšetření.Snaží se také vylepšit čekárnu televizí, pitnou vodou a ordinaci vybavením například EKG k pohodlí pacienta.
Je to paní doktorka na svém místě,takových by bylo zapotřebí více ve zdravotnictví.

vynikající přístup..léčba vždy na úrovni...ohromný přehled o lécích..vyčerpávající informace pacientovi..

Vynikající odborník na svém míst.Příjemná ,ochotná,umí pacientovi poradit popř.povzbudit.Rovněž zdrav.sestra je příjemná a ochotná k pacientům.Chodím do této ordinace téměř 25 roků a neměnil bych.

Moc k doktorům nechodím, ale tady jsem nadmíru spokojen s jakýmkoliv problémem.

Chodím k paní doktorce léta.
Naprosto perfektní, ohleduplná. Snaží se pacientovi vždy pomoci a dobře poradit.

1. Perfektní diagnostika
2. Perfektní přehled o nových léčivech a postupech.

A to se týká i paní MUDr.Jeřábkové.

Roman Franc

k paní doktorce chodím již 10 let. Jsem maximálně spokojená. Odborník na svém místě